tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Najpierw zamówił jedzenie, potem zaatakował pracownicę baru. Rozpoznajesz go?

Najpierw zamówił jedzenie, potem zaatakował pracownicę baru. 
Rozpoznajesz go?
Foto: KWP w Bydgoszczy | Video: policja Policja szuka tego mężczyzny

Kamera monitoringu nagrała mężczyznę, który wszedł do baru w Wielkim Rychnowie (woj. kujawsko-pomorskie) i zaatakował pracownicę lokalu. Jak informuje policja, najpierw zwabił kobietę do łazienki, a tam ją uderzył i skrępował. Potem zabrał pieniądze i uciekł.

Policjanci szukają 38-latka podejrzewanego o rozbój. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że mężczyzna pojawił się w czwartek w jednym z barów w miejscowości Wielkie Rychnowo. Najpierw zamówił posiłek, a potem wyszedł do łazienki. Chwilę później zwabił tam pracownicę lokalu.

- Po wejściu kobiety do pomieszczenia, uderzył ją jakimś przedmiotem, a następnie skrępował. Mężczyzna wykorzystując moment, że w lokalu nie było innych klientów, skradł z baru pieniądze i odjechał - informuje mł. asp. Justyna Skrobiszewska z policji w Golubiu-Dobrzyniu.

Śledczy na razie nie podają, jaka kwota padła łupem 38-latka.

Rozbój w oku kamery

Całe zajście zarejestrowała kamera monitoringu. W sobotę policjanci zdecydowali się je pokazać za pośrednictwem mediów. Funkcjonariusze liczą, że dzięki temu uda się szybciej ująć sprawcę. -

Apelują do wszystkich, którzy rozpoznają osobę widoczną na nagraniu, bądź osób, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie, aby przekazały je policji osobiście bądź telefonicznie: tel. 112. 997 lub (56) 682 3200.

Jeśli chcielibyście nas zainteresować tematem związanym z Waszym regionem - czekamy na Wasze sygnały/materiały. Piszcie na Kontakt24@tvn.pl.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:

Dowiedz się więcej...

Z powodu ciszy referendalnej forum zostało wyłączone

Pozostałe informacje