tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

"Ja to już czułem, Wojtek śnił mi się ostatnio po nocach"

"Ja to już czułem, Wojtek śnił mi się ostatnio po nocach"
Foto: Stach Leszczyński/PAP | Video: tvn24 Wojciech Młynarski zmarł w wieku 76 lat

Smutek, gdy odchodzi taki człowiek. Mówił mi: "Co byś Wiesiu chciał, to ja ci napiszę", rozumieliśmy się doskonale - tak zmarłego w środę Wojciecha Młynarskiego wspominał aktor, wykonawca jego piosenek, Wiesław Gołas.

- Z Wojtkiem tak się znaliśmy, że rozmawiając, powiedział: "Co byś Wiesiu chciał, to ja ci napiszę", a ja: "Wiesz co, o jedzeniu coś" i on na drugi dzień przynosi mi piosenkę. Rozumieliśmy się doskonale - powiedział Gołas.

"Ja to już czułem"

- Ja wiedziałem, że ten moment musi nastąpić, bardzo mi szkoda, bardzo. Ja to już czułem, Wojtek śnił mi się ostatnio po nocach - powiedział aktor. - Smutek, gdy odchodzi taki człowiek młody, był młodszy ode mnie o 10 lat - dodał.

Wiesław Gołas wykonywał piosenki autorstwa Wojciecha Młynarskiego, m.in. w kabarecie Dudek śpiewał "W Polskę idziemy" i „W co się bawić".

Wojciech Młynarski zmarł w środę, o czym poinformowała rodzina. Młynarski 26 marca skończyłby 76 lat. Był bardem, poetą, artystą kabaretowym, autorem piosenek, ale też dramaturgiem, scenarzystą i reżyserem teatralnym.

Oglądaj
"Skup się zdrowy rozsądku i powiedz, jak możliwe jest to..."
Wideo: tvn24 "Skup się zdrowy rozsądku i powiedz, jak możliwe jest to..."

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Skopiowano do schowka

Dowiedz się więcej...

Trwa cisza referendalna, która zakończy się w niedzielę o godz. 21. W tym czasie forum będzie wyłączone.

Pozostałe informacje