tvnpix
  • Śledź nas na:

Skoki narciarskie. Sezon 2014/2015

Kamil Stoch we wtorek na Wielkiej Krokwi w Zakopanem nie miał konkurencji. Dwukrotny złoty medalista olimpijski pewnie wygrał mistrzostwa Polski, a w drugiej serii skokiem na 141,5 m pobił rekord obiektu.
czytaj dalej »
Zorganizowanie indywidualnego konkursu Pucharu Świata na skoczni K-95 w Szczyrku Skalitem w styczniu 2016 r. zaproponował Polskiemu Związkowi Narciarskiemu dyrektor tego cyklu Walter Hofer - poinformował w poniedziałek wiceszef PZN Andrzej Wąsowicz.
Puchar Świata w skokach narciarskich powoli dobiega końca. W sobotę po raz ostatni rozegrano konkurs drużynowy. Na mamucim obiekcie w Planicy wygrali niesamowici Słoweńcy, a Polacy zajęli czwarte miejsce. Zawody z powodu silnego wiatru zakończono już po pierwszej serii. Tak to co działo się na skoczni relacjonowaliśmy na sport.tvn24.pl.