tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

23-latek nie żyje, 15-latka w ciężkim stanie. Trafili do szpitala z objawami zatrucia

zobacz więcej wideo »
23-latek nie żyje, 15-latka w ciężkim stanie. Trafili do szpitala z objawami zatrucia
  • Prokuratura prowadzi postępowanie dotyczące nieumyślnego spowodowania śmierciProkuratura prowadzi postępowanie dotyczące nieumyślnego...
  • Do zdarzenia doszło w Jankowie GdańskimDo zdarzenia doszło w Jankowie Gdańskim
Foto: tvn24 | Video: tvn24 Trafili do szpitala z obajwami zatrucia

23-latek i 15-latka trafili do szpitala z objawami zatrucia. Dwa dni później mężczyzna zmarł. - Mógł znajdować się pod wpływem amfetaminy - informuje Grażyna Wawryniuk z gdańskiej prokuratury. Nastolatka wciąż leży w szpitalu. Prokuratorskie śledztwo wyjaśni, co było przyczyną zatrucia.

W minioną sobotę 23-latek i 15-latka z Jankowa Gdańskiego (woj. pomorskie) z podejrzeniem zatrucia trafili do Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Dwa dni później, ósmego października, mężczyzna zmarł.

- Prokuratura Rejonowa w Pruszczu Gdańskim nadzoruje postępowanie dotyczące nieumyślnego spowodowania zgonu jednej osoby - mówi Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

- Ze wstępnych informacji, którymi dysponuje prokuratura, wynika, że przynajmniej mężczyzna mógł znajdować się pod wpływem amfetaminy. Co było przyczyną jego zgonu i dlaczego dziewczyna trafiła do szpitala z objawami zatrucia, to jest do ustalenia w toku tego postępowania - dodaje prokurator.

W mieszkaniu zostały zabezpieczone substancje, które teraz śledczy zbadają. Planowana jest także sekcja zwłok 23-latka, która ma dać odpowiedź na pytanie, co było przyczyną jego śmierci.

Jeśli chcielibyście nas zainteresować tematem związanym z Waszym regionem - czekamy na Wasze sygnały/materiały. Piszcie na Kontakt24@tvn.pl.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Skopiowano do schowka

Pozostałe informacje

Sprawdź, czy zagraża Ci smog

TVN Meteo
Partnerem serwisu jest PhilipsPhilips - partner serwisu

INFORMACJE BIZNESOWE »

Ceny dyktują warunki. "Inwestorzy boją się kupić mieszkanie, za które przepłacą"

Ceny dyktują warunki. "Inwestorzy boją się kupić mieszkanie, za które przepłacą"

Najostrożniejsi inwestorzy wstrzymują się z zakupami nowych mieszkań. Sugeruje to znaczny spadek zakupów gotówkowych lokali. "Wciąż jednak transakcje stricte gotówkowe odpowiadają za 53 procent pieniędzy trafiających na konta deweloperów" – zauważa Bartosz Turek, analityk Open Finanse. Zdaniem Marcina Krasonia z firmy Home Broker za spadki sprzedaży na rynku pierwotnym odpowiada wzrost cen. czytaj dalej »

NASA planuje wysłać człowieka na Wenus

Naukowcy chcą wysłać statek załogowy na drugą pod względem odległości od Słońca planetę Układu Słonecznego. Zobacz TOTERAZ.

INFORMACJE SPORTOWE »

Mimo ciszy wyborczej, ten lokal wypełniony jest muzyką

Wybory w gminie Czerwonak nigdy nie są nudne. Zobacz TOTERAZ, jak został tam ozdobiony lokal wyborczy.

Edinson Cavani podczas meczu Paris Saint Germain - SC Amiens w Paryżu (Ian Langsdon/PAP/EPA) czytaj dalej »