tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

TVN Meteo na żywo w internecie. Wejdź i zobacz, jak się zmieniliśmy

TVN Meteo na żywo w internecie. 
Wejdź i zobacz, jak się zmieniliśmy
Foto: Shutterstock, tvn24.pl | Video: TVN Meteo Oglądaj TVN Meteo w internecie

Projekt TVN Meteo zmienia się dla Ciebie i całkowicie przenosi się do internetu. Twoje ulubione programy możesz od teraz oglądać na żywo w internecie na tvnmeteo.pl - gdziekolwiek jesteś, gdziekolwiek potrzebujesz. Z nami będziesz gotowy na każdą pogodę. I to nie jedyna niespodzianka.

OGLĄDAJ TVN METEO NA ŻYWO W INTERNECIE

Twoje ulubione gwiazdy, m.in. Dorota Gardias, Omenaa Mensah, Agnieszka Cegielska, Anna Dec i Tomek Wasilewski codziennie przekażą Ci porcję najświeższych informacji o tym, jaka będzie pogoda. Dodatkowo Tomasz Wasilewski co niedzielę zaprosi na 16-dniową, autorską prognozę pogody.

Z TVN Meteo pogoda już nigdy Cię nie zaskoczy, bo możesz nas oglądać na żywo w internecie. Znajdziesz tam zawsze aktualne prognozy pogody, informacje pogodowe dla kierowców, relacje reporterów, ciekawostki z kraju i ze świata oraz wiele innych. Wszystko na wyciągnięcie ręki.

Jak oglądać TVN Meteo w internecie?

Wejście do świata TVN Meteo jeszcze nigdy nie było tak proste - wystarczy telefon, komputer czy tablet. Wejdź na tvnmeteo.pl, kliknij przycisk "na żywo" i oglądaj wszędzie tam, gdzie potrzebujesz.

Oglądaj
TVN Meteo zawsze pod ręką
Wideo: TVN Meteo TVN Meteo zawsze pod ręką

Najbardziej społecznościowa pogoda

Już niedługo TVN Meteo zyska także nową aplikację na urządzenia mobilne. Znajdziesz tam nie tylko aktualne prognozy, informacje i dostęp do kanału na żywo, ale będziesz mógł także podzielić się pogodą z innymi w portalach społecznościowych.

Żeby aura już nigdy Cię nie zaskoczyła, śledź TVN Meteo na Facebooku, Twitterze i Instagramie.

HGTV Home & Garden

Widzów TVN Meteo Active od 7 stycznia zapraszamy do nowej stacji HGTV Home & Garden. Kanał wprowadza w świat ciekawych i oryginalnych wnętrz, pięknych ogrodów, gruntownych remontów i metamorfoz. To najpopularniejsza stacja lifestylowa w USA, a Polacy mogą ją oglądać jako pierwsi w Europie.

CZYTAJ WIĘCEJ NA TEMAT HGTV HOME & GARDEN

Oglądaj
Startuje kanał HGTV Home & Garden
Wideo: HGTV Home & Garden Startuje kanał HGTV Home & Garden


Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Skopiowano do schowka
Trwa cisza referendalna, która zakończy się w niedzielę o godz. 21. W tym czasie forum będzie wyłączone.

Pozostałe informacje