Agnieszka Radwańska pokonała Venus Williams 6:2, 6:3

Polka awansowała do 3. rundy Rolland Garros

Łukasz Kubot wygrał z Francuzem Florentem Serrą 7:6 (7-0), 6:2, 7:6 (7-4)

Polak jest już w trzeciej rundzie Rolland Garros

Bramkarz reprezentacji jest wolny

Foto: Archiwum TVN24 Wojciech Kowalewski szuka sobie klubu

Wociech Kowalewski rozwiązał kontrakt z greckim Iraklisem Saloniki - informuje "Przegląd Sportowy". 32-letni bramkarz, który jeszcze w ubiegłym roku grał w reprezentacji Polski, jest więc w tej chwili wolnym zawodnikiem.

"Przegląd Sportowy" sugeruje, że występujący już wcześniej przy Łazienkowskiej bramkarz zasilić może warszawską Legię. - Na razie nikt z Legii nie kontaktował się ze mną, ale jestem otwarty na propozycje - skomentował doniesienia gazety w rozmowie z jej dziennikarzem sam zawodnik.

Zastąpi Muchę?

Władze warszawskiego klubu zdaniem "PS" liczą się z tym, że ich drużynę odpuści Jan Mucha. Słowacki golkiper przymierzany jest do klubów angielskich oraz tureckiego Trabzonsporu. Jeżeli uważany za najlepszego bramkarza w lidze Mucha rzeczywiście opuści Łazienkowską, trener Urban może mieć kłopot ze znalezieniem równie dobrego golkipera.

Zdaniem "Przeglądu Sportowego", właśnie Kowalewski jest rozważany jako jeden z potencjalnych następców Słowaka. Poza nim, do Legii może wrócić z wypożyczenia do Bytomia Wojciech Skaba, a także Wojciech Szczęsny, który nie ma szans na grę w pierwszym składzie Arsenalu, a jego wypożyczenie do Brentford właśnie dobiegło końca.

jr//kdj

Dowiedz się więcej...

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24 nie ponosi odpowiedzialności za treść opini.

Pozostałe informacje