Prezydent Bronisław Komorowski napisał list do Baracka Obamy ws. "polskiego obozu śmierci"

Tusk: Wypowiedź Obamy to sprawa, obok której nie można przejść obojętnie

Tusk: Naszych amerykańskich przyjaciół stać na reakcję bardziej zdecydowaną niż sprostowanie

Do Euro 2012 przekonywali tramwajem

Po wizycie na Ukrainie i po rozdzieleniu pochwał oraz krytyki wobec organizatorów Euro 2012, przyszła pora na Polskę. W czwartek w Krakowie pojawili się delegaci UEFA, by wizytować przygotowania Polaków do finałowej imprezy. Kulminacyjnym punktem krakowskiej wizytacji była… przejażdżka tramwajem.

Wizyta w Krakowie delegatów UEFA z sekretarzem generalnym na czele Davidem Taylorem miała na celu zapoznanie się z postępem w przygotowaniach do organizacji mistrzostw.

Po ile bilety?

Pracowity czwartek dla przedstawicieli europejskiej centrali piłkarskiej rozpoczął się od odwiedzenia podkrakowskiego lotniska w Balicach, gdzie delegaci zapoznali się z planami jego rozbudowy. Następnym celem podróży był stadion Wisły przy Reymonta, gdzie podglądano postępy w przebudowie obiektu.

Działacze UEFA byli niezwykle drobiazgowi i od prezesa „Białej Gwiazdy” Marka Wilczka wymagali dokładnych informacji co do cen biletów na poszczególne mecze i frekwencji podczas krajowych i międzynarodowych spotkań na stadionie Wisły.

Obejrzą dworzec

W piątek działacze piłkarskiej centrali odwiedzą lotnisko w Pyrzowicach oraz Dworzec Główny PKP w Katowicach. W Chorzowie zapoznają się ze stanem prac modernizacyjnych na Stadionie Śląskim.

Kraków znajduje się w gronie sześciu polskich kandydatów do statusu miast-gospodarzy. Ostateczna decyzja w sprawie wyboru miast i ich liczby w obu krajach zapadnie w maju tego roku.

twis ram

Dowiedz się więcej...

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24 nie ponosi odpowiedzialności za treść opini.

Pozostałe informacje