Liga Mistrzów

Anulowany gol i karny w minutę. Włosi komentują decyzję Marciniaka

Szymon Marciniak ma za sobą trudny wieczór w Lidze Mistrzów. W ciągu minuty anulował gola dla Interu, a następnie przyznał rzut karny Slavii Praga. Kontrowersyjną, ale słuszną decyzję, musiał też podjąć siedzący w wozie VAR Paweł Gil. Włoskie media nie przeszły obok wydarzeń z Pragi obojętnie.

Norweg znowu trafił. Pierwszy taki nastolatek w Lidze Mistrzów

Czy zaczyna mecz w wyjściowym składzie, czy wchodzi z ławki rezerwowych - jemu nie robi to różnicy. Erling Haaland szturmuje w tym sezonie Ligę Mistrzów. Rewelacyjny 19-latek z Red Bull Salzburg strzelił gola w piątym meczu fazy grupowej z rzędu. W sumie ma ich już osiem, a przecież to debiutant w tych rozgrywkach.

Pogoń Liverpoolu w hicie. Trzy zespoły w grze o awans

Liverpool po świetnym meczu zremisował u siebie z Napoli 1:1 i na kolejkę przed końcem fazy grupowej Ligi Mistrzów utrzymał prowadzenie. Obrońcy tytułu wciąż nie mogą być jednak pewni awansu do 1/8 finału. Szanse na to ma także włoski zespół oraz Salzburg, który w środę pokonał na wyjeździe Genk.

Cenne zwycięstwo Ajaksu. RB Lipsk gra dalej

Prowadzący w grupie H Ajax Amsterdam wykonał swoje zadanie i w środowy wieczór pokonał na wyjeździe zamykającą tabelę drużynę Lille 2:0. Goście prowadzili już od 2. minuty, gdy do siatki trafił Marokańczyk Hakim Ziyech.

"Szaleństwo w Belgradzie". Niemcy pod wrażeniem LewanTORskiego

To był jego wieczór. Robert Lewandowski, strzelając cztery gole przeciwko ekipie Crvenej Zvezdy, zapisał się w historii Ligi Mistrzów. "Magiczne 14 minut", "Szaleństwo w Belgradzie" - skomentowały niemieckie media, które zwróciły uwagę na to, że Polak został najskuteczniejszym piłkarzem Bayernu w tych rozgrywkach.

"Lewy" niczym walec. W kwadrans strzelił cztery gole, Bayern rozniósł Serbów

Piąty kolejny mecz, piąta kolejna wygrana Bayernu oraz piąty kolejny występ Roberta Lewandowskiego ze zdobyczą bramkową. I to jaką. Klub z Monachium pokonał 6:0 (4:0) Crvenę Zvezdę w spotkaniu, w którym "Lewy" w 15 minut drugiej połowy ustrzelił cztery gole. Na opisywanie wyczynów Polaka zaczyna już po prostu brakować słów.

Real wypuścił zwycięstwo. Zabójcza końcówka PSG

Przez 80 minut na boisku w Madrycie dominowała jedna drużyna. Real Madryt prowadził już 2:0 z PSG, ale ostatecznie w piątej kolejce Ligi Mistrzów zremisował 2:2 (1:0). Dwie bramki dla miejscowych strzelił Karim Benzema, który ma już na koncie 64 gole w Lidze Mistrzów.

Szczęsny zaimponował Hiszpanom. "Szaleniec między słupkami"

Wojciech Szczęsny jest w tym sezonie pewnym punktem Juventusu. Na tyle pewnym, że przed wtorkowym meczem Ligi Mistrzów z Atletico Hiszpanie poświęcili mu oddzielny artykuł. "Szaleniec między słupkami" - przedstawia go sportowy dziennik z Madrytu "Marca".