tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Antoni Macierewicz

Nie wiem nic o żadnych nieprawidłowościach w Polskiej Grupie Zbrojeniowej i nie sądzę, żeby jakiekolwiek mogły mieć miejsce – stwierdził w czwartek były szef Ministerstwa Obrony Narodowej Antoni Macierewicz. W środę posłowie Platformy Obywatelskiej poinformowali, że według ich informacji w MON trwa audyt dotyczący okresu, kiedy resortem kierował Macierewicz.
czytaj dalej »
W Ministerstwie Obrony Narodowej trwa audyt dotyczący okresu, gdy resortem kierował Antoni Macierewicz, a wiele spraw bada Centralne Biuro Antykorupcyjne - powiedział Czesław Mroczek z Platformy Obywatelskiej. W środę on i jego klubowi koledzy - Paweł Suski i Cezary Tomczyk - ponownie odwiedzili siedzibę MON w ramach interwencji poselskiej.
czytaj dalej »
Efektów pracy podkomisji smoleńskiej, której przewodzi Antoni Macierewicz, wciąż nie widać. Były minister obrony narodowej nie traci jednak wiary w swoich ekspertów. Chwilami można odnieść wrażenie, że nie stracił także stanowiska w rządzie. Reportaż Piotra Świerczka, reportera "Czarno na białym".
czytaj dalej »