tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Anita Werner nominowana do Telekamery

Anita Werner nominowana do Telekamery
Video: tvn24 Anita Werner walczy o "Telekamerę"

Ogłoszono nominacje do 21. edycji Telekamer. W tym roku aż osiem gwiazd i trzy programy TVN powalczą o nagrody przyznawane przez magazyn "Tele Tydzień" za osiągnięcia telewizyjne. Prezenterka "Faktów" TVN Anita Werner po raz kolejny uzyskała nominację w kategorii "Prezenter informacji".

Głosuj: SMS o treści TK.E4 na numer 7265 (Koszt SMS-a: 2,46 zł z VAT; podmiot realizujący dodatkowe świadczenie: Digital Virgo SA oraz Wydawnictwo Bauer Sp. z o.o. Sp.k., regulamin na www.telekamery.pl)

Werner wygrała zeszłoroczny plebiscyt Telekamery w tej samej kategorii. Statuetkę zdobyła również w 2010 roku.

Anita Werner jest związana ze stacją TVN od 2001 roku. Prowadzi "Fakty", a w TVN24 "Fakty po Południu"  i "Fakty po Faktach".

Aby zagłosować na Anitę Werner należy wysłać SMS o treści TK.E4 na numer 7265 (koszt SMS-a: 2,46 zł z VAT).

Pozostali nominowani

Wśród nominowanych do tegorocznych Telekamer znalazło się aż osiem gwiazd i trzy programy TVN.

Magda Gessler (SMS o treści TK.D2, koszt: 2,46 zł z VAT) i Martyna Wojciechowska (SMS o treści TK.D5, koszt: 2,46 zł z VAT) mają szansę zdobyć tytuł "Osobowości telewizyjnej".

Maja Ostaszewska (SMS o treści TK.A2, koszt: 2,46 zł z VAT) i Maciej Zakościelny (SMS o treści TK.B4, koszt: 2,46 zł z VAT), odtwórcy głównych ról w serialu "Diagnoza" oraz Michał Żurawski (SMS o treści TK.B5, koszt: 2,46 zł z VAT), znany z "Drugiej Szansy", zostali nominowani w kategoriach "Aktorka" i "Aktor" roku.

Z kolei Agustin Egurrola (SMS o treści TK.H2, koszt: 2,46 zł z VAT), występujący w programie "Mam Talent!", będzie ubiegał się o tytuł "Najlepszego jurora".

Maja Popielarska (SMS o treści TK.F3, koszt: 2,46 zł z VAT) została nominowana w kategorii "Prezenter pogody", a Filip Chajzer (SMS o treści TK.M1, koszt: 2,46 zł z VAT) powalczy o tytuł "Nadziei telewizji".

Głosowanie do 25 stycznia

W gronie seriali, które stają do rywalizacji o statuetkę znalazła się jedna z największych nowości jesiennej ramówki TVN - serial "Diagnoza" (SMS o treści TK.C1, koszt: 2,46 zł z VAT).

"Azja Express" (SMS o treści TK.K1 na numer 7265, koszt: 2,46 zł z VAT), najpopularniejszy reality-show, jest nominowany w kategorii "Program rozrywkowy", a "19+" (SMS o treści TK.L1, koszt: 2,46 zł z VAT) powalczy o tytuł najlepszego serialu fabularno-dokumentalnego.

Na swoje ulubione produkcje i osobistości telewizyjne można głosować do 25 stycznia 2018 roku.

Wszystkie SMS-y należy wysłać na numer 7265.

Koszt SMS-a: 2,46 zł z VAT; podmiot realizujący dodatkowe świadczenie: Digital Virgo SA oraz Wydawnictwo Bauer Sp. z o.o. Sp.k., regulamin na www.telekamery.pl

REGULAMIN GŁOSOWANIA

ZOBACZ MATERIAŁ "UWAGI" TVN O ANICIE WERNER

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Skopiowano do schowka

Pozostałe informacje

Sprawdź, czy zagraża Ci smog

TVN Meteo
Partnerem serwisu jest PhilipsPhilips - partner serwisu

INFORMACJE BIZNESOWE »

Potężne obawy przed brexitem. Palec na "przycisku uruchamiającym plany awaryjne"

Potężne obawy przed brexitem. Palec na "przycisku uruchamiającym plany awaryjne"

Konfederacja Przemysłu Brytyjskiego (CBI) ostrzega, że większość firm na Wyspach jest gotowa w związku z brexitem uruchomić do grudnia "plany awaryjnego zarządzania" polegające, między innymi na cięciu zatrudnienia i przenoszeniu działalności za granicę - podała agencja AP. czytaj dalej »

INFORMACJE ZE ŚWIATA »

Przedłużone głosowanie i kolejny zamach. Niespokojne wybory w Afganistanie

Przedłużone głosowanie i kolejny zamach. Niespokojne wybory w Afganistanie

W Afganistanie rozpoczęto w niedzielę rano głosowanie w ponad 400 lokalach wyborczych. Nadzorująca wybory parlamentarne komisja zdecydowała, że w punktach, których z różnych powodów nie zdołano otworzyć w sobotę, głosować będzie można również w niedzielę. Wybory upływają w cieniu zamachów. Od soboty przeprowadzono ponad 200 ataków, zginęło kilkadziesiąt osób. zobacz więcej »

INFORMACJE SPORTOWE »

Edinson Cavani podczas meczu Paris Saint Germain - SC Amiens w Paryżu (Ian Langsdon/PAP/EPA) czytaj dalej »