tvnpix

Jeździł z głową sąsiada po mieście

Jeździł z głową sąsiada po mieście
Foto: "Daily Mail" Morderca woził obciętą głowę w plastikowym worku

Najpierw zgwałcił 42-letnią kobietę, później obciął głowę jej pracodawcy i chodził z nią po mieście. Brytyjska prasa bulwarowa ze szczegółami opisuje makabryczne morderstwo, jakiego dopuścił się w Londynie imigrant z Algierii.

Jak pisze "The Sun", mężczyzna miał prawdziwą obsesję na punkcie 42-letniej niani dzieci swojego sąsiada. Podejrzewał, że niania ma romans ze swoim pracodawcą. Niezdrowa obsesja doprowadziła do zbrodni.

45-letni Mohamed Boudjenane poszedł do mieszkania 43-letniego sąsiada, zabił go młotkiem, a następnie odciął mu głowę rzeźnickim nożem.

Ofiarą Algierczyka padła też niania. Mężczyzna ogolił jej głowę i zgwałcił trzykrotnie zanim wypuścił. Musiała mu obiecać, że wyjdzie za niego za mąż.

Z odciętą głową w autobusie

Dla Boudjenane'a nie był to jednak koniec. Zapakował odciętą głowę sąsiada do torby i długo jeździł z nią po mieście, zanim wrzucił ją do kanału. Jego makabryczną podróż uwieczniły kamery londyńskiej komunikacji miejskiej.

Po złapaniu przez policję, Algierczyk tłumaczył, że popełnił zbrodnię, bo słyszał głosy, które mu to kazały zrobić. Za zamordowanie sąsiada, gwałt i bezprawne uwięzienie kobiety grożą mu 22 lata więzienia.

mtom/bea

Dowiedz się więcej...

Trwa cisza wyborcza. Forum jest wyłączone.

Pozostałe informacje