tvnpix
śledź nas na:
 • Google Plus
 • Instagram
 • RSS

Witamy w nowym tvn24.pl!

Witamy w nowym tvn24.pl!
Foto: tvn24.pl Przyszedł czas na zmiany

Świat nie stoi w miejscu i my też po pięciu latach postanowiliśmy unowocześnić i rozbudować nasz serwis.

Mamy nadzieję, że zmiany (szczególnie nowa jakość podstrony wideo) zostaną dobrze przyjęte i obiecujemy, że to dopiero początek przemian.

A oto, co warto wiedzieć o nowym tvn24.pl (aby przeczytać wyjaśnienie, powiększ zdjęcie):

 • Odświeżona strona główna Nowy układ głównej strony to więcej informacji, bardziej czytelne zdjęcia i możliwość natychmiastowego oglądania wideo.
  Fot. TVN24
  Odświeżona strona główna
 • Widoczne menu Teraz jeszcze wygodniej możesz przeglądać stronę główną ze stałą, zawsze widoczną nawigacją.
  Fot. TVN24
  Widoczne menu
 • Lepszy widok informacji Nowy przejrzysty widok informacji zapewnia czytelny tekst, zróżnicowanie elementów, większe zdjęcia i lepszy dostęp do filmów.
  Fot. TVN 24
  Lepszy widok informacji
 • Nowa podstrona wideo Nowa podstrona wideo to wygodniejszy dostęp i lepsza jakość. Codziennie wybieramy dla Was najlepsze filmy dnia. Spośród nich możesz wybrać interesujący materiał i szybko podejrzeć go w miniaturze.
  Fot. TVN24
  Nowa podstrona wideo
 • Wybór wideo i wygodna nawigacja Nawiguj w górę i w dół, aby wybrać interesujące Cię filmy. Możesz także użyć kanałów wideo po lewej stronie. Każdy z nich to zbiór najciekawszych materiałów pogrupowanych tematycznie. W ten sam sposób można też oglądać nasze antenowe magazyny w zakładce Magazyny.
  Fot. TVN24
  Wybór wideo i wygodna nawigacja
 • Większy odtwarzacz wideo Kiedy wybierzesz już interesujący materiał, możesz powiększyć okno odtwarzania. Użyj trójkąta przy miniaturce lub przełącz widok u góry strony. Materiały można także oglądać w największym widoku tzw. "full screen".
  Fot. TVN24
  Większy odtwarzacz wideo
 • Większe wideo W większym odtwarzaczu można nadal wygodnie przeglądać inne materiały i kanały wideo. Wystarczy użyć strzałek z boku i u dołu strony, aby wysunąć menu.
  Fot. TVN24
  Większe wideo
 • Wideo - na żywo Wszystkie trwające transmisje na żywo znajdziesz w jednym miejscu.
  Fot. TVN24
  Wideo - na żywo
 • Magazyny Odświeżone, wygodne do przeglądania strony naszych magazynów.
  Fot. TVN24
  Magazyny
 • Nowe Fakty Fakty obejrzysz wygodnie w TVN Player.
  Fot. TVN24
  Nowe Fakty
 • Nowy dział foto Duże zdjęcia, wygląde przeglądanie - to główne cechy nowych podstron foto. Lepiej wyeksponowaliśmy najlepsze kadry. Można je przeglądać, używając opcji slideshow lub otwierając wszystkie zdjęcia w jeszcze większym formacie.
  Fot. TVN24
  Nowy dział foto
 • Nowe forum Komentowanie jest możliwe po zalogowaniu. Kliknięcie "Zaloguj się" przenosi do strony Konta TVN. Jeśli posiadasz konto w którymkolwiek serwisie TVN (np. tvn.pl, Kontakt 24, TVN Meteo) zaloguj się, używając swojego maila i hasła. Jeśli nie posiadasz Konta TVN - zarejestruj się.
  Fot. TVN24
  Nowe forum
 • Nowe funkcje forum Nowe funkcje forum to m.in. możliwość oceny komentarza, ukrycia komentarzy negatywnych, podejrzenia aktywności innych użytkowników na forum, ich komentarzy i ocen, możliwość cytowania i odpowiedzi oraz łatwego dzielenia się komentarzem w serwisach społecznościowych.
  Fot. TVN24
  Nowe funkcje forum
 • Nie stoimy w miejscu Mamy nadzieję, że zmiany zostaną dobrze przyjęte i zapraszamy do polubienia naszej nowej odsłony!
  Nie stoimy w miejscu
 • Odświeżona strona główna
 • Widoczne menu
 • Lepszy widok informacji
 • Nowa podstrona wideo
 • Wybór wideo i wygodna nawigacja
 • Większy odtwarzacz wideo
 • Większe wideo
 • Wideo - na żywo
 • Magazyny
 • Nowe Fakty
 • Nowy dział foto
 • Nowe forum
 • Nowe funkcje forum
 • Nie stoimy w miejscu

 

 

 

 

 

 

Cały czas czekamy na Państwa uwagi i opinie. Prosimy pisać w komentarzach pod newsem lub na mail: portal@tvn24.pl.

 

Na podstawie Państwa najczęściej pojawiających się pytań stworzyliśmy krótki przewodnik. Będziemy go na bieżąco uzupełniać:

 

FAQ

 

Dlaczego nie mogą oglądać Faktów z zagranicy?

Fakty dla użytkowników z zagranicy powinny być już dostępne na podstronie magazynu http://fakty.tvn24.pl/

Jeżeli nadal nie możesz oglądać Faktów z zagranicy, prosimy o maila na adres portal@tvn24.pl z informacją o:

- typie oraz wersji używanej przeglądarki

- typie oraz wersji używanego systemu operacyjnego

- w jakim kraju występuje problem

- załączonym zrzucie ekranu

 

Dlaczego nie mogę oglądać Faktów na urządzeniach mobilnych?

Nieodtwarzanie Faktów na mobilnej wersji naszej strony może występować m.in. na urządzeniach z systemem iOS. W tym wypadku polecamy skorzystać z dedykowanej na te urządzenia aplikacji TVN Player. Jak je pozyskać - zobacz: - http://tvnplayer.pl/aplikacje/

 

Gdzie mogę oglądać moje ulubione programy? Nie mogę znaleźć „Kropki nad i”, „Szkła kontaktowego”, „Faktów po Faktach” i innych na stronie.

Nasze magazyny absolutnie nie zniknęły ze strony. Są teraz dostępne w lepszej jakości i z możliwością oglądania na pełnym ekranie. Swoje ulubione programy znajdziecie na stronie magazynów http://www.tvn24.pl/magazyny – większość z nich aktualizowana jest o najnowsze wideo z ostatnich emisji programu.

Poza tym zebrane wideo z najważniejszych magazynów można znaleźć na nowej ulepszonej podstronie wideo w zakładce magazyny http://www.tvn24.pl/wideo/magazyny/

 

Jak teraz oglądać transmisje na żywo lub transmisję kanału TVN24?

Wszystkie trwające transmisje zebrane są na podstronie wideo w zakładce Na żywo http://www.tvn24.pl/wideo/na-zywo/ . można tam uruchomić zarówno transmisje TVN24 oraz np. transmisje z Sejmu, jeśli aktualnie trwają. Aby oglądać TVN24 musisz wykupić abonament.

Jeśli mimo wykupionego abonamentu masz problemy z oglądaniem transmisji TVN 24 prosimy o maila pod adres bok-online@tvn.pl z informacją o:

- typie oraz wersji używanej przeglądarki

- typie oraz wersji używanego systemu operacyjnego

- w jakim kraju występuje problem

- załączonym zrzucie ekranu

 

Dlaczego widzę komunikat „Przepraszamy, aby poprawnie widzieć tą stronę, uaktualnij przeglądarkę”

Jeśli widzisz taki komunikat oznacza to, że serwis wykrył, iż Twoja przeglądarka nie jest zaktualizowana do najnowszej wersji. Aby jak najlepiej wyświetlać naszą stronę sugerujemy korzystanie z najnowszych wersji przeglądarek www.

 

Dlaczego w kategorii regionalnej nie znajduję swojego miasta?

Informacje regionalne w osobnych kategoriach to nowość na naszej stronie. Na początek możesz znaleźć na niej informacje z 4 regionów: Warszawa, Wrocław, Poznań i Pomorze – czyli miejsc gospodarzy Euro 2012. Planujemy sukcesywne rozbudowywanie serwisu o nowe regiony.

 

Dlaczego muszę rejestrować się na stronie?

Rejestracja w serwisie konieczna jest tylko podczas wykupu abonamentu transmisji płatnych oraz podczas korzystania z forum. Chcemy, by Forum było mniej anonimowe, a dodatkowo dzięki rejestracji zyskujesz nowe funkcjonalności – takie jak ocenianie postów innych użytkowników, wybranie dowolnego awatara, oglądanie profili innych.

W najbliższym czasie planujemy rozbudowę serwisu o nowe funkcjonalności  dostępne dla użytkowników zarejestrowanych.

 

Co to jest Konto TVN?

Rejestracja oraz logowanie w naszym serwisie odbywa się poprzez Konto TVN, które umożliwia logowanie się we wszystkich serwisach i usługach TVN za pomocą tego samego adresu e-mail i hasła. Jeśli więc posiadasz konto założone w serwisach takich jak: Kontakt 24, TVN Warszawa, TVN Meteo, tvn.pl nie musisz już rejestrować nowego konta, a jedynie się zalogować.

Po rejestracji i zalogowaniu zostaniesz przeniesiony z powrotem do serwisu tvn24.pl. Jeśli chcesz zmienić ustawienia swojego konta lub hasło – skorzystaj z odpowiednich odnośników u góry strony przy awatarze.

 

Gdzie zgłaszać problemy z logowaniem/rejestracją?

Jeśli masz problemy z rejestracją i logowaniem prosimy o maila na adres portal@tvn24.pl z informacją o:

- typie oraz wersji używanej przeglądarki

- typie oraz wersji używanego systemu operacyjnego

- połączeniu ze stroną: z Polski czy z zagranicy?

- przykładach: załączonym zrzucie z ekranu, opisaniu, na czym polega problem

Jeśli chcesz usunąć konto, prosimy o maila na adres bok-online@tvn.pl

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
Z powodu ciszy referendalnej forum zostało wyłączone