tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS
przeprosiny strona glowna

Prezes Discovery Communications osobowością roku na targach w Cannes

zobacz więcej wideo »
Prezes Discovery Communications osobowością roku na targach w Cannes
Foto: tvn24 | Video: tvn24 Prezes Discovery Communications odebrał wyróżnienie dla osobowości roku

David Zaslav, prezes Discovery Communications, odebrał wyróżnienie dla osobowości roku podczas targów telewizyjnych MIPCOM 2017 w Cannes. Była to już 33. edycja wydarzenia, podczas którego swoje najnowsze produkcje prezentują firmy z rynku telewizyjnego, cyfrowego oraz audiowizualnego.

- Konkurujemy obecnie z Facebookiem i innymi cyfrowymi platformami, ale mamy bardzo bezpieczną platformę telewizyjną. Dzięki niej przenosimy nasz kontent na pozostałe platformy. Mamy bardzo dobry system, który daje nam to poczucie bezpieczeństwa. Do tej pory rynek reklamowy w Europie, Ameryce Łacińskiej i w Stanach Zjednoczonych pozostaje dość silny. To, co musimy zrobić to wzmocnić nasze analizy. To dla nas prawdziwa okazja, by dzięki współpracy z naszymi dystrybutorami uzyskać jeszcze więcej informacji na temat tego, kto ogląda nasze programy - mówił w Cannes nagrodzony.

Wyróżniony w tym roku nagrodą David Zaslav - prezes Discovery Communications od 10 lat - odniósł się również do swojej współpracy ze Scripps Network Interactive, amerykańską korporacją medialną będącą właścicielem TVN, Travel Channel, Food Network czy HGTV.

- Umowa ze Scripps Networks Interactive jest dobra dla nas. Ken Lowe - obecny tu zresztą - stworzył HGTV i zarządza firmą od 35 lat. Jest on wielkim przedsiębiorcą. To, co udało mu się zbudować jest naprawdę zgodne z naszą wizją przyszłości. Nasza wizja na przyszłość to globalny adres IP, dzięki któremu wszystkie nasze treści mogą być prezentowane na wszystkich naszych platformach. Jak na razie przyszłość zapowiada się całkiem dobrze, a to bardzo ważne dla naszego przemysłu - zapewnił w Cannes prezes Discovery Communications.

Oglądaj
Umowa ze Scripps Network Interactive jest dla nas dobra
Wideo: tvn24 Umowa ze Scripps Network Interactive jest dla nas dobra

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Skopiowano do schowka

Dowiedz się więcej...

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24 nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje