tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Macierewicz

Nasza flota nie dostała nowego okrętu od 20 lat, obrona przeciwlotnicza pamięta Jaruzelskiego i Gierka, a podstawą polskich wojsk zmechanizowanych są transportery, które nowoczesne były w latach 60. Polscy żołnierze powszechnie używają sprzętu niemalże zabytkowego. Od ponad czterech lat trwa wielki Program Modernizacji Technicznej, którego efektem ma być nowoczesne i groźne Wojsko Polskie. Efekty są jednak bardziej niż mizerne.
czytaj dalej »
Nie ma w tej chwili dyskusji o zmianach w polskim rządzie - oświadczyła podczas piątkowej konferencji prasowej premier Beata Szydło.
czytaj dalej »
Albo Berczyński jest mitomanem, albo MON w tej sprawie oszukuje - uważa Marcin Kierwiński (Platforma Obywatelska). Poseł odniósł się do wypowiedzi szefa podkomisji smoleńskiej dr. Wacława Berczyńskiego, który stwierdził, że to on "wykończył caracale", czemu następnie Ministerstwo Obrony Narodowej zaprzeczyło. - Myślę, że dość rozwinięte ego pana doktora Berczyńskiego rozmija się z oświadczeniem resortu obrony narodowej - skomentował europoseł Prawa i Sprawiedliwości Ryszard Czarnecki.
czytaj dalej »