tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Makabryczne odkrycie w Dopiewcu. "6-miesięczny płód w reklamówce"

Makabryczne odkrycie w Dopiewcu. "6-miesięczny płód w reklamówce"
Foto: TVN 24 Poznań | Video: TVN 24 Poznań Mieszkańcy Dopiewca o makabrycznym odkryciu

W Dopiewcu koło Poznania odnaleziono "martwy 6-miesięczny płód". Natknęła się na niego jedna z mieszkanek, w reklamówce porzuconej przy sklepie. Sprawę bada prokuratura. Pierwszą informację otrzymaliśmy na Kontakt 24.

- Zawinięty w reklamówkę 6-miesięczny płód porzucono na ogólnodostępnym terenie pod sklepem. Torbę odnalazła po godz. 19 we wtorek jedna z mieszkanek Dopiewca - informuje prokurator Piotr Kotlarski z prokuratury Poznań-Grunwald.

Szukają kobiety

Interweniowała policja. Sprowadzono psa tropiącego, a miejsce zdarzenia zabezpieczyli strażacy.

- Nie wiemy, kto dokonał porzucenia, trwają czynności ustalające tożsamość kobiety, która była w ciąży - mówi prokurator Piotr Kotlarski.

Podobna sprawa w Poznaniu

Jak dodaje, we wtorek na poznańskim Grunwaldzie doszło do podobnego zdarzenia. - Na terenie ogródków działkowych, kobieta urodziła martwy 5-miesięczny płód. Prokuratura bada czy nie doszło do zaniedbania, w wyniku czego życie płodu było zagrożone - wyjaśnia.

Jeśli  chcielibyście nas zainteresować tematem związanym z Waszym regionem, pokazać go w niekonwencjonalny sposób - czekamy na Wasze sygnały/materiały. Piszcie na Kontakt24@tvn.pl.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Skopiowano do schowka

Dowiedz się więcej...

Trwa cisza referendalna, która zakończy się w niedzielę o godz. 21. W tym czasie forum będzie wyłączone.

Pozostałe informacje