"Fakty" z 29 marca

 • "Mam nadzieję, że nas nie wygonią". Polacy z Wysp o Brexicie

  "Mam nadzieję, że nas nie wygonią... 03:16

  Nie ma powodu udawać, że to szczęśliwy dzień - mówi Donald Tusk, kiedy Wielka Brytania robi krok w stronę wyjścia z Unii. Teresa May pisze do Tuska oficjalny list i tym samym uruchamia Brexit. Co w wyjściu Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej sądzą mieszkający na Wyspach Polacy?
 • Polska ogranicza udział w Eurokorpusie. "To strzał w dwa kolana polskiego bezpieczeństwa"

  Polska ogranicza udział w Eurokor... 03:32

  Polska robi w tył zwrot i powoli znika z Eurokorpusu. Wśród 10 państw chcieliśmy coś znaczyć i być obok Niemców, Francuzów i Hiszpanów. Ale z ponad stu naszych oficerów zostanie tam tylko kilku.
 • Polski konsulat na Ukrainie ostrzelany z granatnika

  Polski konsulat na Ukrainie ostrz... 02:51

  Atak na polski konsulat w Łucku. Pocisk z granatnika zrobił w budynku ponad półmetrową dziurę. Polska zamyka na Ukrainie wszystkie swoje konsularne urzędy, a w Warszawie wzywa do MSZ ukraińskiego ambasadora.
 • Czy kierowca wiceministra MON zachował się zgodnie z przepisami?

  Czy kierowca wiceministra MON zac... 02:48

  Rządowa limuzyna znowu obita. Po kolizji w centrum Warszawy wiceszefowi MON nic się nie stało. Sprawę bada Żandarmeria Wojskowa. Jeden ze świadków nagrał amatorski film, a po jego obejrzeniu rodzi się pytanie - czy jazda na sygnale i na czerwonym świetle to jedyny sposób na jazdę po mieście?
 • PiS pyta mieszkańców o wielką Warszawę. Opozycja mówi o manipulacji

  PiS pyta mieszkańców o wielką War... 02:58

  Pomysł PiS na wielką Warszawę na razie przegrał w jednym referendum. Mieszkańcy Legionowa rekordową frekwencją powiedzieli "nie" metropolii, więc PiS działa wielotorowo. Do mieszkańców wychodzi ze skróconą wersją internetowej ankiety. Jednak pierwsze pytanie sugeruje, że tak naprawdę niewiele się zmieni. Pytanie trzecie, że będzie lepiej niż teraz.
 • Dwójka chłopców zginęła w pożarze. Rodzice skazani za nieumyślne spowodowanie śmierci

  Dwójka chłopców zginęła w pożarze... 02:29

  Tragiczny pożar i sądowy wyrok. 3 lata więzienia dla rodziców, którzy nie wynieśli z płomieni swoich dzieci. 2-letni Patryk i prawie roczny Krystian nie mieli szans. Ich rodzice mieli prawie po 3 promile alkoholu we krwi. Z płonącego domu wyprowadzili tylko najstarszego syna.
 • Ulotki dla uczniów z pytaniami o seks. "Włos się na głowie jeży"

  Ulotki dla uczniów z pytaniami o ... 02:35

  Kościelny quiz z wiedzy o seksie. Po rekolekcjach ksiądz miał dodatkowe pytania do uczniów - czy oglądasz pornografię, czy się masturbujesz, czy uprawiasz pozamałżeńskie stosunki płciowe, czy masz nieczyste myśli? Dzieciom miało to pomóc w rachunku sumienia przed spowiedzią.
 • Brał tylko to co najcenniejsze. "Tajemniczy kapelusznik" wyniósł 4 kilogramy złota

  Brał tylko to co najcenniejsze. "... 01:26

  Skok na złoto. Aż 4 kilogramy wyniósł ze sklepu złodziej w kapeluszu i zapadł się pod ziemię. Nikt go nie zatrzymał, bo w środku nikogo nie było. Chwilę wcześniej, sprzedawczyni wyszła do banku.
 • Tańce, zwiedzanie wozów i podniebne zawody. "Nawet pozwalali strzelać"

  Tańce, zwiedzanie wozów i podnieb... 02:41

  "US Army" na wyciągnięcie ręki. Choć oprócz Amerykanów, ręce wyciągają też Brytyjczycy, Rumuni i Chorwaci. Wojskowy peleton jedzie do Orzysza. Ale po drodze, zamiast do boju, zaprasza do wozu i do tańca.
 • Kryształowa Antena dla "Faktów" TVN. Dziękujemy za zaufanie

  Kryształowa Antena dla "Faktów" T... 00:49

  Możemy pochwalić się nagrodą - "Fakty TVN" programem informacyjnym roku. Kryształowa Antena Świata Telekomunikacji i Mediów jest za profesjonalny i obiektywny przekaz informacji, dzięki któremu "Fakty" stały się najchętniej oglądanym programem informacyjnym w Polsce.

Deklaracja Rzymska

 • Buzek: propagandowa gra na potrzeby krajowe

  Buzek: propagandowa gra na potrze... 01:49

  26.03 | - To, co się działo w ostatnich dniach przed szczytem, to była taka raczej propagandowa gra, niż rzeczywista potrzeba stawiania warunków - stwierdził w "Faktach po Faktach" były szef Parlamentu Europejskiego Jerzy Buzek, komentując czwartkowe oświadczenie premier Beaty Szydło, że nie podpisze Deklaracji Rzymskiej, jeśli polskie warunki nie zostaną w niej zawarte. Zdaniem Buzka, w czwartek tekst dokumentu był już uzgodniony.
 • 25.03.2017 | Deklaracja Rzymska przyjęta. Polskie postulaty zostały uwzględnione

  25.03.2017 | Deklaracja Rzymska p... 05:33

  W 60. rocznicę podpisania Traktatów Rzymskich Unia Europejska świętuje w Rzymie - już bez Wielkiej Brytanii - i zastanawia się, co dalej. Papież wzywa ją do solidarności, Donald Tusk - do zachowania jedności, w tym także jedności zasad. Jubileuszowa deklaracja podkreśla niepodzielność Unii, ale dopuszcza też współdziałanie w różnym tempie. Jak w tym przesłaniu szczytu odnajduje się polski rząd?
 • "Polska może być europejska albo moskiewska"

  "Polska może być europejska albo ... 02:26

  25.03.| Nie zgadzam się głęboko z tymi, którzy mówią, że trzeba dzisiaj cofnąć się, że dzisiaj integracja europejska powinna wrócić do korzeni – mówił w sobotę były prezydent Aleksander Kwaśniewski. Także były prezydent Bronisław Komorowski przestrzegał, że całkowicie nowa wizja Unii może okazać się niebezpieczna.
 • "Kwintesencja tego, wokół czego Polska chce budować projekt europejski"

  "Kwintesencja tego, wokół czego P... 01:50

  25.03.| Szefowa polskiego rządu wskazała też, że w deklaracji zapisano "bardzo wyraźnie, że to różne tempo ma odbywać się w ramach traktatów i to gwarantuje, iż UE będzie niepodzielna". - Na tym nam zależało, te zapisy są. Jeżeli ktokolwiek będzie próbował podzielić Europę, będzie szukał różnych sposobów na to, żeby budować podziały w Europie, to doprowadzi do rozbicia projektu europejskiego - podkreśliła Szydło.
 • upload/tvn24/video_watermark_tvn24_kolor/premier traktaty.mp4

  upload/tvn24/video_watermark_tvn2... 02:30

  25.03.| Premier Szydło była pytana o to, czy Polska stoi na stanowisku, by "ruszyć" traktaty europejskie. Przypomniała, że w Białej Księdze przygotowanej przez Komisję Europejską jest pokazanych pięć scenariuszy. - Jeden z tych scenariuszy pokazuje, że być może będzie konieczność otwarcia i tworzenia nowych traktatów. Mówił też o tym w trakcie obiadu prezydent Włoch - zaznaczyła.
 • Szydło: Deklaracja Rzymska nie spełnia oczekiwań wszystkich

  Szydło: Deklaracja Rzymska nie sp... 02:44

  25.03.| Deklaracja Rzymska jest pierwszym krokiem do tego, aby odnowić jedność UE, jednak sobotnie uroczystości są w cieniu decyzji Wielkiej Brytanii - podkreśliła premier Beata Szydło podczas sobotniej konferencji w Rzymie. Dodała, że mamy zapisaną deklarację, przyjęte pewne postanowienia, teraz potrzebne są konkretne działania.
 • Tusk: mamy dzisiaj do czynienia z sukcesem

  Tusk: mamy dzisiaj do czynienia z... 01:06

  25.03 | Mamy dzisiaj do czynienia z sukcesem, to znaczy z utrzymaniem, a nawet wzmocnieniem jedności politycznej Unii Europejskiej - podkreślił Donald Tusk po podpisaniu w sobotę Deklaracji Rzymskiej w 60. rocznicę rozpoczęcie procesu integracji europejskiej. Jak dodał, polskie władze powinny demonstrować "uzasadnioną satysfakcję" treści dokumentu.
 • "To początek drogi zmian, które muszą nastąpić w Unii Europejskiej"

  "To początek drogi zmian, które m... 01:05

  25.03. Dla Polski najważniejsze jest, że jest potwierdzona jedność Unii Europejskiej, że jest potwierdzona wola wśród wszystkich państw członkowskich, do tego, abyśmy razem, wspólnie budowali naszą przyszłość - powiedziała premier Polski Beata Szydło po podpisaniu Deklaracji Rzymskiej. Dokument przyjęli przywódcy 27 państw UE i instytucji Wspólnoty.
 • Tusk: odnawiamy wyjątkowy sojusz wolnych narodów

  Tusk: odnawiamy wyjątkowy sojusz ... 08:21

  25.03. - Dzisiaj w Rzymie odnawiamy wyjątkowy sojusz wolnych narodów zapoczątkowany 60 lat temu przez naszych wielkich poprzedników - powiedział przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk podczas uroczystości z okazji 60. rocznicy podpisania Traktatów Rzymskich.
 • Deklaracja Rzymska podpisana przez przywódców 27 państw Unii

  Deklaracja Rzymska podpisana prze... 01:06

  25.03 | Będziemy działać wspólnie, w zależności od potrzeb w różnym tempie i z różnym nasileniem, podążając jednocześnie w tym samym kierunku - głosi Deklaracja Rzymska, przyjęta w sobotę przez przywódców 27 państw i instytucji UE. Unia jest niepodzielona i niepodzielna - podkreślono w dokumencie.
 • Beata Szydło podpisuje Deklarację Rzymską

  Beata Szydło podpisuje Deklarację... 00:30

  25.03 | Na Kapitolu w Rzymie została podpisana Deklaracja Rzymska, która ma potwierdzić wspólne zaangażowanie na rzecz współpracy w ramach Unii Europejskiej, a także nawiązać do osiągnięć ostatnich 60 lat. Podpisy pod dokumentem złożyli przywódcy 27 państw unijnych, w tym premier Polski Beata Szydło.
 • "Unia Europejska to nie slogany, procedury ani przepisy"

  "Unia Europejska to nie slogany, ... 01:39

  25.03 | Donald Tusk przekonywał w Rzymie, że dla "dla milionów ludzi, a dzisiaj te miliony będą demonstrować na ulicach naszych stolic, w Rzymie, Warszawie, nawet Londynie, Unia to nie slogany Europejska to nie slogany, procedury ani przepisy". - Nasza Unia to gwarancja, że wolność, godność, demokracja i niepodległość nie są już tylko marzeniami, ale naszą codziennością" - podkreślił.
rozwiń

Atak w Londynie

 • Nagranie ewakuacji Theresy May z brytyjskiego parlamentu

  Nagranie ewakuacji Theresy May z ... 00:48

  25.03 | Dziennik "The Sun" dotarł do nagrania z monitoringu w Pałacu Westminsterskim, na którym widać ewakuację Theresy May w trakcie ataku, do którego doszło 22 marca. Brytyjska premier w pewnym momencie nie wie gdzie iść, a w samochodzie, do którego wsiada, nie ma kierowcy, co według ekspertów telewizji Sky News budzi wątpliwości dotyczące pracy służb ochrony. Biuro premier odmówiło komentarza w sprawie nagrania.
 • "Nie bał się wchodzić na linię strzału". Policjant i wiceminister symbolami ataku w Londynie

  "Nie bał się wchodzić na linię st... 02:58

  23.03 | Każda historia ma swojego bohatera. Po ataku pod brytyjskim parlamentem takim bohaterem stał się deputowany Tobias Ellwood, równocześnie wiceminister spraw zagranicznych, który próbował ratować umierającego policjanta. To on i zabity policjant zostali symbolami tego tragicznego dnia w historii Londynu. Materiał "Faktów z zagranicy".
 • Nocne czuwanie na Trafalgar Square. "Londyńczycy nie pozwolą się zastraszyć"

  Nocne czuwanie na Trafalgar Squar... 01:29

  23.03 | Kilkaset osób zebrało się w czwartek wieczorem na nocnym czuwaniu na Trafalgar Square w centrum Londynu, by złożyć hołd ofiarom środowego zamachu w pobliżu brytyjskiego parlamentu, podczas którego zamachowiec zabił trzy osoby i ranił około 40.
 • Sejm uczcił minutą ciszy ofiary ataku

  Sejm uczcił minutą ciszy ofiary a... 00:26

  23.03 | Sejm uczcił w czwartek wieczorem minutą ciszy ofiary środowego ataku terrorystycznego w Londynie.
 • Terror na moście Westminsterskim. Nagranie świadka

  Terror na moście Westminsterskim.... 01:41

  23.03 | Świadek nagrał chwile tuż po zamachu terrorystycznym na Moście Westminsterskim w centrum Londynu. W środę po południu napastnik wjechał samochodem w grupę ludzi, a następnie próbował dostać się na teren pobliskiego parlamentu, raniąc śmiertelnie nożem jednego z policjantów strzegących bramy wjazdowej. Wkrótce potem został zastrzelony przez interweniujące służby bezpieczeństwa. Poza nim zginęły trzy osoby, a kilkadziesiąt zostało rannych.
 • "Czy on się zbliża?", "Wracajcie!". Nagranie z brytyjskiego parlamentu

  "Czy on się zbliża?", "Wracajcie!... 00:56

  23.03 | Członek Izby Gmin David Davis udokumentował chwile paniki, jaka wybuchła w gmachu brytyjskiego parlamentu w czasie środowego ataku. Samotny zamachowiec zabił trzy i ranił co najmniej czterdzieści osób na ulicach Londynu. Film opublikowany przez Davisa przedstawia ludzi biegnących korytarzami gmachu parlamentu, słychać również nawoływania do ucieczki. Premier Theresa May przekazała, że terrorysta był Brytyjczykiem obserwowanym przez tajne służby w związku z podejrzeniami o islamski ekstremizm. Odpowiedzialność za atak wzięło na siebie tak zwane Państwo Islamskie.
 • Moment ataku w Londynie. Kobieta wpada do Tamizy

  Moment ataku w Londynie. Kobieta ... 00:30

  23.03 | Co najmniej pięć osób - w tym napastnik i policjant - zginęło, a około 40 zostało rannych w ataku terrorystycznym w pobliżu brytyjskiego parlamentu w Londynie. Na filmie z monitoringu miejskiego widać moment, w którym sprawca ataku rozjeżdża ludzi na Moście Westminsterskim. Kamera uwieczniła również moment, w którym ranna kobieta wpada do rzeki. Została później wyłowiona przez ratowników i trafiła do szpitala.
 • Do pięciu wzrosła liczba osób zabitych w ataku w pobliżu parlamentu

  Do pięciu wzrosła liczba osób zab... 02:12

  23.02 | Pięć osób zginęło, a około 40 zostało rannych w ataku, do którego doszło koło gmachu parlamentu w centrum Londynu. Londyńska policja poinformowała, że był to incydent terrorystyczny. Teraz prowadzi w tej sprawie śledztwo.
 • Atak "chory i zdeprawowany". May po posiedzeniu COBRY

  Atak "chory i zdeprawowany". May ... 00:36

  23.03 | Brytyjska premier Theresa May określiła środowy atak terrorystyczny jako "chory i zdeprawowany". Podkreśliła, że "jakakolwiek próba pokonania wartości, które reprezentuje nasz parlament, musi się skończyć niepowodzeniem".
 • "Usłyszałem krzyk", "ludzie uciekali, bali się". Relacje Polaków z Londynu

  "Usłyszałem krzyk", "ludzie uciek... 01:13

  22.03 | - Helikoptery zaczęły krążyć, było mnóstwo policji. Widziałem ludzi leżących na drodze - relacjonował pan Remigiusz, który przejeżdżał przez Most Westminsterski po ataku w Londynie. Na Kontakt 24 piszą również inny Polacy, którzy opowiadają o tym co działo się tuż po zdarzeniu. Brytyjska policja podaje, że cztery osoby nie żyją, a co najmniej 20 osób zostało rannych.
 • Amatorskie nagranie z miejsca ataku. Słychać strzały

  Amatorskie nagranie z miejsca ata... 00:40

  22.03 | Jedna kobieta zmarła w wyniku wydarzeń w pobliżu gmachu parlamentu w centrum Londynu - poinformowała agencja Press Association, która powołuje się na źródła medyczne. Napastnik w środę taranował ludzi samochodem na Moście Westminsterskim, następnie zaatakował policjanta nożem i został postrzelony.
 • Świadkowie ataku w Londynie: Słyszałyśmy krzyki i strzały

  Świadkowie ataku w Londynie: Słys... 00:50

  22.03 | Cztery osoby zginęły, a 20 zostało rannych w ataku, do którego doszło koło gmachu parlamentu w centrum Londynu. Londyńska policja poinformowała, że był to incydent terrorystyczny. Teraz prowadzi w tej sprawie śledztwo.
rozwiń

Beata Szydło w "Jeden na jeden"

rozwiń

Spór o zmiany w sądownictwie

 • Apel do sędziów: nie ubiegajcie się o miejsca w nowej Krajowej Radzie Sądownictwa

  Apel do sędziów: nie ubiegajcie s... 00:55

  27.03.2017 | Stowarzyszenie Sędziów "Themis" wyraziło poparcie dla działań Krajowej Rady Sądownictwa i Sądu Najwyższego, które sprzeciwiają się nowelizacji przepisów o KRS. Do sędziów zwróciło się z apelem o nieobejmowanie miejsc w nowej KRS, jeśli prawo zostanie zmienione.
 • Krajowa Rada Sądownictwa opiniowała projekt Ziobry. "Narusza Konstytucję RP"

  Krajowa Rada Sądownictwa opiniowa... 00:51

  07.03 | "Aktualna wersja projektu ustawy o Krajowej Radzie Sądowniczej w jeszcze większym stopniu narusza Konstytucję RP" - oświadczyła Rada w opinii przyjętej we wtorek. "Uchwalenie tego projektu w obecnym kształcie będzie równoznaczne ze zmianą ustroju państwa" - stwierdziła.
 • Ziobro o KRS: musimy dokonać zmian

  Ziobro o KRS: musimy dokonać zmian 00:36

  07.03 | Sędziowie domagali się, by traktować ich "jako przedstawicieli jakiejś szczególnej kasty" - stwierdził we wtorek minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro, stwierdzając, że to dowód na "na utratę kontaktu z rzeczywistością" środowiska sędziowskiego. Stwierdził, że potrzebne są zmiany, dlatego bronił projektu nowych przepisów o Krajowej Radzie Sądownictwa.
 • "Wojna na całego. My się nie poddamy"

  "Wojna na całego. My się nie podd... 00:42

  02.03 | - Myśmy stanęli właśnie u progu tego, że niszczy się państwo prawa i trójpodział władzy. My jako sędziowie się nie poddamy - powiedział w "Kropce nad i" Waldemar Żurek (Krajowa Rada Sądownictwa), komentując działania partii rządzącej wobec wymiaru sprawiedliwości. Z kolei były prezes Trybunału Konstytucyjnego Jerzy Stępień stwierdził, że to "wojna na całego".
 • Stępień: nawet w PRL nie atakowało się sędziów wprost

  Stępień: nawet w PRL nie atakował... 00:51

  02.03 | Były prezes Trybunału Konstytucyjnego Jerzy Stępień stwierdził, że "w każdym normalnym państwie szanuje się sędziów i robi się wszystko, żeby nie podważać ich autorytetu, bo na wymiarze sprawiedliwości opiera się każde państwo". Powiedział, że nawet w czasach PRL "nie atakowało się sędziów wprost", by nie obniżać ich autorytetu.
 • Żurek: Minister Jaki kłamie. Prokuratura powinna się tym zająć

  Żurek: Minister Jaki kłamie. Prok... 03:01

  30.01 | Minister Jaki obrzuca błotem organ konstytucyjny. Nie chcę z nim polemizować, bo to uwłacza mojej godności - mówił rzecznik KRS Waldemar Żurek w "Faktach po Faktach". - Nie trzeba być wielkim prawnikiem, żeby dostrzec, że ten projekt jest w wielu fragmentach niezgodny z konstytucja - ocenił z kolei prof. Marek Chmaj.
 • Polityczne grzebanie w KRS

  Polityczne grzebanie w KRS 02:23

  24.02 | Kontrowersje związane z Krajową Rada Sądownictwa. Zmiany mają być wprowadzone szybko, bo jest źle - mówi PiS i podtrzymuje, by członków KRS wybierali nie sędziowie a politycy. To już trzeci projekt nowelizacji ustawy - z każdym kolejnym kolejne punkty oburzające i sędziów i opozycję.
 • Rzepliński: zmiany w KRS to antypolska kontrrewolucja

  Rzepliński: zmiany w KRS to antyp... 21:26

  30.01.| Zmiany proponowane przez Ministerstwo Sprawiedliwości są absolutnie niekonstytucyjne - mówił w "Kropce nad i" były prezes Trybunału Konstytucyjnego prof. Andrzej Rzepliński.
 • Żurek: Minister Jaki kłamie. Prokuratura powinna się tym zająć

  Żurek: Minister Jaki kłamie. Prok... 28:20

  30.01.| Minister Jaki obrzuca błotem organ konstytucyjny. Nie chcę z nim polemizować, bo to uwłacza mojej godności - mówił rzecznik KRS Waldemar Żurek w "Faktach po Faktach". - Nie trzeba być wielkim prawnikiem, żeby dostrzec, że ten projekt jest w wielu fragmentach niezgodny z konstytucja - ocenił z kolei konstytucjonalista prof. Marek Chmaj.
 • "Kontrola nie może iść tak daleko". Pomysł zmian ustawy o KRS "budzi wątpliwości"

  "Kontrola nie może iść tak daleko... 08:38

  02.02 | Każdy obywatel powinien mieć prawo do rozpatrzenia jego sprawy przez niezawisły sąd. Wszystkie prawa zapisane w konstytucji byłyby bezwartościowe, jeżeli nie chroniłby ich niezależny organ - stwierdził w programie "Wstajesz i wiesz" w TVN24 dyrektor Biura Rzecznika Praw Obywatelskich Mirosław Wróblewski. - Dodał, że dokonuje się powolne zawłaszczanie sądownictwa przez pozostałe władze.
 • Sędziowie się nie poddają

  Sędziowie się nie poddają 02:58

  2.02. | Nie pomagają opinie prawniczych autorytetów, ale sędziowie nie poddają się. Liczą na wsparcie ze strony prezydenta. Ten na razie milczy, choć publicznie obiecał, że sędziowie mogą się do niego zwrócić jeśli zmiany nie będą z nimi konsultowane. A tak właśnie jest z reformą sądownictwa ministra Ziobry - której nie oszczędził też przedstawiciel prezydenta w KRS i nazywając niektóre zapisy niezgodnymi z konstytucją. Arleta Zalewska.
 • Rzecznik KRS: jestem sędzią na trudne czasy

  Rzecznik KRS: jestem sędzią na tr... 00:38

  16.02 | Rzecznik KRS: jestem sędzią na trudne czasy
rozwiń

Polska na celowniku UE

 • 20.02.2017 | Rząd odpowiada Komisji Europejskiej. Pisze o spełnieniu zaleceń i krytykuje Timmermansa

  20.02.2017 | Rząd odpowiada Komis... 03:29

  Jest zapowiadana polska odpowiedź na zalecenia Komisji Europejskiej. MSZ napisało, że "utrwalenie demokratycznego porządku prawnego w Polsce, w tym ustanowienie stabilnych podstaw funkcjonowania Trybunału Konstytucyjnego, jest nadrzędnym celem władz polskich".
 • KE wyśle kolejne rekomendacje do Polski

  KE wyśle kolejne rekomendacje do ... 03:39

  21.12 | - Komisja Europejska prześle do Polski dodatkowe rekomendacje w sprawie rządów prawa - oznajmił wiceszef Komisji Europejskiej Frans Timmermans. Polski rząd będzie miał dwa miesiące na ustosunkowanie się do nich. Wcześniej KE już wydała jedne rekomendacje, które zostały w praktyce zignorowane przez Warszawę.
 • Premier Szwecji Stefan Loefven i prezydent Polski Andrzej Duda o państwie prawa

  Premier Szwecji Stefan Loefven i ... 01:00

  2.12. | Rząd szwedzki przygląda się dialogowi Polska-UE o zasadach państwa prawa – oświadczył premier Stefan Loefven przed spotkaniem w Sztokholmie z prezydentem Polski. Andrzej Duda podkreślił, że instytucje państwa demokratycznego powinny działać w granicach prawa.
 • Timmermans dla TVN24 BiS: sprawa Polski nie zostanie porzucona

  Timmermans dla TVN24 BiS: sprawa ... 01:21

  28.11. | - Dla mnie rządy prawa w Polsce to sprawa najwyższej wagi. Odpowiedzi, które otrzymaliśmy z polskiego rządu, wymagają przemyślenia i wymagają także reakcji z naszej strony. Jaka to będzie reakcja - nad tym ciągle myślimy, ale jedno jest bardzo jasne - ta sprawa nie zostanie porzucona - powiedział w rozmowie z TVN24 BiS wiceszef Komisji Europejskiej Frans Timmermans.
 • Schetyna: znów Polska jest wskazywana jako kraj, który powoduje problemy

  Schetyna: znów Polska jest wskazy... 00:48

  05.11 | Rekomendacje Komitetu Praw Człowieka przy ONZ nie posiadają charakteru wiążącego, stanowią jedynie zalecenia - podkreśla Ministerstwo Spraw zagranicznej w opinii przesłanej PAP. "W toku dialogu Polska udzieliła wyczerpujących odpowiedzi we wszystkich kwestiach, które wzbudziły wątpliwości w opinii Komitetu" - podkreśla resort.
 • MSZ odpowiada Komitetowi Praw Człowieka

  MSZ odpowiada Komitetowi Praw Czł... 01:47

  05.11 | Rekomendacje Komitetu Praw Człowieka przy ONZ nie posiadają charakteru wiążącego, stanowią jedynie zalecenia - podkreśla Ministerstwo Spraw zagranicznej w opinii przesłanej PAP. "W toku dialogu Polska udzieliła wyczerpujących odpowiedzi we wszystkich kwestiach, które wzbudziły wątpliwości w opinii Komitetu" - podkreśla resort.
 • PE przyjął drugą rezolucję ws. sytuacji w Polsce

  PE przyjął drugą rezolucję ws. sy... 00:27

  14.09 | Parlament Europejski przyjął w środę rezolucję na temat sytuacji w Polsce, w której ocenia, że "paraliż Trybunału Konstytucyjnego zagraża demokracji, prawom podstawowym oraz rządom prawa w Polsce". Rezolucję poparło 510 europosłów, a 160 było przeciw.
 • Druga rezolucja o sytuacji w Polsce. Ponad pół tysiąca głosów za

  Druga rezolucja o sytuacji w Pols... 04:15

  14.09 | Parlament Europejski jest zaniepokojony paraliżem Trybunału Konstytucyjnego w Polsce i sytuacją w kraju dotyczącą innych dziedzin. Rezolucję w tej sprawie europarlamentarzyści przyjęli w środę w głosowaniu w Strasburgu.
 • Debata o Polsce miała wyraz napastliwy - ocenił wiceminister sprawiedliwości Marcin Warchoł

  Debata o Polsce miała wyraz napas... 02:42

  13.09 | Debata Parlamentu Europejskiego o Polsce miała wymiar emocjonalny, a nawet napastliwy - ocenił wiceminister sprawiedliwości Marcin Warchoł, który jako reprezentant polskiego rządu przysłuchiwał się wtorkowej dyskusji w Strasburgu.
 • Komisja Wenecka znowu w Polsce. Znany jest termin wizyty

  Komisja Wenecka znowu w Polsce. Z... 02:13

  08.09 | Wszyscy duchowni, którzy odbyli służbę wojskową w Ludowym Wojsku Polskim, mogą wkrótce zostać awansowani na pierwszy stopień oficerski - dowiedział się tvn24.pl. Ministerstwo Obrony Narodowej oficjalnie potwierdza, że pracuje nad takim projektem.
 • PE znów przygląda się Polsce. W przyszłym tygodniu debata i rezolucja

  PE znów przygląda się Polsce. W p... 01:03

  8.09. | Parlament Europejski przeprowadzi we wtorek w Strasburgu debatę o Polsce, a w środę będzie głosować nad rezolucją na ten temat - postanowili w czwartek przedstawiciele większości frakcji w PE na spotkaniu konferencji przewodniczących.
 • Timmermans: Komisja Europejska daje Polsce trzy miesiące

  Timmermans: Komisja Europejska da... 04:19

  27.07 | KE przyjęła zalecenia dla Polski dotyczące rządów prawa w związku z kryzysem wokół Trybunału Konstytucyjnego - poinformował wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej Frans Timmermans. Dodał, że KE daje polskim władzom trzy miesiące na ich wprowadzenie. Decyzja ta oznacza przejście do drugiego etapu procedury, wszczętej wobec Polski w styczniu.
rozwiń

Napięcie na linii Turcja-UE

 • Prezydent Niemiec do Erdogana: proszę skończyć z porównaniami do nazistów

  Prezydent Niemiec do Erdogana: pr... 01:07

  22.03 | Prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan naraża na szwank osiągnięcia swego kraju i może zaszkodzić relacjom Ankary z jej partnerami na arenie międzynarodowej - oświadczył w środę Frank-Walter Steinmeier w swym pierwszym przemówieniu jako prezydent Niemiec.
 • Erdogan jest wściekły. Kąsa i kopie w Europę

  Erdogan jest wściekły. Kąsa i kop... 02:25

  Żadne negocjacje w historii unijnej dyplomacji nie trwały tak długo, jak te dotyczące ewentualnego członkostwa Turcji. Mimo, że szanse na jej przyjęcie nigdy nie były duże, z wielu powodów Turcja była dla zjednoczonej Europy zbyt ważnym krajem, by wprost odpowiedzieć Ankarze, że na członkostwo szans nie ma. Obecnie jednak nawet Ankara przestała udawać, że w swoją obecność w Unii w ogóle jeszcze wierzy. Najpierw Turcja weszła w dyplomatyczny konflikt z Holandią, a teraz - z Niemcami, gdyż prezydent Recep Erdogan oskarżył kanclerz Merkel o nazistowskie praktyki. Teoretycznie najsilniejszym narzędziem, jakim dysponuje Erdogan, jest umowa o powstrzymaniu wielkiej fali uchodźców, zmierzających z Afryki Północnej do Europy. Mało to jednak prawdopodobne by Niemcy, Holandia i cała Unia ugięły się przed szantażem Ankary.
 • Erdogan znowu użył ostrych słów

  Erdogan znowu użył ostrych słów 01:32

  16.03 | Prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan oznajmił, że władze Holandii utraciły przyjaźń Ankary w związku z wydarzeniami z zeszłego tygodnia. Skrytykował też Unię Europejską za przyjęcie rozwiązań prawnych umożliwiających firmom zabronienie noszenia hidżabów.
 • Tusk o Turcji: skandaliczne porównania z nazizmem

  Tusk o Turcji: skandaliczne porów... 00:34

  15.03 | Zarzucanie przez Turcję Holandii, Niemcom czy innym krajom UE nazizmu jest skandaliczne - ocenił przewodniczący Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker. Szef Rady Europejskiej Donald Tusk podkreślił, że UE jest solidarna z Holandią.
 • Turecko-holenderskie starcie

  Turecko-holenderskie starcie 02:40

  13.03 | Starcia na ulicach i najpoważniejszy od lat kryzys na linii Turcja - Holandia. W przekazach telewizyjnych widzimy protestujących, słyszmy hasła dotyczące imigrantów i polityki prezydenta Recepa Tayyipa Erdogana. O co chodzi w tym sporze?
 • 12.03.2017 | Starcia demonstrantów z policją i stan wyjątkowy. Eskalacja konfliktu Turcja-Holandia

  12.03.2017 | Starcia demonstrantó... 02:58

  To już coś więcej niż dyplomatyczny skandal turecko-holenderski. W tle konfliktu - referendum w jednym kraju i wybory parlamentarne w drugim. Prezydent Recep Erdogan nazywa Holandię krajem "niedobitków nazimu", a Holandia - wyrzuca z kraju turecką minister. Wszystko kończy się starciami z policją.
 • Turecki politolog: to dyplomatyczny skandal

  Turecki politolog: to dyplomatycz... 05:36

  12.03 | Turecki prezydent Recep Tayyip Erdogan powiedział w niedzielę, że Holandia "zapłaci cenę" za zepsucie relacji dwustronnych. Stosunki turecko-holenderskie uległy gwałtownemu zaostrzeniu w rezultacie sporu o chęć prowadzenia przez tureckich polityków kampanii politycznej wśród imigrantów z Turcji żyjących w Holandii.
 • Erdogan: Holandia zapłaci cenę, nauczymy ją dyplomacji

  Erdogan: Holandia zapłaci cenę, n... 00:54

  12.03 | Turecki prezydent Recep Tayyip Erdogan powiedział w niedzielę, że Holandia "zapłaci cenę" za zepsucie relacji dwustronnych. Stosunki turecko-holenderskie uległy gwałtownemu zaostrzeniu w rezultacie sporu o chęć prowadzenia przez tureckich polityków kampanii politycznej wśród imigrantów z Turcji żyjących w Holandii.
 • Protest przed tureckim konsulatem w Rotterdamie

  Protest przed tureckim konsulatem... 00:31

  11.03 | Tureckie władze zamknęły holenderską ambasadę w Ankarze oraz konsulat w Stambule. Budynki otoczono taśmami bezpieczeństwa - podaje agencja Reutera. To kolejna odsłona sporu między krajami po odwołaniu wiecu szefa MSZ Turcji w Rotterdamie.
 • Recep Tayyip Erdogan podczas wiecu w Stambule

  Recep Tayyip Erdogan podczas wiec... 01:13

  12.03 | Prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan nazwał Holandię krajem "niedobitków nazizmu, faszystów", gdy rząd holenderski nie zezwolił na lądowanie samolotu z szefem tureckiego MSZ Mevlutem Cavusoglu na pokładzie. W związku ze sprawą charge d'affaires Holandii został wezwany przez MSZ Turcji - podała agencja Reutera. Turecka agencja Anatolia podaje z kolei, że do Rotterdamu pojedzie minister rodziny, która wybierze się do Holandii drogą lądową. (http://www.tvn24.pl)
 • Demonstracja Turków w Rotterdamie

  Demonstracja Turków w Rotterdamie 01:09

  12.03 | Po wydaleniu tureckiej minister ds. rodziny i polityki społecznej konna policja w Rotterdamie dokonała szarży na demonstrantów, którzy w pobliżu konsulatu Turcji protestowali przeciwko postępowaniu władz holenderskich i wyrażali poparcie dla prezydenta Turcji Recepa Tayyipa Erdogana.
 • Turcja: protesty przeciwko Holandii. Zmieniono flagę na konsulacie

  Turcja: protesty przeciwko Holand... 01:33

  12.03 | Manifestanci zgromadzili się w niedzielę przed konsulatem Holandii w Stambule, żeby zaprotestować przeciw wydaleniu tureckiej minister ds. rodziny i polityki społecznej Fatmy Betul Sayan z Holandii - informuje agencja AFP. Według AP jeden z protestujący wspiął się na dach konsulatu i zastąpił flagę holenderską flagą turecką.

Co z Bartłomiejem Misiewiczem?

 • Kolejne nagranie z Misiewiczem. Rzecznik rządu: nie sądzę, by Macierewicz się zmartwił

  Kolejne nagranie z Misiewiczem. R... 01:31

  15.02 | Sprawa Bartłomieja Misiewicza jest zakończona. Film jest sprzed kilku miesięcy i jest już nieaktualny - powiedział we "Wstajesz i wiesz" w TVN24 rzecznik rządu Rafał Bochenek. Odniósł się w ten sposób do kolejnego nagrania pokazującego salutowanie rzecznikowi MON.
 • "Zostają tylko ci, którzy gną karki przed Misiewiczem"

  "Zostają tylko ci, którzy gną kar... 02:04

  14.02 | Widzę w tym jakąś zemstę na wojsku. Nie mogę sobie tego wytłumaczyć inaczej niż tym, że prezesowi PiS odpowiada to, że armia jest upokarzana - mówił w "Kropce nad i" Tomasz Siemoniak (PO). Były minister obrony narodowej komentował w ten sposób honory, z jakimi przyjmowany jest przez wojsko obecny rzecznik MON Bartłomiej Misiewicz.
 • Stuhr: wstyd mi za aktorów przebranych za żołnierzy, że dają się upokorzyć

  Stuhr: wstyd mi za aktorów przebr... 01:35

  14.02. | Ja się tego boję, tego stanu w sobie, że ja straciłem wiarę w deklaracje polityków - mówił w "Faktach po Faktach" aktor i reżyser Jerzy Stuhr, komentując sytuację w Polsce.
 • Siemoniak: Misiewicz jest symbolem niemocy w PiS

  Siemoniak: Misiewicz jest symbole... 00:37

  7.02.|Nawet sam prezes Kaczyński ani premier Szydło nie są w stanie zwrócić uwagi ministrowi obrony, że Misiewicz to jakaś katastrofa - mówił w "Jeden na jeden" były minister obrony narodowej Tomasz Siemoniak (PO).
 • "W armii na pewno nadawałby się do pracy w kuchni"

  "W armii na pewno nadawałby się d... 00:45

  06.02 | Patrząc na pana Misiewicza i jego poziom przygotowania zawodowego (...) wydaje się, że w armii na pewno nadawałby się do pracy w kuchni - powiedział w "Kropce nad i" b. dowódca wojsk lądowych gen. Waldemar Skrzypczak. Skomentował w ten sposób słowa prof. Andrzeja Zybertowicza, doradcy prezydenta Andrzeja Dudy, który w niedzielę w "Kawie na ławie powiedział o rzeczniku MON: "kilka razy go widziałem i jest to człowiek o silnej osobowości. Tak silnej, że niektórzy wojskowi przed nim drżą".
 • "Prezes Jarosław Kaczyński nie ma wpływu na politykę kadrową"

  "Prezes Jarosław Kaczyński nie ma... 01:21

  6.02. | Pytania dotyczące rzecznika MON Bartłomieja Misiewicza należy zadawać szefowi tego resortu Antoniemu Macierewiczowi. Klub PiS ani prezes partii Jarosław Kaczyński nie mają wpływu na politykę kadrową w danym urzędzie - podkreśliła w poniedziałek Beata Mazurek (PiS).
 • Mazurek: Kaczyński nie ma wpływu na politykę kadrową urzędów

  Mazurek: Kaczyński nie ma wpływu ... 00:54

  06.02 | W poniedziałek po południu sprawę Misiewicza komentowała rzecznik PiS Beata Mazurek. - Rozumiem, że Bartek Misiewicz jest teraz na urlopie. Pytanie, co zrobi teraz po tym urlopie: czy będzie dalej pełnić funkcję rzecznika, czy też nie? - powiedziała, dodając, że odpowiedzieć może tylko minister Macierewicz lub premier Szydło.
 • Co dalej z Bartłomiejem Misiewiczem?

  Co dalej z Bartłomiejem Misiewiczem? 02:50

  06.02 | Bartłomiej Misiewicz jest pracownikiem Ministerstwa Obrony Narodowej, wykorzystuje teraz urlop - oświadczył szef MON Antoni Macierewicz. Zapowiedział, że złoży wniosek do prokuratury i służb specjalnych o zbadanie, "skąd taka koncentracja wysiłku prowokacyjno-dezinformacyjnego" na osobie Misiewicza.
 • Macierewicz o Misiewiczu: Skąd taka koncentracja wysiłku prowokacyjno-dezinformacyjnego?

  Macierewicz o Misiewiczu: Skąd ta... 02:12

  06.02 | Podczas konferencji prasowej w Muzeum Wojska Polskiego Antoni Macierewicz odpowiadał na pytania dziennikarzy o rzecznika MON Bartłomieja Misiewicza. Minister poinformował, że Misiewicz nadal jest jego pracownikiem i przebywa na urlopie. Dodał również, że złożył do prokuratury zawiadomienie, gdyż jego zdaniem osoby, które m.in. miały stworzyć fałszywy profil urzędnika ministerstwa popełniły przestępstwo.
 • Co z Misiewiczem? "Macierewicz jeszcze walczy", "sprawa zostanie rozwiązana"

  Co z Misiewiczem? "Macierewicz je... 04:32

  06.02 | Sprawa Bartłomieja Misiewicza "zostanie rozwiązana, były takie zapowiedzi" - zapowiedział w poniedziałek senator PiS Jan Maria Jackowski. Opozycja domaga się dymisji rzecznika MON i mówi o "chocholim tańcu". Z kolei resort obrony przypomina, że Misiewicz, nadal przebywa na urlopie.
 • Kariera Bartłomieja Misiewicza

  Kariera Bartłomieja Misiewicza 03:08

  Kariera Bartłomieja Misiewicza
 • Marszałek Senatu: limit przypadków Misiewicza został wyczerpany

  Marszałek Senatu: limit przypadkó... 01:55

  06.02 | Uważam, że limit przypadków Misiewicza został wyczerpany. One szkodzą nam wizerunkowo, są zupełnie niepotrzebne - powiedział marszałek Senatu Stanisław Karczewski. Antoni Macierewicz już niebawem poinformuje o swoich decyzjach - dodał.
rozwiń

Wypadek Beaty Szydło

 • Prokuratura dostała opinię z zapisów rejestratora limuzyny premier

  Prokuratura dostała opinię z zapi... 02:43

  24.03 | Prokuratura uzyskała opinię z danych rejestratora w rządowym samochodzie audi A8 oraz szereg innych opinii. Poinformowała o tym w piątek Prokuratura Okręgowa w Krakowie, która prowadzi śledztwo w sprawie wypadku z udziałem premier Beaty Szydło w Oświęcimiu. Odmówiła jednak podania szczegółów.
 • "Uwaga!" TVN rozmawiała z uczestnikiem wypadku z kolumną Szydło

  "Uwaga!" TVN rozmawiała z uczestn... 07:13

  22.03 | - Mówi, że był w szoku i efekty tego szoku w dalszym ciągu u siebie odczuwa. Ma kłopoty z nauką, nie uczy się tak sprawnie jak wcześniej - relacjonował rozmowę z Sebastianem K., uczestnikiem wypadku z kolumną premier Beaty Szydło, reporter magazynu "Uwaga!". W środę w "Uwadze!" TVN o 19.50 rozmowa z 21-letnim kierowcą.
 • 01.03.2017 | Są dane z czarnej skrzynki, informacji brak. Kiedy szczegóły w sprawie wypadku premier Szydło?

  01.03.2017 | Są dane z czarnej sk... 02:49

  Biegli odzyskali dane z limuzyny, którą jechała premier Beata Szydło. Podobno to dowód o kluczowym znaczeniu dla śledztwa. Jakie specjalne urządzenia miało rządowe audi, jakie rejestrowało dane i czy da się precyzyjnie zrekonstruować wypadek?
 • Zbadają rejestratory z limuzyny premier. "Dowód, który będzie miał kapitalne znaczenie"

  Zbadają rejestratory z limuzyny p... 01:41

  28.02. | Dziś w Krakowie odbędzie się próba odtworzenia zawartości rejestratorów, które znajdowały się w limuzynie premier Beaty Szydło, która uczestniczyła w wypadku 10 lutego w Oświęcimiu - poinformował rzecznik Prokuratury Regionalnej w Krakowie prok. Włodzimierz Krzywicki.
 • Kolejny świadek wypadku: widziałem tylko świetlne sygnały

  Kolejny świadek wypadku: widziałe... 00:23

  25.02 | Reporterka TVN24 dotarła do kolejnego świadka wypadku limuzyny rządowej w Oświęcimiu.
 • Prokurator: przesłuchania świadków kontynuowane w przyszłym tygodniu

  Prokurator: przesłuchania świadkó... 00:24

  25.02 | W Prokuraturze Rejonowej w Oświęcimiu były wykonywane przesłuchania. Będą kontynuowane w przyszłym tygodniu- powiedział Jacek Para z Prokuratury Okręgowej w Krakowie pytany, czy prokuratura dotarła do świadków odnalezionych przez TVN24.
 • 24.02.2017 | Tajemnica zamiast transparentności. Opozycja przypomina premier, co publicznie obiecała kierowcy seicento

  24.02.2017 | Tajemnica zamiast tr... 03:08

  Premier Beata Szydło zapowiadała pełną transparentność w sprawie wypadku, w którym sama ucierpiała. Publicznie obiecała to podejrzanemu o jego spowodowanie. Teraz opozycja pyta: gdzie ta transparentność, skoro w tej sprawie jej zeznanie jest tajne?
 • Kolejny świadek wypadku z udziałem premier

  Kolejny świadek wypadku z udziałe... 01:52

  24.02 | Do wypadku doszło 10 lutego w Oświęcimiu.
 • Bochenek o przesłuchaniu premier Szydło

  Bochenek o przesłuchaniu premier ... 00:59

  23.02 | Przesłuchanie premier Beaty Szydło w charakterze świadka wypadku kolumny rządowej w Oświęcimiu trwało prawie trzy godziny. Premier opuściła budynek prokuratury po godzinie 18. Na salę nie wpuszczono obrońcy podejrzanego Sebastiana K., Władysława Pocieja.
 • Prawie trzy godziny w kancelarii tajnej. Koniec przesłuchania premier Szydło

  Prawie trzy godziny w kancelarii ... 01:01

  23.02 | Przesłuchanie premier Beaty Szydło w charakterze świadka wypadku kolumny rządowej w Oświęcimiu trwało prawie trzy godziny. Premier opuściła budynek prokuratury po godzinie 18. Na salę nie wpuszczono obrońcy podejrzanego Sebastiana K., Władysława Pocieja.
 • Adwokat Sebastiana K. niewpuszczony na przesłuchanie premier Szydło

  Adwokat Sebastiana K. niewpuszczo... 06:32

  23.02 | Premier Beata Szydło przyjechała w czwartek o godz. 14.30 do krakowskiej Prokuratury Okręgowej. Na godz. 15 przewidziano początek przesłuchania jej w charakterze świadka wypadku kolumny rządowej w Oświęcimiu. Na salę nie wpuszczono obrońcy podejrzanego Sebastiana K., Władysława Pocieja.
 • Prokurator dziękuje dziennikarzom TVN24. Za dotarcie do świadka wypadku Szydło

  Prokurator dziękuje dziennikarzom... 00:48

  23.02 | - Nie było rzeczywiście wiedzy o tych osobach do dzisiaj, ale dzięki działaniom dziennikarzy TVN24, ta wiedza została pozyskana - powiedział w czwartek rzecznik krakowskiej prokuratury Waldemar Krzywicki. Prokurator odniósł się w ten sposób do informacji o nowych świadkach, którzy nie zgłosili się do śledczych, a o których poinformowaliśmy w programie "Czarno na białym".
rozwiń

Proces ws. śmierci Ewy Tylman

 • Proces ws. śmierci Ewy Tylman. Adam Z. odpowiadał z wolnej stopy

  Proces ws. śmierci Ewy Tylman. Ad... 03:29

  21.03. | Swoim siostrom mówił, że nie pamięta drogi do domu i tego co wydarzyło się nad rzeką. Skarżył im się też na policjantów, którzy mieli wymuszać na nim zeznania i szydzić z jego orientacji seksualnej. Oskarżony Adam Z., po raz pierwszy odpowiadał przed sądem z wolnej stopy. Zeznawały jego siostry i szwagier, a także brat Ewy Tylman.
 • Pełnomocnik rodziny Ewy Tylman o rozprawie

  Pełnomocnik rodziny Ewy Tylman o ... 00:46

  21.03. | - Nie możemy wykluczyć, że znajdzie się coś nowego (obciążającego Adama Z. - dop. red.) - mówi Wojciech Wiza, pełnomocnik rodziny Ewy Tylman. Na najbliższej rozprawie 11 kwietnia przesłuchanych zostanie czterech świadków. Są to uczestnicy imprezy z nocy z 22 na 23 listopada 2015 r., na której byli Adam Z. i Ewa Tylman. Zdaniem pełnomocników rodziny Ewy Tylman, zeznania tej czwórki mogą być kluczowe.
 • Siostra Adama Z. przed rozprawą: "Chce podjąć pracę, ale będzie ciężko"

  Siostra Adama Z. przed rozprawą: ... 01:55

  21.03. | Ewa M. przez złożeniem zeznań rozmawiała z reporterem Faktów TVN Jarosławem Kostkowskim. Jak mówiła, jej brat "jakoś się trzyma" a na ulicach nie spotyka się z wyzwiskami. - Adam stara się jakoś żyć. Chce podjąć pracę, ale będzie ciężko - ktoś musi go jeszcze zatrudnić, a o to będzie trudno - przyznała.
 • Adam Z. wchodzi do sądu z walizką pełną akt

  Adam Z. wchodzi do sądu z walizką... 00:40

  21.03. | Elegancko ubrany, z czapką z daszkiem na głowie, ciągnący za sobą walizkę na kółkach wypełnioną aktami sprawy. tak Adam Z. oskarżony o zabójstwo z zamiarem, ewentualnym Ewy Tylman wszedł we wtorek do sadu. Na pytania dziennikarzy nie odpowiadał. W milczeniu przeszedł korytarzem
 • Siostra Adama Z. mówi o tym, jak wpłynęło na niego zwolnienie z aresztu

  Siostra Adama Z. mówi o tym, jak ... 01:32

  21.03. | Małgorzata Z. mówi o swoim bracie, oskarżonym o zabójstwo Ewy Tylman z zamiarem ewentualnym. Adam Z. po wyjściu z aresztu nie jest tak zestresowany i przytłoczony jak wcześniej. Zamieszanie znosi "o dziwo dobrze". - Znam swojego brata, wiem jaki jest. Wiem, że nie mógł zrobić tego o co go oskarżają - przekonuje. Cieszy się, że w końcu może rozmawiać z bratem, choć o samej sprawie nie dyskutują. - Im mniej wiemy, tym lepiej dla nas - podkreśla Małgorzata Z.
 • Adam Z. wchodzi do sądu

  Adam Z. wchodzi do sądu 00:12

  21.03. | Oskarżony o zabójstwo z zamiarem ewentualnym Ewy Tylman odpowiada z wolnej stopy. To efekt tego, że sąd rozważa zmianę kwalifikacji czynu na nieudzielenie pomocy
 • Ojciec Ewy Tylman: Jak ja się mam czuć? Nie mam dziecka a przestępca jest na wolności

  Ojciec Ewy Tylman: Jak ja się mam... 00:50

  21.03 | - Człowiek, który ma takie zarzuty, siedzi w domu? Ja nie wiem o co tutaj chodzi - mówi Andrzej Tylman, ojciec Ewy, komentując fakt, że oskarżony o zabójstwo jego córki Adam Z. został zwolniony z aresztu i będzie odpowiadał z wolnej stopy. - Mi się serce kraje, bo nie mam dziecka, a przestępca siedzi na wolności? Jak ja się mam czuć? - pyta. Dzisiaj Adam Z. oskarżony o zabójstwo Ewy Tylman po raz pierwszy do poznańskiego sądu przyjechał z rodzinnej Piły, a nie z sąsiadującego z gmachem sądu aresztu.
 • Sprawa Ewy Tylman. Adama Z. odpowiada z wolnej stopy

  Sprawa Ewy Tylman. Adama Z. odpow... 02:50

  21.03. | Rusza czwarta rozprawa w sprawie śmierci Ewy Tylman. Oskarżony o zabójstwo z zamiarem ewentualnym odpowiada z wolnej stopy. To efekt tego, że sąd rozważa zmianę kwalifikacji czynu na nieudzielenie pomocy
 • Sprawa śmierci Ewy Tylman. Adam Z. wychodzi na wolność

  Sprawa śmierci Ewy Tylman. Adam Z... 01:18

  20.02. | Poznański sąd uchylił oskarżonemu o zabójstwo Ewy Tylman Adamowi Z. tymczasowy areszt. Zmienił środek zapobiegawczy na dozór policji, a także zakaz opuszczania kraju. Po godzinie 16 mężczyzna opuścił areszt i odjechał samochodem swojego adwokata. Dziennikarzom odmówił jakichkolwiek komentarzy. W piątek na rozprawie sędzia ogłosiła, że może dojść do zmiany kwalifikacji czynu oskarżonego: z zabójstwa na nieudzielenie pomocy.
 • Adam Z. na wolności. Prokuratura zaskarża decyzję sądu

  Adam Z. na wolności. Prokuratura ... 01:37

  24.02| Do poznańskiego sądu wpłynęło właśnie zażalenie na decyzję w sprawie Adama Z. (oskarżonego o zabójstwo Ewy Tylman). Po 14 miesiącach spędzonych w areszcie chłopak wyszedł na wolność, co oznacza, że będzie odpowiadał z wolnej stopy. Zdaniem prokuratury to nieuzasadniony krok. - Przesłuchani świadkowie nie powiedzieli niczego takiego, co mogłoby radykalnie zmienić przebieg procesu, mówili dokładnie to samo, co w postępowaniu przygotowawczym - twierdzi rzecznik.
 • Sąd uchylił areszt dla Adama Z.

  Sąd uchylił areszt dla Adama Z. 04:27

  20.02 | Poznański sąd uchylił oskarżonemu o zabójstwo Ewy Tylman Adamowi Z. tymczasowy areszt. Zmienił środek zapobiegawczy na dozór policji, a także zakaz opuszczania kraju. Już w piątek na rozprawie sędzia ogłosiła, że może dojść do zmiany kwalifikacji czynu oskarżonego: z zabójstwa na nieudzielenie pomocy.
 • "Nie przyznaję się, nie zabiłem". Ruszył proces Adama Z. ws. śmierci Ewy Tylman

  "Nie przyznaję się, nie zabiłem".... 03:03

  03.01 | Właśnie ruszył jeden z najgłośniejszych procesów ostatnich lat. Na ławie oskarżonych za pancerna szybą w poznańskim sądzie zasiadł Adam Z. Prokuratura twierdzi, że to on odpowiada za zabójstwo Ewy Tylman, ale oskarżony do morderstwa się nie przyznaje - obciąża za to policjantów o wymuszenie zeznań.
rozwiń

Kryzys na Ukrainie

 • Na Ukrainie trwają walki

  Na Ukrainie trwają walki 00:53

  28.03 | Rada NATO-Rosja na szczeblu ambasadorów spotka się w czwartek 30 marca w Brukseli - poinformował sekretarz generalny Sojuszu Północnoatlantyckiego Jens Stoltenberg. Tematem rozmów będzie m.in. sytuacja na Ukrainie.
 • Rosyjski polityk zamordowany w Kijowie

  Rosyjski polityk zamordowany w Ki... 00:42

  23.03 | Były deputowany rosyjskiej Dumy Państwowej, Denis Woronienkow, został zamordowany w centrum Kijowa - poinformowała policja.
 • Zatrzymania uczestników blokady kolejowej

  Zatrzymania uczestników blokady k... 01:27

  14.03 | Ukraińskie władze zatrzymały ponad 40 uczestników blokady tras kolejowych, prowadzących z terenów pod kontrolą Kijowa do separatystycznych rejonów Donbasu. Stało się to w okolicach stacji kolejowej Krywyj Torec w obwodzie donieckim.
 • Rosyjskie media komentują konflikt w Donbasie

  Rosyjskie media komentują konflik... 03:46

  1.02 | Korespondent "Faktów" TVN w Moskwie Andrzej Zaucha mówił w środowy poranek w TVN24 BiS o reakcjach Moskwy i relacjach rosyjskich mediów na ostatnie wydarzenia w Donbasie.
 • "Świat się bardzo zepsuł w mijającym roku"

  "Świat się bardzo zepsuł w mijają... 01:31

  31.12. | Wojna w Syrii, wybory prezydenckie w USA i Brexit - te wydarzenia wskazali eksperci w "Faktach po Faktach" jako najważniejsze sprawy międzynarodowe w 2016 roku.
 • Zdaniem ekspertów, posłowie zadeklarowali łącznie ponad 12 mld hrywien

  Zdaniem ekspertów, posłowie zadek... 01:00

  27.01 | We wtorek parlament Ukrainy uznał Rosję za agresora, a separatystyczne "republiki" za organizacje terrorystyczne. Za wnioskiem głosowało 271 deputowanych w liczącym formalnie 450 deputowanych parlamencie. Ukraiński parlament wyraził nadzieję, że podobne decyzje podejmą też inne kraje i organizacje międzynarodowe.
 • Demonstracja w Berlinie przed przyjazdem Władimira Putina

  Demonstracja w Berlinie przed prz... 02:15

  19.10 | W Berlinie doszło do demonstracji przeciwko bombardowaniom w mieście Aleppo, w których bierze udział Rosja. Prezydent Rosji w środę weźmie udział w spotkaniu normandzkiej czwórki ws. uregulowania konfliktu w Donbasie. następnie odbyć ma się także jego spotkanie z przywódcami Francji i Niemiec na "rozmowy robocze" w sprawie sytuacji w Syrii.
 • "Kreml mógł się przestraszyć własnej metody: zielonych ludzików"

  "Kreml mógł się przestraszyć włas... 00:58

  20.08 | - W moim przekonaniu Rosja nie wypuści Ukrainy z zębów. Bo to jest jedyny argument, jaki ma - stwierdził w programie "Horyzont" w TVN24 Stanisław Ciosek, były polski ambasador w Moskwie. - Dochodzimy do zasadniczego pytania: czy Rosja jest skłonna stoczyć zbrojną walkę o swoją pozycję w świecie - mówił z kolei dr hab. Andrzej Szeptycki z UW.
 • Czy młodzi chcą pomóc Ukrainie?

  Czy młodzi chcą pomóc Ukrainie? 02:23

  16.08 | Nie jestem mięsem armatnim. Nie chcę ginąć ze względu na czyjeś interesy - mówił we wtorek w Odessie jeden z mieszkańców pytany o to, czy byłby w stanie wstąpić do wojska, by bronić Ukrainy. - Będę bronił Ukrainy, bo tu mam dom - powiedział inny.
 • Balcerowicz: Putin może się przeliczyć

  Balcerowicz: Putin może się przel... 03:07

  12.08 | Kijów to piękne, nowoczesne miasto. Nie wyczuwa się w nim obawy - mówił w "Faktach z Zagranicy" prof. Leszek Balcerowicz, doradca prezydenta Petra Poroszenki, komentując napiętą w ostatnich dniach sytuację u naszych wschodnich sąsiadów i możliwe wznowienie konfliktu z Rosją.
 • Zamieszki w Odessie z 2 maja 2014 roku

  Zamieszki w Odessie z 2 maja 2014... 00:47

  13.07 | W środę przez kilka godzin kilkunastoosobowa grupa, podająca się za przedstawicieli Automajdanu, uniemożliwiała opuszczenie hotelu w Odessie senatorom PO Janowi Rulewskiemu i Jerzemu Wciśle. Senatorowie mieli się spotkać z matkami ofiar zamieszek z 2 maja 2014 r.
 • Leszek Balcerowicz o doradzaniu w Kijowie

  Leszek Balcerowicz o doradzaniu w... 01:04

  14.05 | - Gdybym z góry wiedział, że jest to sprawa przegrana, to bym się nie zdecydował - mówił o swojej funkcji doradcy władz Ukrainy Leszek Balcerowicz. W programie „Horyzont” w TVN24 zapewniał, że efekty pierwszych trzech tygodni pracy w Kijowie są „obiecujące”.
rozwiń

Wojna domowa w Syrii

 • Walki wokół Damaszku nie ustają

  Walki wokół Damaszku nie ustają 01:13

  23.03 | Walki toczące się w Syrii wokół Damaszku odcięły ok. 300 tysięcy ludzi od pomocy humanitarnej - alarmuje szef grupy roboczej Organizacji Narodów Zjednoczonych do spraw pomocy humanitarnej Jan Egeland. Potrzebne są przerwy w walkach, by zapewnić pomoc potrzebującym - dodał.
 • Rosyjscy żołnierze w północnej Syrii

  Rosyjscy żołnierze w północnej Syrii 01:05

  21.03 | Rosyjski resort obrony zdementował w poniedziałek doniesienia, jakoby Rosja planowała utworzenie nowej bazy wojskowej na terytorium Syrii. Wcześniej tego dnia, jak informował Reuters, kurdyjska milicja twierdziła, że zawarła porozumienie z Rosją w sprawie założenia w północno-zachodniej Syrii rosyjskiej bazy wojskowej i że celem tego przedsięwzięcia ma być m.in. szkolenie jednostek kurdyjskich
 • Intensywne walki na przedmieściach Damaszku

  Intensywne walki na przedmieściac... 01:35

  21.03 | Rebelianci syryjscy zaatakowali główne skrzyżowanie drogowe prowadzące m.in. do centrum Damaszku. Operację wykonano w ramach ofensywy mającej na celu odzyskanie terenów odbitych im w weekend przez wojska rządowe - poinformowali rebelianci i państwowe media.
 • Zacięte walki na przedmieściach Damaszku

  Zacięte walki na przedmieściach D... 01:08

  20.03 | Bojownicy Frontu Lewantu (dawniej Syryjska Al-Kaida ) oraz współdziałający z nimi oddział sojuszu dżihadystycznego Tahrir al-Szam wyparli w niedzielę syryjskie siły rządowe z pozycji zajmowanych na dalekich przedmieściach Damaszku - Jobar i Al-Kabun.
 • Damaszek. Zamach na gmach sądu

  Damaszek. Zamach na gmach sądu 00:29

  15.03 | Co najmniej 25 osób zginęło w zamachu samobójczym, do którego doszło w środę w Pałacu Sprawiedliwości, głównym gmachu sądowym w centrum Damaszku. Wiele osób odniosło rany - informuje AFP, powołując się na syryjską policję.
 • Zamach na pielgrzymów w Damaszku. Ponad 70 ofiar

  Zamach na pielgrzymów w Damaszku.... 01:01

  12.03. | Syryjski sojusz dżihadystyczny Tahrir al-Szam, w którego skład wchodzi dawniej związana z Al-Kaidą grupa Dżabhat Fatah al-Szam, przyznał się w niedzielę do przeprowadzenia sobotnich zamachów na szyickich pielgrzymów w Damaszku, w których zginęło ok. 70 osób.
 • Amerykańskie wojsko w Syrii

  Amerykańskie wojsko w Syrii 01:05

  10.03 | Tam gdzie do walki z dżihadystami do tej pory Amerykanie wysyłali jedynie trzymających się cienia komandosów, pojawili się teraz żołnierze z ciężkim sprzętem i łopoczącymi gwieździstymi sztandarami. Waszyngton wyraźnie spuścił ze smyczy wojskowych walczących z tzw. Państwem Islamskim. W irackim Mosulu Irakijczycy twierdzą, że kilka tajemniczych "dużych pojazdów" Amerykańskich całkowicie sparaliżowało do tej pory bardzo aktywne drony dżihadystów.
 • Walki na przedmieściach Rakki. Zaciska się okrążenie miasta

  Walki na przedmieściach Rakki. Za... 00:44

  7.03 | Szefowie sztabów armii Stanów Zjednoczonych, Rosji i Turcji spotkali się w celu przedyskutowania rozwoju sytuacji w Syrii i Iraku - poinformowała we wtorek turecka armia. O planowaniu takiego spotkania wcześniej nie informowano. Spotkanie ma miejsce w czasie, gdy Turcja i USA spierają się o udział sił kurdyjskich w walkach z dżihadystami.
 • "Świat się bardzo zepsuł w mijającym roku"

  "Świat się bardzo zepsuł w mijają... 01:31

  31.12. | Wojna w Syrii, wybory prezydenckie w USA i Brexit - te wydarzenia wskazali eksperci w "Faktach po Faktach" jako najważniejsze sprawy międzynarodowe w 2016 roku.
 • Konwój z rosyjską pomocą humanitarną w Syrii

  Konwój z rosyjską pomocą humanita... 01:06

  22.12 | Szef komisji obrony parlamentu Rosji Władimir Szamanow, który wcześniej dowodził wojskami powietrzno-desantowymi, potwierdził śmierć w Syrii majora Sanała Sanczyrowa. Informowały o tym wcześniej rosyjskie media, ale wojsko nie komentowało sprawy.
 • Dżihadyści zdobyli starą rosyjską bazę

  Dżihadyści zdobyli starą rosyjską... 02:09

  14.12 | Podczas zaskakującej ofensywy na syryjskie miasto Palmira dżihadyści zdobyli na reżimowych bojówkach dużo uzbrojenia. Zajęli też bazę postawioną przez Rosjan. Jej mieszkańcy uciekali w popłochu, zostawiając niedokończone jedzenie i tony broni oraz amunicji. Najpewniej nie byli to jednak Rosjanie.
 • Samer Masri o Aleppo: nie łudźmy się, że stało się, albo dzieje się coś dobrego

  Samer Masri o Aleppo: nie łudźmy ... 08:03

  14.12 | Samer Masri, prezes fundacji Wolna Syria, w rozmowie z TVN24 BiS powiedział, że Aleppo zostało zdobyte przez wojska rządowe, ale po zmasowanych bombardowaniach "zamieniło się w gruzowisko". - Nie łudźmy się, że stało się, albo dzieje się coś dobrego. Dochodzi do zbrodni wojennych na największą skalę - powiedział. Dodał, że dopóki wojska rządowe "nie zabiorą ciał i nie zmażą śladów zbrodni wojennych", nikt nie zostanie wpuszczony dzielnic odbitych rebeliantom.
rozwiń

Obraz świata

 • 30 złotych za udawanie Polaków. SBU: akcja rosyjskich służb

  30 złotych za udawanie Polaków. S... 02:09

  29.03 | Ok. 150 osób zablokowało w środę trasę między Lwowem a prowadzącym do Polski przejściem granicznym w Rawie Ruskiej, domagając się m.in. "zaprzestania ludobójstwa Polaków". Szef Służby Bezpieczeństwa Ukrainy (SBU) obwodu lwowskiego Wiktor Andrejczuk mówi, że za tymi wydarzeniami stoją rosyjskie służby specjalne.
 • Areszt wicedyrektora banku będzie omawiany z Tillersonem

  Areszt wicedyrektora banku będzie... 01:16

  29.03 | Sprawa aresztowania w USA wicedyrektora tureckiego banku Halkbank, oskarżanego o naruszanie amerykańskich sankcji przeciw Iranowi, będzie omawiana podczas wizyty sekretarza stanu USA Rexa Tillersona w Ankarze w tym tygodniu - poinformowało w środę MSZ Turcji.
 • Korea północna rozwija swój program rakietowy i atomowy

  Korea północna rozwija swój progr... 01:47

  29.03 | Korea Północna kończy przygotowania do przeprowadzenia próby atomowej - wynika z analizy zdjęć satelitarnych wykonanej przez amerykański think tank "38 North". Byłaby to szósta próba atomowa Pjongjangu, który jednocześnie przeprowadza próby nowych pocisków rakietowych.
 • Awaryjne lądowanie i pożar. Na pokładzie było 141 osób

  Awaryjne lądowanie i pożar. Na p... 00:43

  29.03 | Samolot peruwiańskich linii lotniczych ze 141 osobami na pokładzie lądował awaryjnie na małym lotnisku w miejscowości Jauja w Andach. Maszyna wystartowała w Limie, stolicy Peru. Według miejscowej prasy, pasażerowie zauważyli ogień. Świadkowie przekazali, że podczas lądowania silny podmuch wiatru zepchnął samolot z pasa. Przez to złamało się skrzydło maszyny, a następnie wybuchł pożar. Dzięki sprawnej ewakuacji nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń, między innymi dzięki umiejętnym działaniom załogi samolotu. Odpowiednie służby ustalają dokładne przyczyny wypadku.
 • Kongo: porwano dwóch przedstawicieli ONZ. Znaleziono ich ciała

  Kongo: porwano dwóch przedstawici... 00:35

  29.03 | Znaleziono ciała dwóch przedstawicieli ONZ w Demokratycznej Republice Konga, Amerykanina Michaela Sharpa oraz Szwedki Zaidy Catalan. Kobiecie obcięto głowę, ciało mężczyzny było całe - podał rzecznik kongijskiego rządu Lambert Mende, cytowany w środę przez AFP.
 • Tunezja świętuje niepodległość. Sukces przemian po rewolucji

  Tunezja świętuje niepodległość. S... 01:21

  28.03 | Ponad miliard euro, jakie Unia Europejska przekazała Tunezji po arabskiej wiośnie, przyczynił się do przemian demokratycznych i stabilizacji sytuacji ekonomicznej, ale nie obyło się bez błędów w zarządzaniu wsparciem przez Komisję Europejską – wynika z wtorkowego raportu unijnych audytorów.
 • Stadion klubu Carlosa Téveza w ogniu. Kibice martwią się o przyszłe mecze

  Stadion klubu Carlosa Téveza w og... 00:41

  28.03 | Ogień buchający z fasady stadionu Hongkou w Szanghaju, należącego do super ligowego chińskiego klubu Shenhua, został zauważony we wczesnych godzinach porannych. Na miejsce natychmiast przybyli strażacy, którzy ugasili pożar. Według agencji Xinhua, murawa i trybuny stadionu nie zostały uszkodzone. Nikt nie został też ranny. Przyczyny pożaru są nieznane.
 • Od montażu do startu. Tak satelita Sentinel-2B poleciała w kosmos

  Od montażu do startu. Tak satelit... 01:21

  28.03 | Europejska Agencja Kosmiczna opublikowała film przedstawiający, w przyspieszonym tempie, przygotowanie i wyniesienie satelity Sentinel-2B. Rakieta wystartowała z Kourou na Gujanie Francuskiej 7 marca.
 • Latające psy i plusk wody. Zawody w aportowaniu do basenu

  Latające psy i plusk wody. Zawody... 00:31

  28.03 | Komendę aport znają chyba wszyscy właściciele psów. Bo wybierając się ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi na spacer, nie sposób pominąć właśnie zabawy w aportowanie. Jej nieco inną odmianę możemy podejrzeć w Kalifornii. Tam psy rywalizowały ze sobą, aportując wprost do basenu.
 • Reporter CNN w tłumie demonstrujących w Moskwie

  Reporter CNN w tłumie demonstruj... 01:35

  27.03 | - Przepychanki dotknęły także nas. Sytuacja była bardzo napięta - relacjonował reporter CNN, który był na miejscu wydarzeń, gdy policja aresztowała demonstrantów podczas niedzielnej manifestacji opozycji w Moskwie. Wzięło w niej udział tysiące ludzi - według policji do 8 tysięcy, a według organizatorów i niezależnych mediów nawet do 30 tysięcy. Zatrzymanych zostało, jak podają niezależne media, około 800 osób.
 • Chwalił się jabłkiem, więc je stracił. Figle pand w chińskim zoo

  Chwalił się jabłkiem, więc je str... 00:47

  27.03 | Mała panda Fushun przekonała się, że przechwalanie się zdobytym jabłkiem może nie popłacać. Gdy miś zbyt długo bawił się owocem jego mama Qifu postanowiła dać mu nauczkę. Podeszła, zabrała mu jabłko i ku zaskoczeniu malucha - zjadła.
 • Uratowali kobietę w ostatniej chwili. Załapali ją w locie

  Uratowali kobietę w ostatniej chw... 00:47

  27.03 | Gdy strażacy z miasta Jiaxing we wschodniej części Chin przyjechali do pożaru w 5-piętrowym budynku mieszkalnym, zorientowali się, że w mieszkaniu na ostatnim piętrze znajdują się 2 kobiety. Jedna z nich zwisała z parapetu próbując wydostać się z płonącego mieszkania. Strażacy dostali się do mieszkania piętro niżej i w ostatniej chwili złapali kobietę, gdy ta opadła z sił i puściła parapet. W podobny sposób chwilę później uratowali jej córkę.
rozwiń

Wideo dnia

 • Kownacki: Mam dużo ważniejsze sprawy niż emocjonowanie się tym, który samochód jest ładniejszy

  Kownacki: Mam dużo ważniejsze spr... 00:23

  29.03 | Bartosz Kownacki, dzień przed kolizją jego limuzyny na jednym z warszawskich skrzyżowań, był gościem programu „Jeden na jeden”. Wiceminister obrony narodowej pytany był m.in. o to jakim samochodem służbowym jeździ on i Bartłomiej Misiewicz. - Nie emocjonuję się tym jakim samochodem jeżdzę, który jest lepszy - powiedział.
 • Polska ogranicza swoją rolę w Eurokorpusie

  Polska ogranicza swoją rolę w Eur... 02:45

  29.03 | Eurokorpus nie należy do najlepiej znanych instytucji europejskich. Co więcej, istnieje głównie na papierze. Co więc oznacza decyzja MON o rezygnacji z większego zaangażowania się w tą organizację? Z punktu widzenia militarnego niewiele. Jest to jednak sygnał polityczny pod adresem Francji i Niemiec, niezależnie od tego, czy jego wysłanie było zamiarem MON. Jest jej też nie po drodze z niedawnymi deklaracjami prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, który sugerował wzmocnienie europejskich sił obronnych.
 • Polski konsulat ostrzelany. Ukraińskie władze potępiają atak

  Polski konsulat ostrzelany. Ukrai... 00:25

  29.03 | W nocy z wtorku na środę ostrzelana została siedziba polskiego konsulatu w Łucku, na północnym zachodzie Ukrainy. Władze w Kijowie wyraziły oburzenie z powodu incydentu. "To podłość tych, którzy sprzeciwiają się naszej przyjaźni z Polską" – oświadczył szef ukraińskiej dyplomacji Pawło Klimkin. Konsul RP w Łucku Krzysztof Sawicki określił zdarzenie jako atak terrorystyczny, a do Ministerstwa Spraw Zagranicznych w Warszawie został wezwany ambasador Ukrainy w Polsce.
 • Na taki widok czeka się miesiącami. Zorza nad wulkanicznym jeziorem

  Na taki widok czeka się miesiącam... 00:37

  29.03 | Zorza polarna rozświetliła niebo nad wulkanicznym jeziorem Kerid na południu Islandii. Zjawisko zarejestrowano 23 lutego.
 • Wyścig na autostradzie. W rolach głównych koń i muł

  Wyścig na autostradzie. W rolach ... 00:28

  28.03 | Poszły konie po... amerykańskiej autostradzie. A dokładniej koń i muł. Zwierzęta przedostały się przez ogrodzenie międzystanowej drogi numer 680 w Karolinie Północnej i w trakcie porannego szczytu ruszyły trasą. Według miejscowych służb, pierwszy zbiegł koń - wałach o imieniu Striker. Muł Hank skorzystał z okazji i przyłączył się do niego. Droga została czasowo zamknięta, a policjanci złapali uciekinierów.
 • Pierwszy polski ambasador na Kiribati. "To honor i przywilej"

  Pierwszy polski ambasador na Kiri... 00:35

  27.03 | Ambasador Polski Zbigniew Gniatkowski złożył listy uwierzytelniające na ręce prezydenta Kiribati Taneti Maamau. "To honor i przywilej być pierwszym polskim ambasadorem" na Kiribati - oświadczył Gniatkowski.
 • Apel do sędziów: nie ubiegajcie się o miejsca w nowej Krajowej Radzie Sądownictwa

  Apel do sędziów: nie ubiegajcie s... 00:55

  27.03.2017 | Stowarzyszenie Sędziów "Themis" wyraziło poparcie dla działań Krajowej Rady Sądownictwa i Sądu Najwyższego, które sprzeciwiają się nowelizacji przepisów o KRS. Do sędziów zwróciło się z apelem o nieobejmowanie miejsc w nowej KRS, jeśli prawo zostanie zmienione.
 • Juncker uściskiem, Szydło pocałunkiem w dłoń. Powitanie z papieżem

  Juncker uściskiem, Szydło pocałun... 00:47

  24.03 | Papież Franciszek w piątek przyjął w Sala Regia w Watykanie 27 szefów państw i rządów krajów Unii Europejskiej oraz przywódców unijnych instytucji, którzy przybyli do Wiecznego Miasta na sobotnie obchody 60-lecia Traktatów Rzymskich. Na audiencji była także premier Beata Szydło. "Szkło kontaktowe" zrobiło zestawienie pokazujące, jak liderzy witali się z papieżem.
 • Prezydent Andrzej Duda przyjął w Piotrkowie Trybunalskim prezydenta Węgier Janosa Adera

  Prezydent Andrzej Duda przyjął w ... 01:15

  24.03.2017 | Prezydent Andrzej Duda uroczyście przywitał w piątek po południu prezydenta Węgier Janosa Adera na Zamku Królewskim w Piotrkowie Trybunalskim, gdzie rozpoczynają się obchody Dni Przyjaźni Polsko-Węgierskiej, które potrwają do soboty.
 • Wrak promu Sewol podniesiony z morskiego dna

  Wrak promu Sewol podniesiony z mo... 00:41

  24.03 | Z dna morskiego podniesiony został południowokoreański prom, który zatonął niespełna trzy lata temu powodując śmierć 304 osób na pokładzie. Rodziny ofiar liczą, że pomoże to w śledztwie oraz pozwoli na odnalezienie zaginionych jak dotąd ciał dziewięciu ofiar katastrofy.
 • Trzylatka zdjęła papieżowi piuskę. Franciszek zaniósł się śmiechem

  Trzylatka zdjęła papieżowi piuskę... 00:30

  23.03 | Trzyletnia Amerykanka Estella razem z rodzicami zwiedzała Rzym i pojechała do Watykanu na spotkanie z papieżem. Oto nagranie, które sprawiło że stała się sensacją internetu. Prawie udało się jej zabrać na pamiątkę papieskie nakrycie głowy po tym gdy sprytnie odwróciła uwagę biskupa Rzymu.
 • Uciekał policjantom, w ulewie gnał pod prąd. Staranował radiowóz, padły strzały

  Uciekał policjantom, w ulewie gna... 01:00

  22.03. Jednemu z internautów udało się nagrać moment, jak 28-letni mężczyzna pod prąd drogą szybkiego ruchu ucieka przed policją. Wcześniej nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Teraz czeka na postawienie zarzutów.
rozwiń

Reportaże TVN24

 • Kuba wciąż niechętnie otwiera się na świat. Reportaż Wojciecha Bojanowskiego

  Kuba wciąż niechętnie otwiera się... 45:59

  2.01. | Wiele się zmienia w relacjach Kuby ze światem, ale w samym kraju zmian wciąż niewiele. Wciąż kultywuje się rewolucję 1 stycznia i jej przywódcę - Fidela Castro. Władze mówią o otwarciu na świat, ale też podkreślają wyższość socjalizmu nad demokracją i rynkiem. Materiał "Faktów" TVN.
 • Femen. Naga prawda

  Femen. Naga prawda 46:49

  31.12 | Nagość to dla członkiń Femenu jednocześnie symbol bezbronności i waleczności. A waleczne są bardzo, coraz bardziej są też znane i zwykle – rozebrane do naga. Nasz reporter za najbardziej znanymi feministkami świata zjechał kawał świata. (Dla dorosłych).
 • FEMEN. Naga prawda

  FEMEN. Naga prawda 22:58

  30.12 | Pierwsza część reportażu Wojciecha Bojanowskiego o feministycznym ruchu FEMEN.
 • Próby walki z uczuciami nic nie dały

  Próby walki z uczuciami nic nie dały 00:49

  23.10 | - Może trochę bałem się reakcji. Przełożonych poinformowałem dopiero, kiedy podjąłem ostateczną decyzję. Kościół ma oczywiście swoje mechanizmy. Można iść do biskupa, rozmawiać, szukać wsparcia, ale ja uporałem się z tym sam - mówi były ksiądz Jan Oko.
 • "Chciałem być fair". Decyzja o zrzuceniu sutanny

  "Chciałem być fair". Decyzja o zr... 00:55

  23.10 | - Nie zrzuciłem sutanny od razu. Chciałem spróbować być księdzem na sto procent, ale z upływem czasu było mi coraz trudniej. Coś się we mnie kłóciło, a nie chciałem żyć podwójnym życiem. Decyzję podjąłem dopiero po czterech latach. Musiałem do tego dojrzeć. Nie jest łatwo zostawić swoje dotychczasowe życie - mówi były ksiądz Jan Oko.
 • Były ksiądz mówi o miłości do innego mężczyzny

  Były ksiądz mówi o miłości do inn... 00:31

  23.10 | Wcześniej podobali mi się mężczyźni, ale pierwsza prawdziwa miłość przyszła dopiero, kiedy byłem już księdzem. Nie sądziłem, że można tak mocno się zaangażować. W pewnym momencie wchodzisz w uczucie tak bardzo, że nie potrafisz już zrobić kroku do tyłu. Zastanawiasz się, jak to możliwe, analizujesz swoje zachowanie, ale jest za późno.
 • "Miłość do mężczyzny przyszła, kiedy byłem już księdzem"

  "Miłość do mężczyzny przyszła, ki... 01:06

  23.10 | Moje uczucie było silne, ale historia trwała bardzo krótko i zakończyła się boleśnie. Mówiąc krótko, zostałem zaszantażowany – mówi były ksiądz Jan Oko w szczerej rozmowie z Katarzyną Zdanowicz.
 • Pierwsze kroki uchodźców w Europie. Cały reportaż z wyspy Lesbos

  Pierwsze kroki uchodźców w Europi... 27:12

  17.10 | Imigranci w łódkach wciąż płyną – najczęściej w stronę Grecji . Tylko w sobotę w drodze do Europy zginęło ich dwunastu. Wyspa Lesbos jest dla nich jak brama do raju i nic nie wskazuje na to, żeby miało się to zmienić. Straż graniczna jest bezradna, grecka policja głucha i ślepa, a przemytniczy biznes mocny jak nigdy dotąd.
 • „Wszystko jest rewelacyjnie. Nie chcemy, żeby ktoś to zepsuł”

  „Wszystko jest rewelacyjnie. Nie ... 11:43

  27.03 | Pensje rosną, a ludzie są szczęśliwi - takie opinie można usłyszeć od Rosjan. Reporter TVN24 Wojciech Bojanowski postanowił sprawdzić, czy rzeczywistość jest równie różowa jak deklaracje.
 • Opowieść o trudnej drodze, jaką przechodzą chorzy na raka. Reportaż Wojciecha Bojanowskiego

  Opowieść o trudnej drodze, jaką p... 10:50

  Diagnoza, która brzmi jak wyrok i nadzieja, że nie będzie to wyrok śmiertelny. Dwóch pacjentów i ich dwie drogi, przez życie zagrożone rakiem. Każdy ich krok na początku tej drogi obserwował Wojciech Bojanowski.
 • Jak to się robi za granicą? Reportaż o systemie leczenia raka w Wielkiej Brytanii

  Jak to się robi za granicą? Repor... 10:23

  Jak robi się to, że czy chory na raka pacjent ma zagwarantowaną szybką fachową pomoc i darmowe leki? A także opiekująca się nim pielęgniarkę do której zawsze może zadzwonić. W Wielkiej Brytanii, gdzie systemowe reformy zaczęły się już 15 lat temu, był Marek Osiecimski.
 • Bohaterka Majdanu w rozmowie z Wojciechem Bojanowskim

  Bohaterka Majdanu w rozmowie z Wo... 30:15

  21.02 | Bohaterka Majdanu Tetiana Czornowoł w ostatnim roku była wszędzie tam, gdzie rozgrywały się najważniejsze wydarzenia. Brutalnie pobita dziennikarka zdecydowała się walczyć na pierwszej linii frontu. Jak powiedziała, "nie wie, dlaczego jest żywa". W rok po tragicznych wydarzeniach w Kijowie Wojciech Bojanowski pokazał w reportażu, jak wyglądał ten czas z perspektywy niezależnej dziennikarki.
rozwiń

Kontakt 24

 • "Rewelacja, chłopaki". Roztańczeni żołnierze na nagraniu Reporterki 24

  "Rewelacja, chłopaki". Roztańczen... 01:28

  28.03 | Żołnierze z kontyngentu NATO mają niesamowite poczucie humoru. Pokazali je podczas pikniku w Piotrkowie Trybunalskim w Łódzkiem. Wojskowi nie tylko chętnie pozowali do zdjęć i pokazywali mieszkańcom sprzęt bojowy, ale również przed nimi zatańczyli. Nagranie otrzymaliśmy na Kontakt 24.
 • Całą noc walczyli z pożarem. Spłonęły maszyny

  Całą noc walczyli z pożarem. Spło... 00:42

  27.03 | Dziewięć zastępów straży pożarnej gasiło w nocy pożar drewnianego zabudowania. Spłonęły trzymane w środku maszyny rolnicze. Zdjęcia z akcji gaśniczej w Rokosowie koło Świdwina (Zachodniopomorskie) otrzymaliśmy na Kontakt 24 od Adama Wójcika.
 • Ogień wychodził oknem. Z budynku ewakuowano kilkadziesiąt osób

  Ogień wychodził oknem. Z budynku ... 00:52

  26.03 | Ogień strawił dwa pomieszczenia jednego z mieszkań w bloku przy Białostockiej w Warszawie. Na czas akcji straży z budynku ewakuowano około 30-40 mieszkańców. Nagranie i pierwszą informację otrzymaliśmy na Kontakt 24.
 • Śmigłowiec i antyteroryści nad miastem. Policja:to ćwiczenia

  Śmigłowiec i antyteroryści nad mi... 00:14

  24.03 | Latający nad miastem śmigłowiec i funkcjonariusze wspinający się się po linach - taki widok obserwowali mieszkańcy Rzeszowa. W stolicy województwa podkarpackiego zorganizowano ćwiczenia policyjnych antyterrorystów, strażaków, żołnierzy oraz funkcjonariuszy straży granicznej. Nagrania i zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24.
 • Szaleńcza jazda i centymetry od wypadku

  Szaleńcza jazda i centymetry od w... 00:43

  23.03 | Pędził pasem do skrętu w prawo, prawie zderzył się z innymi samochodami, a później wyprzedzał na podwójnej ciągłej. Mowa o kierowcy audi, który trasie z Błonia do Warszawy za nic miał przepisy i bezpieczeństwo innych. Film otrzymaliśmy na Kontakt 24. Ekspert nie ma wątpliwości: za takie zachowanie kierowca audi powinien stracić prawo jazdy.
 • "Usłyszałem krzyk", "ludzie uciekali, bali się". Relacje Polaków z Londynu

  "Usłyszałem krzyk", "ludzie uciek... 01:13

  22.03 | - Helikoptery zaczęły krążyć, było mnóstwo policji. Widziałem ludzi leżących na drodze - relacjonował pan Remigiusz, który przejeżdżał przez Most Westminsterski po ataku w Londynie. Na Kontakt 24 piszą również inny Polacy, którzy opowiadają o tym co działo się tuż po zdarzeniu. Brytyjska policja podaje, że cztery osoby nie żyją, a co najmniej 20 osób zostało rannych.
 • Reporterzy 24 pokazują swoje psy

  Reporterzy 24 pokazują swoje psy 02:02

  22.03 | Labrador retriever - psy tej rasy wygrały w rankingu American Kennel Club na najpopularniejsze czworonogi w Stanach Zjednoczonych. O popularności tych psów może świadczyć także fakt, że czołową pozycję w tym rankingu labrador zdobywa po raz 26. z rzędu. Na drugim miejscu znalazły się owczarki niemieckie, następnie buldogi i beagle. Reporterzy 24 pokazali, jakie psy lubią najbardziej.
 • "Krąży nad moim osiedlem". Reporterzy 24 na tropie samolotu NATO

  "Krąży nad moim osiedlem". Report... 00:24

  21.03 | Wojskową maszynę zaobserwowali dzisiaj Reporterzy 24 nad Wrocławiem. Jak relacjonowali, nad ich głowami krążył samolot wczesnego ostrzegania i dowodzenia systemu AWACS wykorzystywany przez NATO. Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych podkreśla, że to ćwiczenia. Nagranie i zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24.
 • Kierowcy stoją, autokar jedzie. Przez zamknięty przejazd, chwilę przed szynobusem

  Kierowcy stoją, autokar jedzie. P... 00:52

  19.03 | Opuszczone rogatki, migające czerwone światło i autokar, który mimo wyraźnych sygnałów, przejeżdża przez zamknięty przejazd kolejowy. Nagranie z okolic Wolsztyna w Wielkopolsce otrzymaliśmy na Kontakt 24. Jak informuje PKP PLK, z powodu awarii, rogatki na przejeździe były opuszczone około 20 minut. Jak widać na filmie, nie wszystkim kierowcom wystarczyło cierpliwości.
 • Płomienie na autostradzie. Policja szuka właściciela auta

  Płomienie na autostradzie. Policj... 00:51

  BMW stanęło w płomieniach na autostradzie A4 w okolicach Jawora (woj. dolnośląskie). Policja ustala, kto jechał autem - okazało się bowiem, że osób podróżujących samochodem nie było na miejscu. Nagranie z miejsca zdarzenia oraz informację otrzymaliśmy na Kontakt 24.
 • "Hoss" schwytany. Nagranie Reportera 24 z akcji służb

  "Hoss" schwytany. Nagranie Report... 01:05

  17.03 | Na Kontakt 24 otrzymaliśmy nagranie, ukazujące moment, w którym policjanci weszli do jednego z bloków na warszawskim Żoliborzu. To tam, w wynajmowanym mieszkaniu, ukrywał się poszukiwany mężczyzna o pseudonimie "Hoss". - Zatrzymanie przebiegło dynamicznie, mężczyzna był całkowicie zaskoczony i nie stawiał oporu - poinformowało Centralne Biuro Śledcze Policji.
 • Hala produkcyjna w ogniu. Straż: zawaliła się część dachu

  Hala produkcyjna w ogniu. Straż: ... 00:31

  16.03 | 18 zastępów straży pożarnej walczy z ogniem, który pojawił się w hali produkcyjnej w Świebodzicach (woj. dolnośląskie). Jak informują służby, zawaliła się część dachu. Nagrania i zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24.
rozwiń

Meteo

rozwiń

Sport.tvn24.pl

 • "Ręka Boga" Maradony 31 lat później

  "Ręka Boga" Maradony 31 lat później 00:41

  16.03 | 31 lat po słynnym golu ręką strzelonym w ćwierćfinale mistrzostw świata z Anglią, Diego Maradona odtworzył swój niesławny wyczyn w Korei Południowej. Tym razem podczas mini meczu z okazji promocji Mistrzostw Świata do lat 20.
 • "The Sun": Ronaldo ma mieć bliźniaki

  "The Sun": Ronaldo ma mieć bliźniaki 00:27

  13.03 | Gwiazdor Realu Madryt Cristiano Ronaldo spodziewa się bliźniaków - tę sensacyjną informację podał brytyjski tabloid "The Sun". Jak donosi gazeta, dzieci Portugalczykowi urodzi matka zastępcza.
 • Gol Memphisa Depaya w meczu z Tuluzą

  Gol Memphisa Depaya w meczu z Tuluzą 01:02

  13.03 | W Anglii zawodził, we Francji zachwyca. Memphis Depay - do niedawna gracz Manchesteru United - był najlepszym graczem meczu Lyonu z Tuluzą. W wygranym 4:0 spotkaniu zdobył dwie bramki. Takiej jak ta druga na francuskich boiskach nie widziano już dawno.
 • Tottenham - Milwall 6:0

  Tottenham - Milwall 6:0 02:09

  12.03 | Tottenham Hotspur zakwalifikował się w niedzielę do półfinału Pucharu Anglii. W derbach Londynu pokonał trzecioligowy Millwall FC 6:0.
 • Błąd bramkarza w meczu Tottenhamu z Milwall

  Błąd bramkarza w meczu Tottenhamu... 01:01

  12.03. | Tottenham nie dał szans Milwall w ćwierćfinałowym meczu Pucharu Ligi pokonując beniaminka aż 6:0. Gdyby nie bramkarz gości, spotkanie zakończyłoby się jeszcze większym pogromem. Gdyby nie on, nie mielibyśmy także okazji obejrzeć jednej z najbardziej kuriozalnych bramek weekendu. Przy trafieniu ustalającym wynik spotkania Thomas King ewidentnie się nie popisał. Dzięki niemu ze skompletowania hat-tricka cieszył się Koreańczyk Heung-Ming Son.
 • Małysz po złocie mistrzostw świata w Lahti

  Małysz po złocie mistrzostw świat... 02:31

  05.03 | - Świętowanie nie było długie. Wypiliśmy po dwa, trzy piwka, potem oglądaliśmy jeszcze skoki, żeby zobaczyć spokojnie, jak to wyglądało - mówił na lotnisku Kraków - Balice Adam Małysz, dzień po zdobyciu przez naszą ekipę złotego medalu w konkursie drużynowym.
 • Asysta Glika w meczu z Nantes

  Asysta Glika w meczu z Nantes 00:51

  06.03 | Kamil Glik zaliczył asystę w ligowym meczu Monaco z Nantes. Zespół Polaka wygrał na swoim stadionie 4:0.
 • Asysta Glika w meczu Monaco z Nantes

  Asysta Glika w meczu Monaco z Nantes 03:33

  06.03 | Prowadząca w tabeli francuskiej ekstraklasy drużyna AS Monaco, której piłkarzem jest Kamil Glik, pokonała u siebie Nantes 4:0 w 28. kolejce. Polak zapisał na swoim koncie asystę.
 • Żniwo medalowe Polaków. Są najlepsi w Europie

  Żniwo medalowe Polaków. Są najlep... 00:42

  06.03 | Polska z dorobkiem dwunastu krążków - siedmiu złotych, jednym srebrnym i czterech brązowych - została sklasyfikowana na pierwszym miejscu w tabeli medalowej 34. lekkoatletycznych halowych mistrzostw Europy w Belgradzie.
 • Polskie złote sztafety w Belgradzie

  Polskie złote sztafety w Belgradzie 00:33

  05.03 | To był piorunujący finisz reprezentacji Polski w lekkoatletycznych mistrzostwach Europy w Belgradzie. Na zakończenie zawodów obie nasze sztafety 4X400 metrów sięgnęły po złoto!
 • Małysz po powrocie: długo nie świętowaliśmy

  Małysz po powrocie: długo nie świ... 02:31

  05.03 | - Świętowanie nie było długie. Wypiliśmy po dwa, trzy piwka, potem oglądaliśmy jeszcze skoki, żeby zobaczyć spokojnie jak to wyglądało - mówił na lotnisku Kraków - Balice trener kadry skoczków Adam Małysz, dzień po zdobyciu przez naszą ekipę złotego medalu w konkursie drużynowym.
 • Neymar trafił z rzutu wolnego

  Neymar trafił z rzutu wolnego 02:06

  01.03 | Brazylijczyk Neymar pozazdrościł Lionelowi Messiemu pięknych trafień z rzutów wolnych i w środowym spotkaniu ze Sportingiem Gijon sam popisałam się kapitalnym golem po stałym fragmencie gry. Bramkarz gości spodziewał się chyba, że piłkę będzie uderzał na bramkę Messi.
rozwiń

Wideo 360

 • "Opowiem wam o jednym z was"

  "Opowiem wam o jednym z was" 01:33

  28.07 | Papież Franciszek pojawił się w środę po godz. 21. w oknie papieskim Domu Arcybiskupów Krakowskich przy ul. Franciszkańskiej 3. Powitały go tłumy wiernych z całego świata. Swoje przemówienie papież zaczął po polsku. Zobacz wideo 360 stopni.
 • Tysiące pielgrzymów w drodze na Krakowskie Błonia. Zobacz na wideo 360 stopni

  Tysiące pielgrzymów w drodze na K... 01:47

  28.07 | W czwartek po południu na błonia zmierza rozśpiewany tłum, z flagami swoich państw. Zobacz wideo nagrane w technologii 360 stopni.
 • Pielgrzymi z Francji dają popis swoich możliwości wokalnych

  Pielgrzymi z Francji dają popis s... 01:27

  29.06 | Z okazji Światowych Dni Młodzieży do Krakowa przyjechało kilkaset tysięcy młodych ludzi. Ulice tętnią życiem i muzyką z różnych stron świata. Poczuj niesamowity klimat stolicy Małopolski dzięki wideo 360 stopni.
 • Krakowskie tramwaje są wyjątkowo zatłoczone

  Krakowskie tramwaje są wyjątkowo ... 00:31

  29.07 | Z okazji Światowych Dni Młodzieży do Krakowa przyjechało kilkaset tysięcy młodych ludzi. Ulice tętnią życiem i muzyką z różnych stron świata. Poczuj niesamowity klimat stolicy Małopolski dzięki wideo 360 stopni.
 • W Krakowie można usłyszeć muzykę z różnych zakątków świata

  W Krakowie można usłyszeć muzykę ... 01:31

  29.07 | Z okazji Światowych Dni Młodzieży do Krakowa przyjechało kilkaset tysięcy młodych ludzi. Ulice tętnią życiem i muzyką z różnych stron świata. Poczuj niesamowity klimat stolicy Małopolski dzięki wideo 360 stopni.
 • Krakowski rynek z perspektywy pomnika Mickiewicza

  Krakowski rynek z perspektywy pom... 00:31

  29.07 | Z okazji Światowych Dni Młodzieży do Krakowa przyjechało kilkaset tysięcy młodych ludzi. Ulice tętnią życiem i muzyką z różnych stron świata. Poczuj niesamowity klimat stolicy Małopolski dzięki wideo 360 stopni.
 • Justyna Pochanke w studio TVN24. Wideo 360 stopni

  Justyna Pochanke w studio TVN24. ... 03:26

  Justyna Pochanke w studio TVN24. Wideo 360 stopni
 • Pielgrzymi wypoczywają na Plantach

  Pielgrzymi wypoczywają na Plantach 00:31

  29.07 | Z okazji Światowych Dni Młodzieży do Krakowa przyjechało kilkaset tysięcy młodych ludzi. Ulice tętnią życiem i muzyką z różnych stron świata. Poczuj niesamowity klimat stolicy Małopolski dzięki wideo 360 stopni.
 • "Poczuj się jak pilot F-16". Wideo 360 stopni z okazji Szczytu NATO

  "Poczuj się jak pilot F-16". Wide... 04:21

  26.07 | Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych opublikowało film nagrany w technologii 360 stopni, dzięki któremu można poczuć się jak pilot myśliwca F-16.
 • Przejazd papamobile i tłumy wiernych. Zobacz wideo 360 stopni

  Przejazd papamobile i tłumy wiern... 01:01

  28.07 | Zobacz nagranie jednego z przejazdów papieża Franciszka wykonane w technologii wideo 360 stopni.
 • "Dobry wieczór" po polsku i wybuch radości. Zobacz na wideo 360 stopni

  "Dobry wieczór" po polsku i wybuc... 00:41

  28.07 | W środę wieczorem papież Franciszek przemawiał do pielgrzymów ze słynnego okna na ul. Franciszkańskiej 3. Zaczął od przywitania po polsku. Zobacz wideo nagrane w technologii 360 stopni.
 • Tor saneczkowy 360 stopni. Polska na weekend/360

  Tor saneczkowy 360 stopni. Polska... 02:19

  Zobacz wideo 360 z przejazdu torem saneczkowym w ośrodku Góra Kamieńsk. Byli tam dziennikarze programu "Polska na weekend/360".
rozwiń

TOTERAZ