tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Tramwaje ominą przystanki. Będzie eksperyment procesowy ws. Tylman

Tramwaje ominą przystanki. Będzie eksperyment procesowy ws. Tylman
Foto: TVN24 Poznań | Video: TVN 24 Adam Z. w trakcie wizji lokalnej na moście św. Rocha

W nocy z czwartku na piątek przeprowadzony zostanie kolejny eksperyment procesowy w okolicach mostu św. Rocha w Poznaniu w związku z zaginięciem w listopadzie ubiegłego roku Ewy Tylman. Policja ani prokuratura nie zdradzają szczegółów zaplanowanych czynności.

Jako pierwszy o planowanych czynnościach z udziałem Adama Z. informował kilka dni temu jego obrońca -Ireneusz Adamczak.

Śledczy tych informacji nie potwierdzali i nadal o planowanych działaniach nie informują. W przygotowania do nich zaangażowane są jednak służby miejskie - w związku z planowanym eksperymentem trzeba będzie liczyć się z pewnymi utrudnieniami w ruchu.

Zamkną przystanki

Od około godz. 23 wyłączone z użytkowania zostaną przystanki tramwajowe Most Św. Rocha w obu kierunkach. - Tramwaj nocnej linii nr 201 nie będzie się zatrzymywał na tych przystankach. Pasażerów przepraszamy za te niedogodności - poinformował Bartosz Trzebiatowski, rzecznik prasowy zarządu transportu Miejskiego w Poznaniu.

Oprócz Adama Z. w eksperymencie mają wziąć udział także jego obrońca oraz pełnomocnicy rodziny Ewy Tylman, którzy będą mieć możliwość zadawania pytań w trakcie jego trwania. - Jeśli dojdzie do eksperymentu procesowego, to skorzystamy z tych uprawnień, chyba że wszystko będzie jasne i nie będziemy mieli pytań - mówi Mariusz Paplaczyk, pełnomocnik rodziny Ewy Tylman.

Jak udało się ustalić reporterowi TVN 24 Łukaszowi Wójcikowi, eksperyment nie ma związku z wynikami badań prowadzonych 17 lutego przy udziale sprowadzonych z Niemiec psów tropiących. Czynności miały być zaplanowane jeszcze przed przebadaniem przez nie okolic mostu św. Rocha.

O rezultatach przebadania okolic mostu św. Rocha przez policyjne psy policja ani prokuratura nie informują.

Zniknęła bez śladu

Ewa Tylman zaginęła 23 listopada około godz. 3:30. Wcześniej bawiła się ze znajomymi z pracy w centrum Poznania. Grupa kilkakrotnie przenosiła się do różnych lokali. Ostatnim z nich był klub Mixtura przy ul. Wrocławskiej. Stamtąd Ewa Tylman i Adam Z. wyszli około godz. 2.15 i udali się w stronę mostu św. Rocha. Tam ślad po kobiecie zaginął. Według prokuratury Ewa Tylman nie żyje, a za zabójstwo odpowiada Adam Z.

Do tej pory nie udało się jednak odnaleźć w Warcie ciała kobiety. 30 stycznia, po przerwie spowodowanej mrozami, poszukiwania zostały wznowione.

Źródło: Monitoring sklepowy Zdjęcia z monitoringu ze sklepu przy ulicy Mostowej

Poszukiwania Ewy Tylman »

Oglądaj
Poszukiwania Ewy Tylman
Wideo: tvn24 W Warcie znaleziono ciało

Podziel się:

Bądź na bieżąco:

Dowiedz się więcej...

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24 nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje