tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Spadła awionetka. Nie żyją dwie osoby

Spadła awionetka. Nie żyją dwie osoby
Video: tvn24 Do wypadku doszło w miejscowości Chmielewo

Awionetka spadła w miejscowości Chmielewo (woj. mazowieckie). Jak potwierdza policja, zginęły dwie osoby, które nią leciały. Informację i pierwsze zdjęcie otrzymaliśmy na Kontakt 24.

CZYTAJ O WYPADKU NA KONTAKT 24

Do wypadku doszło w piątek po godz. 18 w miejscowości Chmielewo. Jak potwierdza policja, nie żyją dwie osoby, które leciały awionetką. W piątek w późnych godzinach wieczornych zakończyły się czynności służb na miejscu.

Dwie osoby nie żyją

Pierwsze informacje mówiły o tym, że po upadku doszło do pożaru awionetki. Te informacje zostały jednak zdementowane przez służby.

Zdaniem ekspertów, którzy wstępnie badali miejsce wypadku, na pokładzie mogło dojść do awarii. Policjanci ustalili, że awionetka należy do jednej z okolicznych szkółek, więc podejrzewają, że ofiarami są nauczyciel i jego uczeń.

W sobotę na miejsce, gdzie doszło do wypadku, wrócą służby. Policjanci planują przesłuchać trójkę świadków zdarzenia.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
Z powodu ciszy referendalnej forum zostało wyłączone

Pozostałe informacje

INFORMACJE ZE ŚWIATA »

Zmienili datę, unikną niezręczności. Sekretarz stanu USA przyjedzie na naradę NATO

Zmienili datę, unikną niezręczności. Sekretarz stanu USA przyjedzie na naradę NATO

Sekretarz stanu USA Rex Tillerson będzie 31 marca w kwaterze głównej NATO w Brukseli - poinformował w piątek rzecznik Departamentu Stanu. W tym tygodniu wybuchła polemika wokół zapowiedzianej nieobecności Tillersona na radzie ministerialnej NATO, przewidzianej początkowo na pierwszy tydzień kwietnia. zobacz więcej »

INFORMACJE SPORTOWE »

Donald Trump za kierownicą osiemnastokołowca na spotkaniu z kierowcami ciężarówek. (PAP/EPA/JIM LO SCALZO) czytaj dalej »