tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

"Dla bułki zrobią wszystko". Ptasi gang kontra spacerowicze

"Dla bułki zrobią wszystko". Ptasi gang kontra spacerowicze
Foto: Adam Zajączkowski / fb | Video: Adam Zajączkowski / fb Nadciąga ptasie wsparcie

Nie zadzieraj z nami, dawaj jedzenie - zdają się "mówić" łabędzie, które sfotografował na gdyńskiej plaży Adam Zajączkowski. Ptaki przegoniły po brzegu spacerowiczów. Wszystko po to, by zdobyć jeszcze jedną... bułkę.

Poszli na plażę miejską w Gdyni, żeby pospacerować. Adam Zajączkowski pochwalił się na jednym z portali zdjęciami "bojowniczych" łabędzi.

- Dreptały po plaży, nie chciały nam darować, więc w końcu dostały od nas bułkę. Zazwyczaj dużo ludzi je tam karmi. W tę niedzielę może były wygłodzone przez utrudnienia w ruchu z powodu półmaratonu - opowiada pan Adam.

Dla kilku łabędzi jedna bułka to trochę za mało. Ptaki próbowały "zawalczyć" o kolejne racje żywnościowe. Ptasi "gang" odprowadził spacerowiczów. - Ten ptak, który szedł z przodu nawet skubał innego, który próbował go wyprzedzić. Nie byłem tym jakoś szczególnie zaskoczony, ale moja dziewczyna tak. Dosyć szybko uciekała z plaży - dodaje Zajączkowski.

Zobacz jak czarne łabędzie pozowały na plaży w Kołobrzegu:

Oglądaj
Łabędzie w Kołobrzegu
Wideo: miastokolobrzeg.pl Łabędzie w Kołobrzegu

Jeśli chcielibyście nas zainteresować tematem związanym z Waszym regionem - czekamy na Wasze sygnały/materiały. Piszcie na Kontakt24@tvn.pl.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Skopiowano do schowka
Trwa cisza referendalna, która zakończy się w niedzielę o godz. 21. W tym czasie forum będzie wyłączone.

Pozostałe informacje