Prezydent: Słowa Obamy nie odzwierciedlają jego poglądów

Prezydent nazwał je bolesną pomyłką

Prezydent: Każdy rozpoznany błąd może nas do siebie zbliżyć

Prezydent: Wysłałem list do Obamy, liczę na naprawienie błędu

Wczoraj Obama użył sformułowania "polski obóz śmierci"

Na łeb na szyję rowerami

Niezwykły rajd w Chile. Jego trasa prowadziła ulicami malowniczo położonego miasta Valparaiso, a pędzili po niej - na łeb na szyję - górscy rowerzyści.

Niezwykły, niesamowity, unikatowy - w takich słowach wypowiadali się uczestnicy rajdu po przekroczeniu linii mety. Według wielu z nich jest to jedyny taki wyścig rowerowy na świecie.

Jego oryginalność polega na tym, że trasa prowadzi przez malownicze ulice nadmorskiego miasta. Dodatkowo, w czasie jazdy, zawodnikom kibicują tysiące ludzi.

W tegorocznej, jedenastej już edycji, wzięło udział ponad pięćdziesiąt osób z całego świata. Dodatkową atrakcją rajdu było zwycięstwo Chilijczyka - pierwsze od czterech lat. Został nim Mauricio Acuna.

jak\mtom

Dowiedz się więcej...

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24 nie ponosi odpowiedzialności za treść opini.

Pozostałe informacje