tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Mocno kopał go w głowę, nikt nie reagował. Policja dotarła do sprawcy brutalnego pobicia

Mocno kopał go w głowę, nikt nie reagował. 
Policja dotarła do sprawcy brutalnego pobicia
Foto: Miejskie Centrum Kultury w Płońsku | Video: tvn24 Płońska policja dotarła do sprawcy brutalnego pobicia

Policja dotarła do sprawcy brutalnego pobicia, do jakiego doszło w piątkową noc w Płońsku na Mazowszu. Znaleziono także poszkodowanego. Ale właśnie dla jego dobra funkcjonariusze nie podają szczegółów sprawy.

Do pobicia doszło w piątek po imprezie przed jednym z płońskich klubów. Gdy kilkunastu młodych ludzi wyszło z klubu, jeden z nich został nagle uderzony w twarz. Później napastnik brutalnie kopał go w głowę, na co nikt inny nie reagował. Gdy agresywny mężczyzna przestał bić, młody chłopak leżał na ulicy. O sprawie pisaliśmy na tvn24.pl w niedzielę.

Policję o zajściu informował pracownik pobliskiego centrum kultury. Pracownicy centrum twierdzą, że trzykrotnie informowali policję o zdarzeniu.

Kiedy na miejsce zdarzenia przyjechała policja, nic już się nie działo. Funkcjonariusze nie wysiedli z radiowozu, tylko odjechali.

Policja: nie mieliśmy informacji o pobiciu

W poniedziałek miejscowi funkcjonariusze poinformowali, że dotarli do sprawcy brutalnego pobicia, a także do poszkodowanego. Ze względu na dobro samej ofiary, policja nie chce udzielać bliższych informacji na temat zajścia.

Tłumacząc się z interwencji patrolu, który dotarł na miejsce zdarzenia już po wszystkim, policjanci mówią, że pierwsze wezwanie dotarło do nich mniej więcej pół godziny po zajściu. Twierdzą też, że w trzech wezwaniach patrolu na miejsce zdarzenia nie było informacji o tym, że dochodzi do brutalnego pobicia.

- Dyżurny dysponował czterema patrolami policji, jeden z patroli był w miejscu innego pobicia - mówiła młodsza aspirant Kinga Drężek-Zmysłowska, oficer prasowa komendanta powiatowego policji w Płońsku. - Gdybyśmy mieli informację w odpowiednim czasie, że dochodzi do pobicia, że ktoś jest bity, moglibyśmy zareagować w odpowiedni sposób. Na pewno jakiś patrol policji byłby tam przekierowany. Takiej informacji nie mieliśmy - dodała.

Oglądaj
Brutalne pobicie na nagraniu z monitoringu. Kiedy pojawiła się policja, nic już się nie działo
Wideo: TVN 24 Brutalne pobicie na nagraniu z monitoringu. Kiedy pojawiła się policja, nic już się nie działo

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Skopiowano do schowka

Dowiedz się więcej...

Trwa cisza referendalna, która zakończy się w niedzielę o godz. 21. W tym czasie forum będzie wyłączone.

Pozostałe informacje

INFORMACJE SPORTOWE »

Bitwa wodna w Lozannie w Szwajcarii (Fot. VALENTIN FLAURAUD/PAP/EPA) czytaj dalej »