tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

"Faceci szukają seksownych pośladków". Wykład Natalii Siwiec na Uniwersytecie Wrocławskim

"Faceci szukają seksownych pośladków". Wykład Natalii Siwiec na Uniwersytecie Wrocławskim
Foto: M.Siemaszko / tvn24 | Video: M.Siemaszko/balu / TVN 24 Wrocław Natalia Siwiec dała wykład na Uniwersytecie Wrocławskim

Jak "zdobywać lajki i cały czas być na topie" tłumaczyła studentom Uniwersytetu Wrocławskiego Natalia Siwiec. - Można powiedzieć, że d... rządzi światem - mówiła celebrytka, która w rolę wykładowcy wcieliła się w ramach Social Media Day Poland.

- Wykład na Uniwersytecie Wrocławskim. Jak to brzmi? - śmiała się sama wykładowczyni, ale studenci dopisali.

Na wykładzie pod tytułem "Jak wzbudzać podziw? Jak wykorzystać social media do budowania wizerunku?" sala wykładowa w Instytucie Dziennikarstwa była pełna. Natalia Siwiec tłumaczyła, "jak zdobywać lajki i cały czas być na topie".

Podgrzała zainteresowanie

Czego mogli dowiedzieć się studenci? - Trochę d... rządzi światem - przyznała celebrytka, która sławę zyskała podczas Euro 2012, gdy na trybunach Stadionu Narodowego wypatrzył ją jeden z fotografów. Tak zaczęła się jej sława, która - jak się wydawało - potrwa pięć minut. - Ale umiałam ją podgrzać. Jak? Faceci są wzrokowcami, oni szukają jednego, seksownych pośladków, piersi, seksownego ciała - tłumaczyła, pokazując swoje zdjęcia.

Wykład celebrytki odbył się w ramach Social Media Day Poland. O popularności w sieci i w mediach społecznościowych poza Natalią Siwiec studentom opowiadał m. in. Drunk Hulk, ekipa Pyta.pl, Marcin Gruszka, Michał Sadowski i Tomasz Zawiślak - prowadzący na popularnym portalu społecznościowym profil Roberta Lewandowskiego.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Skopiowano do schowka

Dowiedz się więcej...

Trwa cisza referendalna, która zakończy się w niedzielę o godz. 21. W tym czasie forum będzie wyłączone.

Pozostałe informacje