tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Odnalazł się poszukiwany 12-latek

Odnalazł się poszukiwany 12-latek
Foto: archiwum | Video: tvn24 Odnalazł się 12-latek z Ursynowa

12-letni chłopiec poszukiwany od kilku dni w całej Polsce odnalazł się cały i zdrowy - poinformował w piątek oficer prasowy Komendy Policji Warszawa-Mokotów aspirant sztabowy Robert Koniuszy.

Dodał, że policjanci będą ustalać dlaczego chłopiec tak długo przebywał poza domem. - Najważniejsze, że chłopiec cały i zdrowy dotarł do rodziców - podkreślił.

- Został odnaleziony na terenie Ursusa, rozpoznała go jedna z pasażerek autobusu, dzięki współpracy z ZTM. Policjanci przekazali chłopca rodzicom, cały i zdrowy wraca do domu - powiedział Koniuszy.

Chłopiec wyszedł z domu przy ulicy Nowoursynowskiej we wtorek 16 maja o godzinie 17.30. Od tamtej pory nie kontaktował się z rodziną. Chłopiec nie wziął ze sobą telefonu.

- Dziękujemy za współpracę przy poszukiwaniach chłopca mediom, które szeroko informowały o jego zaginięciu, a także Zarządowi Transportu Miejskiego, który również aktywnie włączył się w akcję - powiedział Koniuszy.

Zaginięcie i poszukiwania w całej Polsce


Chłopca poszukiwali policjanci w całej Polsce, sprawdzane były m.in. placówki medyczne, noclegownie. Poszukiwaniom nadano pierwszy, czyli najwyższy priorytet. Jak informowała wówczas policja, nie było podejrzenia tzw. porwania rodzicielskiego. Rodzinę określano jako zwyczajną, policja nie miała również informacji o problemach wychowawczych z dzieckiem czy kłopotach w szkole.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Skopiowano do schowka

Dowiedz się więcej...

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24 nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

Amerykańskie media o wypowiedzi Kaczyńskiego na temat antysemityzmu

Jarosław Kaczyński potępił antysemityzm i mówił o "wielkim" państwie Izrael - napisały amerykańskie gazety "New York Times" i "Washington Post", cytując agencję Associated Press. zobacz więcej »

INFORMACJE BIZNESOWE »

"Rolling Stone" na zakręcie. Kultowy magazyn wystawiony na sprzedaż

"Rolling Stone" na zakręcie. Kultowy magazyn wystawiony na sprzedaż

Legendarny "Rolling Stone" wystawiony na sprzedaż. Magazyn od kilku lat zmaga się z problemami: słabnącą sprzedażą, odpływem reklamodawców, niską obecnością w przestrzeni cyfrowej. Sposobem na kryzys mogłaby być zmiana we władzach. Wydawca Wenner Media szuka kupca chętnego na większościowy pakiet udziałów w spółce. zobacz więcej »

INFORMACJE ZE ŚWIATA »

"Gdzie doprowadzą nas dowody". ONZ chce pełnego dostępu do Birmy

"Gdzie doprowadzą nas dowody". ONZ chce pełnego dostępu do Birmy

Śledczy badający z ramienia ONZ doniesienia o przemocy i łamaniu praw człowieka w Birmie ponowili apel o "całkowity i nieskrępowany dostęp" do tego kraju. Przypomnieli, że trwa tam poważny kryzys humanitarny, na którym najpoważniej cierpi muzułmańska ludność Rohindża. zobacz więcej »

INFORMACJE SPORTOWE »

Protest ultraortodoksyjnych Żydów w Jerozolimie, Izrael (Fot. ABIR SULTAN/PAP/EPA) czytaj dalej »