tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Groźne wypadki w całej Polsce

Groźne wypadki w całej 
 Polsce
Foto: TVN24 | Video: TVN24 Groźny wypadek w Solnie

Tragiczny wypadek na krajowej "dwójce". Kobieta kierująca fiatem panda nagle straciła panowanie nad swoim samochodem i czołowo uderzyła w tira. Zginęła na miejscu. Inny groźny wypadek zdarzył się na Kujawach. W Stolnie niedaleko Torunia zderzyły się czołowo dwa samochody osobowe. 7 osób zostało rannych, na szczęście nikt nie zginął.

Na drodze krajowej nr 2 Poznań-Świecko między Myszęcinem a Brójcami w woj. lubuskim, fiat panda zderzył się z ciężarowym volvo. Jak podała policja, droga jest zablokowana, a ruch kierowany jest objazdem przez Świebodzin, Międzyrzecz i Lutol Suchy. Policja przewiduje, że utrudnienia mogą potrwać nawet kilka godzin.

Zawiniła brawura

Na Kujawach jadąca mondeo kobieta wyprzedzała dwa ciężarowe samochody. Gdy była już na drugim pasie, zderzyła się z prawidłowo jadącą z przeciwka hondą. Siedem osób, które podróżowały tymi dwoma samochodami trafiło do szpitala. - Droga nie jest dzisiaj śliska, warunki są dosyć dobre jak na ten okres pogodowy, więc myślę, że zawiniła nieuwaga kierowcy i zbytnia brawura - powiedziała Agnieszka Sobieralska z policja w Chełmnie.

Zapalił się TIR

Przejezdna jest już droga krajowa nr 19 w Trzebownisku w woj. podkarpackim. Przez ponad prawie dwie godziny blokował ją tir, który się zapalił. Ciężarówka przewoziła kilkadziesiąt metrów sześciennych podpasek. Ogień udało się ugasić około godziny 14.

Odblokowana jest również droga krajowej nr 77 w Zbydniowie, gdzie wcześniej zderzyły się dwa auta. W tym wypadku dwie osoby zostały ranne.

kg/bea

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Skopiowano do schowka

Dowiedz się więcej...

Trwa cisza referendalna, która zakończy się w niedzielę o godz. 21. W tym czasie forum będzie wyłączone.

Pozostałe informacje