Czesi nie chcą Jacksona
Liczba przeciwników pomnika króla pop w Czechach rośnie - do protestu na Facebooku przyłączyło się już 2 tys. osób. - To bez sensu, bo Michael Jackson nie miał żadnych związków z naszym krajem - grzmią.
Grupa fanów króla popu zamierza ustawić pomnik dwumetrowej wysokości w praskim parku, gdzie w 1996 roku odbył się koncert Jacksona. Odsłonięcie pomnika ma nastąpić 29 sierpnia, w 52. rocznicę urodzin piosenkarza. Władze miejskie zaaprobowały ten projekt.
Śmierć legendy
Michael Jackson, niekwestionowany król muzyki pop, zmarł 25 czerwca 2009 roku. W tej chwili toczy się proces jego osobistego lekarza, doktora Conrada Murraya, oskarżonego o nieumyślne spowodowanie śmierci artysty.
Jackson sprzedał 750 milionów płyt i zdobył 14 nagród Grammy. Jego „Thriller” do dziś jest najlepiej sprzedającym się albumem wszechczasów. W sumie sprzedano 110 milionów egzemplarzy tej płyty.
jak/iga/kKomentarze (0)
Pozostałe informacje
"Obraził 38 milionów Polaków swoją ignorancką i głupią uwagą"
Były rzecznik Camerona aresztowany. Kłamał ws. podsłuchów
Były rzecznik brytyjskiego premiera Davida Camerona Andy Coulson został aresztowany pod zarzutem złożenia fałszywych zeznań w trak... czytaj dalej »
Papież o intrygach. "Namnożyły się domysły"
Pół wieku więzienia dla b. prezydenta Liberii
50 lat więzienia za zbrodnie wojenne popełnione w Sierra Leone w latach 1991-2001. Taki wyrok usłyszał w środę b. prezydent Liberi... czytaj dalej »
Policjanci na procesie Breivika: Nie miał wspólnika
Anders Breivik nie miał wspólników podczas popełniania zbrodni w Oslo i na wyspie Utoya. Taką ocenę wydali śledczy zeznający w śro... czytaj dalej »
"Prezydent wywołał oburzenie". Media w USA po gafie Obamy
Wpadka prezydenta Baracka Obamy, który we wtorek powiedział o "polskim obozie śmierci" odbiła się szerokim echem w amery... czytaj dalej »
Kolejne wstrząsy wtórne we Włoszech
199 interwencji ws. "polskich obozów śmierci"
W ciągu ostatnich trzech lat polskie MSZ przeprowadziło 199 skutecznych interwencji ws. pojawiania się w mediach nieprawdziwych sf... czytaj dalej »
Japonia wydala ambasadora Syrii. Po masakrze w Huli
"Kompromitacja prezydenta i jego administracji"
"Wstyd Panie Obama!" - uważa @hannagrams. "Znam doskonale historię i losy naszego kraju i tą wypowiedzią Obamy jest... czytaj dalej »






