tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Co dalej z Misiewiczem?

Kształtowanie Misiewiczowi kariery, możliwości pełnienia funkcji publicznej i uznawanie, że państwo jest własnością jednej partii i odnoszenie się do całego życia publicznego, to jest coś niespotykanego - mówił rzecznik praw obywatelskich Adam Bodnar.
czytaj dalej »
Niespodziewanie gwałtownie zakończyła się spektakularna kariera Bartłomieja Misiewicza. Oprócz stanowisk w ministerstwie obrony i w radzie nadzorczej państwowej spółki - 27-latek dostał nawet medal za zasługi dla obronności kraju. O, jakie zasługi chodziło, do dziś nie wiadomo, ale dziś specjalna komisja PiS przyznała, że Misiewicz nie ma żadnych kwalifikacji do sprawowania publicznych funkcji. Materiał magazynu "Czarno na białym" w TVN24.
czytaj dalej »
Bartłomiej Misiewicz nie ma kwalifikacji do pełnienia funkcji w sferze administracji publicznej, spółkach Skarbu Państwa i innych sferach życia publicznego - powiedział Joachim Brudziński po posiedzeniu komisji PiS badającej zarzuty stawiane byłemu rzecznikowi MON. Rzecznik rządu przekazał z kolei opinię premier Beaty Szydło, że Misiewicz nie może być zatrudniony "w żadnej instytucji, która podlega rządowi".
czytaj dalej »