tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Były premier Belgii znów o Polsce. Tym razem przeróbka zdjęcia

Były premier Belgii znów o Polsce. Tym razem przeróbka zdjęcia
Foto: Facebook Post został opublikowany w piątek

Poseł PE i były premier Belgii Guy Verhofstadt opublikował przerobione zdjęcie Flipa i Flapa. Widać na nim Jarosława Kaczyńskiego i Viktora Orbana, a za ich plecami portret Władimira Putina. Ale to nie wszystko. W pierwszej wersji Verhofstadt użył zdjęcia Lecha Kaczyńskiego.

Były premier Belgii i szef frakcji liberałów w Parlamencie Europejskim Guy Verhofstadt opublikował na swoich oficjalnych profilach na Facebooku i Twitterze przerobione zdjęcie Flipa i Flapa. Zamiast twarzy bohaterów amerykańskich komedii, są twarze Viktora Orbana i Jarosława Kaczyńskiego. W tle zaś widać powieszony na ścianie portret Władimira Putina.

- Myślę o wysłaniu tego obrazu do polskiego tygodnika "Wprost" jako okładkę na przyszłotygodniowe wydanie. Sądzę, że ten obraz jest bliższy rzeczywistości - napisał w poście Verhofstadt.

Thinking of sending this image to the Polish magazine WPROST for the cover of next week\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'s edition, as I believe this one is closer to reality.

Posted by Guy Verhofstadt on 15 stycznia 2016

Skasowany tweet

Jak wynika z komentarzy zamieszczonych pod wpisem byłego premiera Belgii, w początkowo opublikowanej przeróbce zdjęcia zamiast Jarosława Kaczyńskiego, pojawiła się twarz Lecha Kaczyńskiego. Tweet został skasowany, a Verhostadtowi wytknięto ignorancję. Domagano się też przeprosin za pomyłkę.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
Z powodu ciszy referendalnej forum zostało wyłączone

Pozostałe informacje