tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Odnalazł się poszukiwany 12-latek

Odnalazł się poszukiwany 12-latek
Foto: archiwum | Video: tvn24 Odnalazł się 12-latek z Ursynowa

12-letni chłopiec poszukiwany od kilku dni w całej Polsce odnalazł się cały i zdrowy - poinformował w piątek oficer prasowy Komendy Policji Warszawa-Mokotów aspirant sztabowy Robert Koniuszy.

Dodał, że policjanci będą ustalać dlaczego chłopiec tak długo przebywał poza domem. - Najważniejsze, że chłopiec cały i zdrowy dotarł do rodziców - podkreślił.

- Został odnaleziony na terenie Ursusa, rozpoznała go jedna z pasażerek autobusu, dzięki współpracy z ZTM. Policjanci przekazali chłopca rodzicom, cały i zdrowy wraca do domu - powiedział Koniuszy.

Chłopiec wyszedł z domu przy ulicy Nowoursynowskiej we wtorek 16 maja o godzinie 17.30. Od tamtej pory nie kontaktował się z rodziną. Chłopiec nie wziął ze sobą telefonu.

- Dziękujemy za współpracę przy poszukiwaniach chłopca mediom, które szeroko informowały o jego zaginięciu, a także Zarządowi Transportu Miejskiego, który również aktywnie włączył się w akcję - powiedział Koniuszy.

Zaginięcie i poszukiwania w całej Polsce


Chłopca poszukiwali policjanci w całej Polsce, sprawdzane były m.in. placówki medyczne, noclegownie. Poszukiwaniom nadano pierwszy, czyli najwyższy priorytet. Jak informowała wówczas policja, nie było podejrzenia tzw. porwania rodzicielskiego. Rodzinę określano jako zwyczajną, policja nie miała również informacji o problemach wychowawczych z dzieckiem czy kłopotach w szkole.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Skopiowano do schowka

Dowiedz się więcej...

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24 nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

Zandberg: Prezydent powinien rozpocząć debatę nad reformą sądownictwa. Ale taką na poważnie

Jeżeli chcemy tę przewagę PiS-u zniwelować, aby utrzymać normalność i demokracje, to musimy grać na wielu fortepianach - mówił w "Faktach z Zagranicy" TVN24 BiS Władysław Kosiniak-Kamysz. Dyskutował z nim Adrian Zandberg z partii Razem. zobacz więcej »

INFORMACJE BIZNESOWE »

Lato na stacjach paliw. Sprawdź, gdzie tankuje się najtaniej

Lato na stacjach paliw. Sprawdź, gdzie tankuje się najtaniej

Zbliżamy się do półmetka wakacji, a sytuacja dla kierowców wciąż wygląda korzystnie. Olej napędowy tanieje o symboliczny 1 grosz, ceny benzyny i autogazu pozostają na tym samym poziomie. Analitycy oceniają, że kolejny tydzień nie powinien przynieść większych zmian w cenach. czytaj dalej »

INFORMACJE ZE ŚWIATA »

Starcia w Jerozolimie. Policja użyła pałek i gazu łzawiącego

Starcia w Jerozolimie. Policja użyła pałek i gazu łzawiącego

W Jerozolimie, po piątkowych modłach, doszło do starć muzułmanów z izraelską policją. Wierni protestowali przeciwko zainstalowaniu bramek z wykrywaczami metalu u wejść do miejsc świętych na Starym Mieście. Dwóch Palestyńczyków zostało zabitych, a kilkudziesięciu rannych. zobacz więcej »

INFORMACJE SPORTOWE »

Didi Senft - Tour Devil - przybija piątkę liderowi wyścigu Christopherowi Froome’owi (Yoan Valat/PAP/EPA) czytaj dalej »