Radwańska przegrała wygrany mecz
Wydawało się, że osiągnięcia Łukasza Kubota nie można pobić. Polak przegrał, choć w ostatnim meczu prowadził nawet 5:2. A jednak można roztrwonić jeszcze większą przewagę. Agnieszka Radwańska w pierwszym secie meczu o ćwierćfinał turnieju w Sydney prowadziła ze słynną Dinarą Safiną 5:0, a i tak zeszła z kortu pokonana.
Szaleńczy pościg
Dinara Safina, dla której to był pierwszy mecz w tym roku, sprawiała wrażenie jakby podczas kilkutygodniowego urlopu zapomniała, do czego służy rakieta tenisowa. Jednak w ostatniej chwili przebudziła się, wyeliminowała błędy serwisowe (potrafiła zrobić cztery podwójne). Przełamała Radwańską w szóstym gemie, a po drodze obroniła jeszcze setbola.
"Isia" zamiast zacisnąć zęby, dała się wyprowadzić z równowagi, co widać było pod koniec seta, kiedy nerwowo pokrzykiwała, by później nawet rzucić rakietą o kort.
Rosyjski kompleks
Safina swoją dobrą passę kontynuowała w drugiej odsłonie. Szybko objęła prowadzenie 2:0, którego nie oddała do końca meczu. Ostatecznie wygrała 7:5, 6:4. Radwańska w ten sposób pożegnała się z turniejem w Sydney.
To druga porażka w karierze Radwańskiej z jej bardziej utytułowaną przeciwniczką z Rosji.
Wynik WTA Sydney:
Dinara Safina - Agnieszka Radwańska 7:5, 6:4
Dowiedz się więcej...
Komentarze (0)
Pozostałe informacje
Koncert "Isi" trwał godzinę. Venus bez szans
Kubot po dwóch tie-breakach w 3. rundzie
Łukasz Kubot podobnie jak Agnieszka Radwańska jest już w trzeciej rundzie wielkoszlemowego turnieju na kortach ziemnych im. Roland... czytaj dalej »
Trener Hiszpanii: Nie jesteśmy faworytem
Anglicy mają problem. Frank Lampard kontuzjowany
Frank Lampard, który znalazł się w 23-osobowej kadrze Anglii na piłkarskie mistrzostwa Europy w Polsce i na Ukrainie doznał w środ... czytaj dalej »
Jan Urban nowym trenerem Legii
Jan Urban po dwóch latach przerwy wrócił na Łazienkowską. Zastąpił on Macieja Skorżę na stanowisku trenera piłkarzy Legii Warszawa... czytaj dalej »
"Co to było, Dick?" W Rosji rozczarowanie
- Co to było, Dick? - pyta w środę holenderskiego selekcjonera reprezentacji Rosji Dicka Advocaata dziennik "Sowietskij Sport... czytaj dalej »
EURO 2012. 25 jubilatów
Przemycali heroinę, kokainę, marihuanę, amfetaminę? Areszt dla "Starucha" i 42 osób
Pół roku cieszył się wolnością Piotr S., ps. Staruch. Lidera kibiców warszawskiej Legii aresztowano pod zarzutem handlu narkotykam... czytaj dalej »
"Bądźcie godni Rosji! Naprzód, Rosjo!"
"Najpierw Adamek, potem Kliczko"
Ambitne plany ma najbliższy rywal Tomasza Adamka. Eddie "Szybki" Chambers chce najpierw 16 czerwca pobić Polaka, by późn... czytaj dalej »








