tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

"Goła cała, bo śmiała". Naga relacja dziennikarki

"Goła cała, bo śmiała". Naga relacja dziennikarki
Foto: G4 27-letnia Sarah Underwood to były króliczek "Playboya"

Dziennikarka amerykańskiej telewizji G4 i były króliczek Playboya Sarah Underwood tak bardzo utożsamiła się z tematem, że... rozebrała się. Żeby zrobić relację ze Światowego Przejazdu Rowerem Nago poszła w ślady rowerzystów i naga opowiedziała o wydarzeniu przed kamerami. Film stał się hitem internetu.

- Niewielu dziennikarzy jest gotowych pójść tak daleko, by przejść do historii mediów. Była modelka "Playboya" najwidoczniej nie jest nieśmiała – napisał ironicznie jeden z internautów. Ale większość komentarzy jest niemal taka sama: - Piękne ciało!

Relacja 27-letniej Sarah Underwood z imprezy The World Naked Bike Ride w Portland wywołuje wielkie emocje. Była Playmate z 2007 roku i studentka Oregon State University kilka dni temu wróciła do rodzinnego miasta, by zrobić materiał dla telewizji G4.

Prowadząca program "Attack of the Show" tak bardzo wczuła się w rolę, że poszła w ślady uczestników Światowego Przejazdu Rowerem Nago. Przed wypożyczalnią rowerów... rozebrała się. I w samych butach jeździła po mieście i przepytywała innych rowerzystów.

Widzowie nie mieli jednak "pełnej" satysfakcji – telewizyjny grafik wszystkie newralgiczne miejsca jej ciała "rozmył". Ale za to nieocenzurowana wersja trafiła na YouTube, gdzie można ją oglądać wyłącznie po uprzednim zalogowaniu się i potwierdzeniu pełnoletności. I stała się hitem.

Całą historię opisują teraz amerykańskie media.

Nagi protest

World Naked Bike Ride (WNBR), czyli Światowy Przejazd Rowerem Nago to międzynarodowa kampania organizowana od 7 lat. Ma charakter cyklicznie organizowanych na całym świecie przejazdów na rowerach nagich demonstrantów.

W 2007 roku Sarah była playmate

Pierwowzorem nagich akcji były manifestacje ekologiczne z udziałem ubranych rowerzystów w ramach Masy Krytycznej.

Jaki jest cel imprezy? Chodzi o promowanie "świata czystszego, bezpieczniejszego i pozytywnie nastawionego do ciała". Ma też na celu uświadomienie kierowcom aut, że w starciu z autem rowerzysta jest zupełnie bezbronny.

Rowerzyści protestują również przeciw nadmiernej emisji spalin, domagają się wybudowania większej ilości ścieżek rowerowych, ustawienia stojaków na rowery i likwidacji przeszkód, m.in. wysokich krawężników.

Motto inicjatywy brzmi: "Bare As You Dare" (Goły cały jeśliś śmiały).

Tu można znaleźć pełną listę miast i dat przejazdów: wiki.worldnakedbikeride.org/index.php?title=List_of_rides

am//gak

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Skopiowano do schowka

Dowiedz się więcej...

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24 nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje