tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Były radny zabiera głos. Przeprasza, ale mówi, że "był prowokowany"

zobacz więcej wideo »
Były radny zabiera głos. Przeprasza, ale mówi, że "był prowokowany"
  • Żona oskarża go o przemoc domowąŻona oskarża go o przemoc domową
  • Radni PO chcą, żeby Piasecki zrzekł się mandatuRadni PO chcą, żeby Piasecki zrzekł się mandatu
  • Prokuratura Krajowa zajmie się sprawą radnego oskarżonego o znęcanie się nad żonąProkuratura Krajowa zajmie się sprawą radnego oskarżonego o znęcanie się nad żoną
  • 20.04.2017 | "Zamknij się, nie piszcz". Żona radnego opublikowała nagranie20.04.2017 | "Zamknij się, nie piszcz". Żona radnego opublikowała nagranie
Video: tvn24 Rafał Piasecki, bydgoski radny, przeprasza żonę i dzieci

Miał latami znęcać się nad żoną, ona w końcu zdecydowała się upublicznić nagranie jednej z awantur i zgłosić sprawę do prokuratury. Były już bydgoski radny Rafał Piasecki w końcu zdecydował się stanąć przed kamerą. - Żona znała moje słabe punkty (...). Dyskredytowała mnie niejednokrotnie, wiedząc, co robiłem dla rodziny, jak bardzo się starałem - mówi reporterce magazynu "Polska i Świat".

Niedawno Karolina Piasecka nagrała i udostępniła w internecie fragmenty nagrania, na których słychać ją i jej męża. "Jeszcze raz, k***a, piśniesz, to ci tak w****ię, że ci nos złamię" - słychać między innymi w materiale głos należący do męża. To dowód w sprawie oskarżeń o fizyczne i psychiczne znęcanie się nad kobietą, które miało trwać 11 lat.

- Ja do tej pory ponad wszystko kocham żonę i kocham moje dzieci. Natomiast odnosząc się do samego nagrania: jest drastyczne. Ja bardzo przepraszam, przepraszam po raz wtóry moją małżonkę za to. Przepraszam cię, Karolino, moje dzieci, które być może muszą tego słuchać. Przepraszam całą opinię publiczną. Nie ma słów wytłumaczenia. Nawet to, że byliśmy na balu karnawałowym i byłem pod wpływem alkoholu, nie tłumaczy mnie z tego - przyznał.

Z drugiej strony mężczyzna twierdzi, że "był prowokowany poprzez środkowe palce". - Żona znała moje słabe punkty (...). Dyskredytowała mnie niejednokrotnie, wiedząc, co robiłem dla rodziny, jak bardzo się starałem - stwierdził.

Zrzekł się mandatu

W czwartek Piasecki  - radny Bydgoszczy z ramienia PiS - poinformował, że "w związku z brakiem dalszej możliwości pełnienia funkcji, zrzeka się mandatu". Rezygnację wysłał do Zbigniewa Sobocińskiego, przewodniczącego rady miasta. W krótkim oświadczeniu podziękował dotychczasowym współpracownikom z magistratu za siedem lat wspólnej pracy.

Poza sprawą rozwodową dochodzenie w sprawie przestępstwa znęcania się prowadzi Prokuratura Rejonowa Warszawa-Praga Południe pod nadzorem Prokuratury Okręgowej i Krajowej. Na razie strony występują w charakterze świadków.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Skopiowano do schowka

Dowiedz się więcej...

Trwa cisza referendalna, która zakończy się w niedzielę o godz. 21. W tym czasie forum będzie wyłączone.

Pozostałe informacje

INFORMACJE SPORTOWE »

Bitwa wodna w Lozannie w Szwajcarii (Fot. VALENTIN FLAURAUD/PAP/EPA) czytaj dalej »