tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Matthew Perry spuścił lanie premierowi Kanady. Trudeau chce rewanżu, aktor odpowiada

Matthew Perry spuścił lanie premierowi Kanady. 
Trudeau chce rewanżu, aktor odpowiada
Foto: @BeeElleGee / Shutterstock, Twitter | Video: Justin Trudeau; Matthew Perry / Instagram; Facebook Justin Trudeau chce rewanżu od Matthew Perry'ego

Znany z roli Chandlera w serialu "Przyjaciele" aktor Matthew Perry zdradził, że będąc dzieckiem, pobił z kolegą Justina Trudeau. Obecny premier Kanady zażądał rewanżu. "Myślałem o tym trochę i wiesz co, kto nie chciałby uderzyć Chandlera? Co powiesz na rewanż?" - napisał w mediach społecznościowych Trudeau. Aktor odpowiedział.

W rozrywkowym programie "Jimmy Kimmel Live" Matthew Perry zdradził, że uczył się w jednej z kanadyjskich szkół, do której chodził także obecny premier Kanady Justin Trudeau. Perry miał wtedy 10 lat, chodził do piątej klasy i razem z kolegą miał spuścić lanie 8-letniemu wtedy Justinowi Trudeau.

- To było straszne. Byłem głupim dzieciakiem – podsumował Perry.

Na pytanie o powód pobicia, aktor odpowiedział, że pewnie była to zazdrość, bo Trudeau świetnie radził sobie w sporcie. Zaprzeczył też, jakoby jednym z powodów był fakt, że ojciec Justina, Pierre Trudeau, był wówczas premierem Kanady. Przyznał jednak, że być może zdarzenie przyczyniło się do tego, że również młody Trudeau postanowił zostać premierem.

Rewanż?

Justin Trudeau odpowiedział Perry’emu 1 kwietnia na Twitterze. "Myślałem o tym trochę i wiesz co, kto nie chciałby uderzyć Chandlera? Co powiesz na rewanż?" - napisał premier, nawiązując do serialowej roli Matthew Perry'ego w "Przyjaciołach".

"Zapłacę"

Sprawa cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W ciągu kilku dni od publikacji tweeta premiera Kanady udostępniono go, polubiono i skomentowano w sumie blisko 50 tys. razy.

Internauci stwierdzili m.in., że mogliby zapłacić za to, by móc zobaczyć walkę. Inny pytali, czy wpis jest primaaprilisowym żartem.

Część z komentarzy nawiązywała do boksu, który Trudeau trenuje od lat i do walki charytatywnej z 2012 roku. Wtedy premier Kanady walczył w ringu z konserwatywnym senatorem Patrickiem Brazeau, którego znokautował w trzeciej rundzie.

"Pasuję"

Wyzwanie premiera Kanady doczekało się już odpowiedzi aktora. Perry z ironią stwierdził, że  "pasuje". Jak zauważył, Trudeau będąc premierem ma do dyspozycji armię.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Skopiowano do schowka

Dowiedz się więcej...

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24 nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje