Agnieszka Radwańska pokonała Venus Williams 6:2, 6:3

Polka awansowała do 3. rundy Rolland Garros

Łukasz Kubot wygrał z Francuzem Florentem Serrą 7:6 (7-0), 6:2, 7:6 (7-4)

Polak jest już w trzeciej rundzie Rolland Garros

Żałoba w Chile, kadra nie gra

Piłkarze z Chile odwołali swoje spotkania

Z powodu niedawnego trzęsienia ziemi Chile - finalista piłkarskich mistrzostw świata - odwołało dwa towarzyskie mecze swej reprezentacji, zaplanowane na środę.

Zawodnicy Chile mieli zmierzyć się w Santiago "na dwóch frontach" z drużynami Korei Północnej i Kostaryki. Prezes Chilijskiej Federacji Piłkarskiej Harold Mayne-Nicholls uznał, że futbol ma mniejsze znaczenie w obliczu tragedii, która kosztowała życie kilkuset osób.

- Nikt nie może być obojętny w obliczu bólu i tragedii tysięcy Chilijczyków. Nadrzędną rzeczą jest sprostać pilnym potrzebom naszego kraju. Na futbol przyjdzie czas później - napisał prezes na stronie internetowej federacji. Chile zakwalifikowało się do mistrzostw świata w RPA na drugim miejscu, za Brazylią, w rozgrywkach strefy Ameryki Południowej. W finałach wystąpi w grupie H, nazwanej "łacińską", ze względu na udział, poza Szwajcarią, Hiszpanii i Hondurasu. W finałach mistrzostw zagra po raz pierwszy od 1998 roku.

jaś/ola/k

Dowiedz się więcej...

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24 nie ponosi odpowiedzialności za treść opini.

Pozostałe informacje