tvnpix

Lista posłów

Abramowicz Adam Krzysztof (Prawo i Sprawiedliwość)

Adam Lipiński (Prawo i Sprawiedliwość)

Adamczak Małgorzata (Platforma Obywatelska)

Adamczyk Andrzej Mieczysław (Prawo i Sprawiedliwość)

Ajchler Romuald Kazimierz (Sojusz Lewicy Demokratycznej)

Aleksandrzak Leszek Grzegorz (Sojusz Lewicy Demokratycznej)

Andzel Waldemar Franciszek (Prawo i Sprawiedliwość)

Arciszewska-Mielewczyk Dorota Irvina (Prawo i Sprawiedliwość)

Ardanowski Jan Krzysztof (Prawo i Sprawiedliwość)

Arent Iwona Ewa (Prawo i Sprawiedliwość)

Arkit Tadeusz Andrzej (Platforma Obywatelska)

Arłukowicz Bartosz Adam (Platforma Obywatelska)

Arndt Paweł Antoni (Platforma Obywatelska)

Ast Marek (Prawo i Sprawiedliwość)

Augustyn Urszula Danuta (Platforma Obywatelska)

Aziewicz Tadeusz (Platforma Obywatelska)

Babalski Zbigniew (Prawo i Sprawiedliwość)

Babinetz Piotr Mieczysław (Prawo i Sprawiedliwość)

Balt Marek Paweł (Sojusz Lewicy Demokratycznej)

Banaszak Maciej (Ruch Palikota)

Bańkowska Anna Danuta (Sojusz Lewicy Demokratycznej)

Barski Dariusz (Prawo i Sprawiedliwość)

Bartuś Barbara Halina (Prawo i Sprawiedliwość)

Bauć Piotr Paweł (Ruch Palikota)

Bąk Dariusz (Prawo i Sprawiedliwość)

Bernacki Włodzimierz (Prawo i Sprawiedliwość)

Bętkowski Andrzej Krzysztof (Prawo i Sprawiedliwość)

Biedroń Robert (Ruch Palikota)

Biernacki Marek (Platforma Obywatelska)

Biernat Andrzej Zbigniew (Platforma Obywatelska)

Blanik Leszek Robert (Platforma Obywatelska)

Błaszczak Mariusz (Prawo i Sprawiedliwość)

Bobowska Joanna Grażyna (Platforma Obywatelska)

Bodio Bartłomiej Jarosław (Ruch Palikota)

Bogucki Jacek (Prawo i Sprawiedliwość)

Borawski Edmund (Polskie Stronnictwo Ludowe)

Borkowski Jerzy (Ruch Palikota)

Borkowski Krzysztof Wawrzyniec (Polskie Stronnictwo Ludowe)

Borowczak Jerzy Stanisław (Platforma Obywatelska)

Borowiak Łukasz (Platforma Obywatelska)

Bramora Artur Franciszek (Ruch Palikota)

Brejza Krzysztof (Platforma Obywatelska)

Brudziński Joachim Stanisław (Prawo i Sprawiedliwość)

Brzezinka Jacek Piotr (Platforma Obywatelska)

Bublewicz Beata Maria (Platforma Obywatelska)

Bubula Barbara Ewa (Prawo i Sprawiedliwość)

Budka Borys Piotr (Platforma Obywatelska)

Budnik Jerzy Feliks (Platforma Obywatelska)

Bukiewicz Bożenna (Platforma Obywatelska)

Buła Andrzej (Platforma Obywatelska)

Bury Jan (Polskie Stronnictwo Ludowe)

Butryn Renata Celina (Platforma Obywatelska)

Cedzyński Jan (Ruch Palikota)

Charłampowicz Jarosław (Platforma Obywatelska)

Chmielowiec Zbigniew Michał (Prawo i Sprawiedliwość)

Chmielowski Piotr Sylwester (Ruch Palikota)

Chomycz Małgorzata Maria (Platforma Obywatelska)

Cichoń Janusz Władysław (Platforma Obywatelska)

Cieśliński Piotr (Platforma Obywatelska)

Cycoń Marian Adam (Platforma Obywatelska)

Czaplicka Barbara (Platforma Obywatelska)

Czarnecki Witold Wojciech (Prawo i Sprawiedliwość)

Czartoryski Arkadiusz (Prawo i Sprawiedliwość)

Czechyra Czesław Jan (Platforma Obywatelska)

Czerniak Jacek Andrzej (Sojusz Lewicy Demokratycznej)

Czernow Zofia (Platforma Obywatelska)

Czerwiński Andrzej Stanisław (Platforma Obywatelska)

Czesak Edward Stanisław (Prawo i Sprawiedliwość)

Czykwin Eugeniusz (Sojusz Lewicy Demokratycznej)

Dąbrowska Alicja (Platforma Obywatelska)

Dera Andrzej Mikołaj (Prawo i Sprawiedliwość)

Dębski Artur (Ruch Palikota)

Dobrzyński Leszek  (Prawo i Sprawiedliwość)

Dolata Zbigniew (Prawo i Sprawiedliwość)

Domaracki Marek Robert (Ruch Palikota)

Dorn Ludwik Stanisław (Prawo i Sprawiedliwość)

Drozd Ewa (Platforma Obywatelska)

Duda Andrzej Sebastian (Prawo i Sprawiedliwość)

Dunin Artur Jerzy (Platforma Obywatelska)

Durka Zenon (Platforma Obywatelska)

Dziadzio Dariusz Cezar (Ruch Palikota)

Dziedziczak Jan Michał (Prawo i Sprawiedliwość)

Dzięcioł Janusz Andrzej (Platforma Obywatelska)

Dzikowski Waldy (Platforma Obywatelska)

Dziuba Tadeusz Antoni (Prawo i Sprawiedliwość)

Elsner Wincenty Aleksander (Ruch Palikota)

Fabisiak Joanna (Platforma Obywatelska)

Falfus Jacek Eugeniusz (Prawo i Sprawiedliwość)

Fedorowicz Jerzy Feliks (Platforma Obywatelska)

Fiedler Arkady Elpidio (Platforma Obywatelska)

Fotyga Anna Elżbieta (Prawo i Sprawiedliwość)

Gadowski Krzysztof Jan (Platforma Obywatelska)

Galla Ryszard (Mniejszość Niemiecka

Gałażewski Andrzej Józef (Platforma Obywatelska)

Gapińska Elżbieta Teresa (Platforma Obywatelska)

Garbowski Tomasz Robert (Sojusz Lewicy Demokratycznej)

Gawłowski Stanisław (Platforma Obywatelska)

Gądek Lidia Stanisława (Platforma Obywatelska)

Gąsior-Marek Magdalena Ewa (Platforma Obywatelska)

Gelert Elżbieta Kazimiera (Platforma Obywatelska)

Gibała Łukasz (Platforma Obywatelska)

Gierada Artur Daniel (Platforma Obywatelska)

Girzyński Zbigniew (Prawo i Sprawiedliwość)

Giżyński Szymon Stanisław (Prawo i Sprawiedliwość)

Gluza Czesław Tadeusz (Platforma Obywatelska)

Głogowski Tomasz Marian (Platforma Obywatelska)

Godson John Abraham (Platforma Obywatelska)

Golba Mieczysław Józef (Prawo i Sprawiedliwość)

Gołojuch Kazimierz Edward (Prawo i Sprawiedliwość)

Gos Marek (Polskie Stronnictwo Ludowe)

Gosiewska Małgorzata Maria (Prawo i Sprawiedliwość)

Gowin Jarosław Adam (Platforma Obywatelska)

Górczyński Artur Robert (Ruch Palikota)

Górczyński Jarosław Jacek (Polskie Stronnictwo Ludowe)

Górski Artur Cezary (Prawo i Sprawiedliwość)

Górski Tomasz Paweł (Prawo i Sprawiedliwość)

Grabarczyk Cezary Stanisław (Platforma Obywatelska)

Grad Aleksander (Platforma Obywatelska)

Grad Mariusz (Platforma Obywatelska)

Graś Paweł Bolesław (Platforma Obywatelska)

Grodzka Anna  (Ruch Palikota)

Grupiński Rafał Szymon (Platforma Obywatelska)

Grzeszczak Eugeniusz Tomasz (Polskie Stronnictwo Ludowe)

Gut-Mostowy Andrzej Józef (Platforma Obywatelska)

Guzowska Iwona Kamila (Platforma Obywatelska)

Halicki Andrzej Witold (Platforma Obywatelska)

Hall Katarzyna (Platforma Obywatelska)

Hanajczyk Agnieszka Małgorzata (Platforma Obywatelska)

Hoc Czesław (Prawo i Sprawiedliwość)

Hofman Adam Andrzej (Prawo i Sprawiedliwość)

Hok Marek Tomasz (Platforma Obywatelska)

Hoppe Teresa Jadwiga (Platforma Obywatelska)

Hrynkiewicz Józefa (Prawo i Sprawiedliwość)

Huskowski Stanisław Tadeusz (Platforma Obywatelska)

Iwiński Tadeusz (Sojusz Lewicy Demokratycznej)

Jach Michał (Prawo i Sprawiedliwość)

Jackiewicz Dawid Bohdan (Prawo i Sprawiedliwość)

Jaki Patryk Tomasz (Prawo i Sprawiedliwość)

Janczyk Wiesław Stanisław (Prawo i Sprawiedliwość)

Janyska Maria Małgorzata (Platforma Obywatelska)

Jarmuziewicz Tadeusz (Platforma Obywatelska)

Jaros Michał (Platforma Obywatelska)

Jasiński Wojciech Stefan (Prawo i Sprawiedliwość)

Jastrzębski Leszek Andrzej (Platforma Obywatelska)

Jaworski Andrzej (Prawo i Sprawiedliwość)

Jędrysek Mariusz Orion (Prawo i Sprawiedliwość)

Joński Dariusz (Sojusz Lewicy Demokratycznej)

Jurgiel Krzysztof (Prawo i Sprawiedliwość)

Kabaciński Michał (Ruch Palikota)

Kaczmarek Tomasz Krzysztof (Prawo i Sprawiedliwość)

Kaczor Roman Bronisław (Platforma Obywatelska)

Kaczyński Jarosław Aleksander (Prawo i Sprawiedliwość)

Kalemba Stanisław (Polskie Stronnictwo Ludowe)

Kalisz Ryszard Roman (Sojusz Lewicy Demokratycznej)

Kamińska Bożena (Platforma Obywatelska)

Kamiński Mariusz (Prawo i Sprawiedliwość)

Kamiński Mariusz (Prawo i Sprawiedliwość)

Kamiński Tomasz Artur (Sojusz Lewicy Demokratycznej)

Kania Andrzej (Platforma Obywatelska)

Karpiński Włodzimierz Witold (Platforma Obywatelska)

Kasprzak Mieczysław (Polskie Stronnictwo Ludowe)

Katulski Jarosław Paweł (Platforma Obywatelska)

Kaźmierczak Jan Piotr (Platforma Obywatelska)

Kempa Beata Agnieszka (Prawo i Sprawiedliwość)

Kępiński Adam Krzysztof (Ruch Palikota)

Kidawa-Błońska Małgorzata Maria (Platforma Obywatelska)

Kierwiński Marcin Piotr (Platforma Obywatelska)

Klepacz Witold Janusz (Sojusz Lewicy Demokratycznej)

Kloc Izabela Helena (Prawo i Sprawiedliwość)

Kluzik-Rostkowska Joanna Grażyna (Platforma Obywatelska)

Kłopotek Eugeniusz (Polskie Stronnictwo Ludowe)

Kłosin Krystyna Maria (Platforma Obywatelska)

Kłosowski Krzysztof (Ruch Palikota)

Kłosowski Sławomir (Prawo i Sprawiedliwość)

Kmiecik Henryk Ryszard (Ruch Palikota)

Kochan Magdalena Maria (Platforma Obywatelska)

Kolenda-Łabuś Brygida (Platforma Obywatelska)

Kołacz-Leszczyńska Agnieszka Maria (Platforma Obywatelska)

Kołakowski Lech Antoni (Prawo i Sprawiedliwość)

Kołakowski Robert Jerzy (Prawo i Sprawiedliwość)

Kołodziej Ewa Edyta (Platforma Obywatelska)

Konwiński Zbigniew Marek (Platforma Obywatelska)

Kopacz Ewa Bożena (Platforma Obywatelska)

Kopaczewska Domicela Katarzyna (Platforma Obywatelska)

Kopyciński Sławomir Piotr (Sojusz Lewicy Demokratycznej)

Korzeniowski Leszek Sylwester (Platforma Obywatelska)

Kosecki Roman Jacek (Platforma Obywatelska)

Kotliński Roman (Ruch Palikota)

Kowalczyk Henryk (Prawo i Sprawiedliwość)

Kowalski Sławomir Stanisław (Platforma Obywatelska)

Kownacki Bartosz Józef (Prawo i Sprawiedliwość)

Kozaczyński Jacek (Platforma Obywatelska)

Kozdroń Jerzy (Platforma Obywatelska)

Kozłowska Iwona Maria (Platforma Obywatelska)

Kozłowska-Rajewicz Agnieszka (Platforma Obywatelska)

Koźlakiewicz Mirosław (Platforma Obywatelska)

Kraczkowski Maks (Prawo i Sprawiedliwość)

Krajewska Ligia (Platforma Obywatelska)

Krasulski Leonard Seweryn (Prawo i Sprawiedliwość)

Kropiwnicki Robert (Platforma Obywatelska)

Kruk Elżbieta  (Prawo i Sprawiedliwość)

Krupa Łukasz Marcin (Ruch Palikota)

Krząkała Marek Grzegorz (Platforma Obywatelska)

Kucharski Cezary (Platforma Obywatelska)

Kuchciński Marek Tadeusz (Prawo i Sprawiedliwość)

Kudrycka Barbara (Platforma Obywatelska)

Kuźmiuk Zbigniew Krzysztof (Prawo i Sprawiedliwość)

Kwiatkowski Adam Mariusz (Prawo i Sprawiedliwość)

Kwiatkowski Jacek (Ruch Palikota)

Kwiatkowski Krzysztof (Platforma Obywatelska)

Lamczyk Stanisław Józef (Platforma Obywatelska)

Lassota Józef (Platforma Obywatelska)

Latos Tomasz Edward (Prawo i Sprawiedliwość)

Lenz Tomasz (Platforma Obywatelska)

Leszczyna Izabela Dorota (Platforma Obywatelska)

Lewandowski Andrzej (Ruch Palikota)

Lipiec Krzysztof Bogdan (Prawo i Sprawiedliwość)

Litwiński Arkadiusz (Platforma Obywatelska)

Łapiński Marek (Platforma Obywatelska)

Łatas Marek Jerzy (Prawo i Sprawiedliwość)

Ławrynowicz Zofia (Platforma Obywatelska)

Łopata Jan Zbigniew (Polskie Stronnictwo Ludowe)

Łopiński Maciej Jan (Prawo i Sprawiedliwość)

Łuczak Mieczysław Marcin (Polskie Stronnictwo Ludowe)

Łybacka Krystyna Maria (Sojusz Lewicy Demokratycznej)

Machałek Marzena (Prawo i Sprawiedliwość)

Macierewicz Antoni (Prawo i Sprawiedliwość)

Makowski Tomasz (Ruch Palikota)

Malik Ewa Danuta (Prawo i Sprawiedliwość)

Maliszewski Mirosław Wojciech (Polskie Stronnictwo Ludowe)

Małecka-Libera Beata Maria (Platforma Obywatelska)

Małecki Maciej (Prawo i Sprawiedliwość)

Marcinkiewicz Małgorzata (Ruch Palikota)

Marczułajtis - Walczak Jagna Kinga (Platforma Obywatelska)

Masłowska Gabriela (Prawo i Sprawiedliwość)

Mastalerek Marcin (Prawo i Sprawiedliwość)

Materna Jerzy Marian (Prawo i Sprawiedliwość)

Matusiak Grzegorz (Prawo i Sprawiedliwość)

Matusik - Lipiec Katarzyna Irena (Platforma Obywatelska)

Matuszczak Zbigniew (Sojusz Lewicy Demokratycznej)

Matuszewski Marek (Prawo i Sprawiedliwość)

Mazurek Beata (Prawo i Sprawiedliwość)

Mężydło Antoni (Platforma Obywatelska)

Michałkiewicz Krzysztof  (Prawo i Sprawiedliwość)

Miller Leszek Cezary (Sojusz Lewicy Demokratycznej)

Miller Rajmund Tadeusz (Platforma Obywatelska)

Miodowicz Konstanty Bronisław (Platforma Obywatelska)

Moskal Kazimierz Marian (Prawo i Sprawiedliwość)

Mroczek Czesław (Platforma Obywatelska)

Mroczek Maciej Zbigniew (Ruch Palikota)

Mrzygłocka Izabela Katarzyna (Platforma Obywatelska)

Mucha Joanna (Platforma Obywatelska)

Mularczyk Arkadiusz (Prawo i Sprawiedliwość)

Munyama Killion Munzele (Platforma Obywatelska)

Naimski Piotr Aleksander (Prawo i Sprawiedliwość)

Najder Jacek (Ruch Palikota)

Napieralski Grzegorz Bernard (Sojusz Lewicy Demokratycznej)

Nemś Anna Ewa (Platforma Obywatelska)

Neumann Sławomir Arkadiusz (Platforma Obywatelska)

Niedziela Dorota (Platforma Obywatelska)

Niemczyk Małgorzata Barbara (Platforma Obywatelska)

Niesiołowski Stefan Konstanty (Platforma Obywatelska)

Nowak Maria Teresa (Prawo i Sprawiedliwość)

Nowak Sławomir Ryszard (Platforma Obywatelska)

Nowak Tomasz Piotr (Platforma Obywatelska)

Nowicka Wanda Hanna (Ruch Palikota)

Nykiel Mirosława (Platforma Obywatelska)

Okła-Drewnowicz Marzena (Platforma Obywatelska)

Okrągły Janina Władysława (Platforma Obywatelska)

Olechowska Alicja Danuta (Platforma Obywatelska)

Olejniczak Cezary Roman (Sojusz Lewicy Demokratycznej)

Olszewski Paweł Bartosz (Platforma Obywatelska)

Opioła Marek (Prawo i Sprawiedliwość)

Orzechowski Andrzej (Platforma Obywatelska)

Orzechowski Maciej Bolesław (Platforma Obywatelska)

Ostrowski Artur Zygmunt (Sojusz Lewicy Demokratycznej)

Osuch Jacek Piotr (Prawo i Sprawiedliwość)

Oświęcimski Konstanty Tomasz (Platforma Obywatelska)

Ozga Krystyna Ewa (Polskie Stronnictwo Ludowe)

Ożóg Stanisław (Prawo i Sprawiedliwość)

Pacelt Zbigniew (Platforma Obywatelska)

Pacholski Michał Tomasz (Ruch Palikota)

Pahl Witold (Platforma Obywatelska)

Palikot Janusz Marian (Ruch Palikota)

Paluch Anna (Prawo i Sprawiedliwość)

Papke Paweł (Platforma Obywatelska)

Pawlak Mirosław Antoni (Polskie Stronnictwo Ludowe)

Pawlak Waldemar (Polskie Stronnictwo Ludowe)

Pawłowicz Krystyna (Prawo i Sprawiedliwość)

Penkalski Wojciech Adam (Ruch Palikota)

Pępek Małgorzata Anna (Platforma Obywatelska)

Piątak Andrzej (Ruch Palikota)

Piecha Bolesław Grzegorz (Prawo i Sprawiedliwość)

Piechociński Janusz (Polskie Stronnictwo Ludowe)

Piechota Sławomir Jan (Platforma Obywatelska)

Pierzchała Elżbieta Apolonia (Platforma Obywatelska)

Pietraszewska Danuta Róża (Platforma Obywatelska)

Pietrzczyk Lucjan Marek (Platforma Obywatelska)

Pięta Jarosław (Platforma Obywatelska)

Pięta Stanisław Jan (Prawo i Sprawiedliwość)

Piontkowski Dariusz (Prawo i Sprawiedliwość)

Piotrowicz Stanisław (Prawo i Sprawiedliwość)

Piotrowska Teresa (Platforma Obywatelska)

Pitera Julia Teresa (Platforma Obywatelska)

Plocke Kazimierz Florian (Platforma Obywatelska)

Plura Marek Mirosław (Platforma Obywatelska)

Pluta Mirosław Stanisław (Platforma Obywatelska)

Polaczek Jerzy Jan (Prawo i Sprawiedliwość)

Polak Marek Władysław (Prawo i Sprawiedliwość)

Polak Piotr Stanisław (Prawo i Sprawiedliwość)

Pomaska Agnieszka Dominika (Platforma Obywatelska)

Popiołek Krzysztof Andrzej (Prawo i Sprawiedliwość)

Popiołek Zofia (Ruch Palikota)

Poślednia Krystyna (Platforma Obywatelska)

Poznański Marek (Ruch Palikota)

Prządka Stanisława Alicja (Sojusz Lewicy Demokratycznej)

Pyzik Piotr Mieczysław (Prawo i Sprawiedliwość)

Racki Józef (Polskie Stronnictwo Ludowe)

Raczkowski Damian (Platforma Obywatelska)

Radziszewska Elżbieta (Platforma Obywatelska)

Rafalska Elżbieta (Prawo i Sprawiedliwość)

Raniewicz Grzegorz Artur (Platforma Obywatelska)

Raś Ireneusz Jacek (Platforma Obywatelska)

Rębek Jerzy (Prawo i Sprawiedliwość)

Rogacki Adam Maksym (Prawo i Sprawiedliwość)

Rojek Józef (Prawo i Sprawiedliwość)

Romanek Andrzej Stanisław (Prawo i Sprawiedliwość)

Rosati Dariusz Kajetan (Platforma Obywatelska)

Rozenek Andrzej Tadeusz (Ruch Palikota)

Rozpondek Halina Leokadia (Platforma Obywatelska)

Rusiecki Jarosław (Prawo i Sprawiedliwość)

Rutkowska Dorota (Platforma Obywatelska)

Rutnicki Jakub Adam (Platforma Obywatelska)

Rybakowicz Adam (Ruch Palikota)

Rybicki Sławomir Piotr (Platforma Obywatelska)

Ryfiński Armand Kamil (Ruch Palikota)

Rynasiewicz Zbigniew Franciszek (Platforma Obywatelska)

Rząsa Marek Zdzisław (Platforma Obywatelska)

Rzońca Bogdan Józef (Prawo i Sprawiedliwość)

Sadurska Małgorzata Barbara (Prawo i Sprawiedliwość)

Sajak Paweł Ireneusz (Ruch Palikota)

Saługa Wojciech Paweł (Platforma Obywatelska)

Sasin Jacek Robert (Prawo i Sprawiedliwość)

Sawicki Marek Wacław (Polskie Stronnictwo Ludowe)

Schetyna Grzegorz Juliusz (Platforma Obywatelska)

Schreiber Grzegorz Zenon (Prawo i Sprawiedliwość)

Sekuła-Szmajdzińska Małgorzata Helena (Sojusz Lewicy Demokratycznej)

Seliga Dariusz Michał (Prawo i Sprawiedliwość)

Sellin Jarosław Daniel (Prawo i Sprawiedliwość)

Siarka Edward (Prawo i Sprawiedliwość)

Sibińska Krystyna Mieczysława (Platforma Obywatelska)

Siedlaczek Henryk Piotr (Platforma Obywatelska)

Sikorski Radosław Tomasz (Platforma Obywatelska)

Skowrońska Krystyna (Platforma Obywatelska)

Sławiak Bożena Maria (Platforma Obywatelska)

Sługocki Waldemar Jan (Platforma Obywatelska)

Smolarz Tomasz (Platforma Obywatelska)

Sobecka Anna  (Prawo i Sprawiedliwość)

Sosnowski Zbigniew (Polskie Stronnictwo Ludowe)

Sprawka Lech Stanisław (Prawo i Sprawiedliwość)

Staroń Lidia Ewa (Platforma Obywatelska)

Starownik Marian (Polskie Stronnictwo Ludowe)

Stefaniuk Franciszek Jerzy (Polskie Stronnictwo Ludowe)

Stolarski Marek Janusz (Ruch Palikota)

Strzałkowski Stefan Zdzisław (Prawo i Sprawiedliwość)

Suchowiejko Wiesław Jacek (Platforma Obywatelska)

Suski Marek Witold (Prawo i Sprawiedliwość)

Suski Paweł (Platforma Obywatelska)

Sycz Miron (Platforma Obywatelska)

Szałamacha Paweł Włodzimierz (Prawo i Sprawiedliwość)

Szarama Wojciech Piotr (Prawo i Sprawiedliwość)

Szczerba Michał Roch (Platforma Obywatelska)

Szczerski Krzysztof Maria (Prawo i Sprawiedliwość)

Szczypińska Jolanta Irena (Prawo i Sprawiedliwość)

Szejnfeld Adam Stanisław (Platforma Obywatelska)

Szeliga Piotr (Prawo i Sprawiedliwość)

Szlachta Andrzej (Prawo i Sprawiedliwość)

Szmit Jerzy (Prawo i Sprawiedliwość)

Sztolcman Grzegorz Czesław (Platforma Obywatelska)

Sztorc Andrzej Stefan (Polskie Stronnictwo Ludowe)

Szulc Jakub Maciej (Platforma Obywatelska)

Szumilas Krystyna Maria (Platforma Obywatelska)

Szwed Stanisław (Prawo i Sprawiedliwość)

Szydło Beata Maria (Prawo i Sprawiedliwość)

Szydłowska Bożena Stanisława (Platforma Obywatelska)

Szymański Tomasz Józef (Platforma Obywatelska)

Szymiec-Raczyńska Halina Jadwiga (Ruch Palikota)

Szyszko Jan Feliks (Prawo i Sprawiedliwość)

Śledzińska-Katarasińska Iwona Elżbieta (Platforma Obywatelska)

Śniadek Janusz Józef (Prawo i Sprawiedliwość)

Świat Jacek (Prawo i Sprawiedliwość)

Święcicki Marcin (Platforma Obywatelska)

Święczkowski Bogdan Roman (Prawo i Sprawiedliwość)

Tchórzewski Krzysztof Józef (Prawo i Sprawiedliwość)

Telus Robert (Prawo i Sprawiedliwość)

Terlecki Ryszard Iwon (Prawo i Sprawiedliwość)

Tobiszowski Grzegorz Józef (Prawo i Sprawiedliwość)

Tokarska Genowefa (Polskie Stronnictwo Ludowe)

Tomański Piotr (Platforma Obywatelska)

Tomaszewski Jan (Prawo i Sprawiedliwość)

Tomaszewski Tadeusz (Sojusz Lewicy Demokratycznej)

Tomczak Jacek Jerzy (Platforma Obywatelska)

Tomczyk Cezary Józef (Platforma Obywatelska)

Tomczykiewicz Tomasz Kazimierz (Platforma Obywatelska)

Trybuś Aleksandra Barbara (Platforma Obywatelska)

Tusk Donald Franciszek (Platforma Obywatelska)

Tyszkiewicz Robert (Platforma Obywatelska)

Ujazdowski Kazimierz Michał (Prawo i Sprawiedliwość)

Van der Coghen Piotr Artur (Platforma Obywatelska)

Vincent-Rostowski Jan Antony (Platforma Obywatelska)

Walkowski Piotr (Polskie Stronnictwo Ludowe)

Wardzała Robert Marian (Platforma Obywatelska)

Warzecha Jan Marek (Prawo i Sprawiedliwość)

Waszczykowski Witold Jan (Prawo i Sprawiedliwość)

Wenderlich Jerzy Jan (Sojusz Lewicy Demokratycznej)

Wielichowska Monika (Platforma Obywatelska)

Wipler Przemysław Janusz (Prawo i Sprawiedliwość)

Wiśniewska Jadwiga Maria (Prawo i Sprawiedliwość)

Witczak Mariusz Sebastian (Platforma Obywatelska)

Witek Elżbieta (Prawo i Sprawiedliwość)

Witko Marcin (Prawo i Sprawiedliwość)

Witkowski Radosław (Platforma Obywatelska)

Włodkowski Zbigniew (Polskie Stronnictwo Ludowe)

Wojnarowski Norbert Ryszard (Platforma Obywatelska)

Wojtkiewicz Michał Jan (Prawo i Sprawiedliwość)

Wojtkowski Marek (Platforma Obywatelska)

Wolak Ewa Wanda (Platforma Obywatelska)

Wontor Bogusław Tadeusz (Sojusz Lewicy Demokratycznej)

Woźniak Grzegorz Adam (Prawo i Sprawiedliwość)

Woźniak Tadeusz Jacek (Prawo i Sprawiedliwość)

Wójcik Marek Krzysztof (Platforma Obywatelska)

Wróbel Marzena Dorota (Prawo i Sprawiedliwość)

Wydrzyński Maciej (Ruch Palikota)

Wziątek Stanisław Czesław (Sojusz Lewicy Demokratycznej)

Zaborowski Zbyszek (Sojusz Lewicy Demokratycznej)

Zakrzewska Jadwiga Teresa (Platforma Obywatelska)

Zalewska Anna Elżbieta (Prawo i Sprawiedliwość)

Zaremba Renata (Platforma Obywatelska)

Zawadzki Ryszard Józef (Platforma Obywatelska)

Zawiślak Sławomir (Prawo i Sprawiedliwość)

Zbonikowski Łukasz (Prawo i Sprawiedliwość)

Zbrzyzny Ryszard (Sojusz Lewicy Demokratycznej)

Zdrojewski Bogdan Andrzej (Platforma Obywatelska)

Zgorzelski Piotr (Polskie Stronnictwo Ludowe)

Zieliński Jarosław (Prawo i Sprawiedliwość)

Zieliński Maciej Jerzy (Platforma Obywatelska)

Ziemniak Wojciech Stanisław (Platforma Obywatelska)

Ziętek Jerzy Marek (Platforma Obywatelska)

Ziobro Jan Paweł (Prawo i Sprawiedliwość)

Ziobro Kazimierz Bronisław (Prawo i Sprawiedliwość)

Złotowski Kosma Tadeusz (Prawo i Sprawiedliwość)

Zuba Maria (Prawo i Sprawiedliwość)

Zubowski Wojciech (Prawo i Sprawiedliwość)

Zych Józef (Polskie Stronnictwo Ludowe)

Żaczek Jarosław (Prawo i Sprawiedliwość)

Żalek Jacek (Platforma Obywatelska)

Żelichowski Stanisław (Polskie Stronnictwo Ludowe)

Żmijan Stanisław (Platforma Obywatelska)

Żmuda - Trzebiatowska Ewa Ilona (Platforma Obywatelska)

Żyżyński Jerzy (Prawo i Sprawiedliwość)

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24 nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.