tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

"Kierowca seata się zagapił". Groźna kolizja czterech aut na obwodnicy

"Kierowca seata się zagapił". Groźna kolizja czterech aut na obwodnicy
Foto: Adam Naumowicz | Video: Adam Naumowicz Groźna kolizja na obwodnicy w kierunku Gdyni

Sekunda nieuwagi może dużo kosztować, zwłaszcza na drodze. Przekonał się o tym kierowca seata, który nie zdążył zareagować, gdy cała kolumna pojazdów zaczęła hamować. W efekcie na obwodnicy Trójmiasta zderzyły się cztery auta. Wszystko nagrała samochodowa kamera.

Do zdarzenia doszło w piątek w okolicy Kowal (woj.pomorskie). Na nagraniu, które trafiło do naszej redakcji widać, jak kierowcy do ostatniej chwili walczą, by uniknąć zderzenia.

- Pierwszy raz byłem świadkiem wypadku, który właściwie wydarzył się tuż przed moją maską - opowiada Adam Naumowicz, który akurat też jechał w stronę Gdyni.

- Z tego co widziałem to kierowca seata się po prostu zagapił. Potem zderzali się jak domino - dodaje.

Wszyscy trzeźwi, bez obrażeń

Tę wersję potwierdza też policja, która badała przyczyny zderzenia. - Z naszych ustaleń wynika, że kierowca seata nie zachował ostrożności na drodze. Uderzył w volkswagena, a ten w opla. Na koniec opel uderzył w mercedesa - informuje Marzena Szwed-Sobańska z policji w Pruszcza Gdańskiego.

Badanie alkomatem wykazało, że wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Jednego z nich odwieziono do szpitala, ale - jak podaje policja - nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.Jeśli  chcielibyście nas zainteresować tematem związanym z Waszym regionem, czekamy na Wasze sygnały/materiały. Piszcie na Kontakt24@tvn.pl.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:

Dowiedz się więcej...

Trwa cisza referendalna, która zakończy się w niedzielę o godz. 21. W tym czasie forum będzie wyłączone.

Pozostałe informacje