tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Polska armia

Mamy podjętą w ostatnich dniach decyzję o wysłaniu naszej korwety na Morze Egejskie. Jest też deklaracja ministra obrony narodowej odnośnie wysłania naszych F-16 i misji szkoleniowych, która najprawdopodobniej będzie zrealizowana przed szczytem [NATO w Warszawie w dniach 8-9 lipca - red.] - powiedział w rozmowie z TVN24 BiS szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego, Paweł Soloch.
czytaj dalej »
Rząd posiada tajną broń elektromagnetyczną, którą testuje na nieświadomych obywatelach, wpływając na ich myśli - to jedna z bardziej oryginalnych teorii spiskowych zrodzonych w USA. Teraz doniesieniom o testach owej broni w Polsce przyjrzy się szef polskiego MON. W całej sprawie kluczową postacią jest pewna Amerykanka.
czytaj dalej »
To najlepsza oferta i czekamy na decyzję polskich władz - zapewniają przedstawiciele koncernu Raytheon. Producent baterii Patriot chwali się najnowszym radarem i liczy na podpisanie umowy jeszcze w tym roku. Polski resort obrony mówi zaś, że jeśli chodzi o system obrony antyrakietowej, to ciągle analizuje wszystkie możliwości. Relacja Marcina Wrony z Massachusetts dla "Faktów z zagranicy" TVN24 BiS.
czytaj dalej »