tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

"Upaść potrafimy wszyscy". Już dziś premiera nowego serialu TVN "Druga szansa"

zobacz więcej wideo »
"Upaść potrafimy wszyscy". Już dziś premiera nowego serialu TVN "Druga szansa"
Foto: TVN | Video: tvn24 Główną rolę w serialu gra Małgorzata Kożuchowska

Rusza wiosenna ramówka TVN. - Postanowiliśmy w tym roku wystartować nieco wcześniej, bo nie widzimy powodu, żeby czekać, mając szafy pełne - mówił w programie "Wstajesz i wiesz" Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN. Już w poniedziałek widzowie będą mogli zobaczyć pierwszy odcinek nowego serialu "Druga szansa" z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej.

Wiosenna ramówka TVN stratuje w tym roku nieco wcześniej niż zazwyczaj. Dla widzów przygotowano wiele nowości, które z pewnością znajdą swoich wiernych fanów.

- Nie widzimy powodu, żeby mając szafy pełne amunicji, czekać spokojnie do 1 marca - wyjaśniał w programie "Wstajesz i wiesz" Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN.

Już w poniedziałek odbędzie się premiera nowego serialu "Druga szansa". W jego główną bohaterkę wcieliła się Małgorzata Kożuchowska.

PREMIERA W PONIEDZIAŁEK O GODZINIE 21:30

- To nasz najważniejszy hit tej wiosny. Widziałem już trzy odcinki, bardzo dobre - mówił Miszczak. - Do tej pory na antenie TVN próbowaliśmy przenosić na polski rynek zagraniczne formaty. To się raz udawało, raz nie. To jest natomiast serial przygotowany w Polsce, dla Polaków, według polskiego scenariusza, z polskimi aktorami - wyjaśniał.

Oglądaj
Serial TVN "Druga szansa"
Wideo: TVN Serial TVN "Druga szansa"

"Upaść potrafimy wszyscy"

Serial opowiada historię Moniki (Małgorzata Kożuchowska), współczesnej kobiety sukcesu. Wiedzie pozornie perfekcyjne życie: jest rozchwytywaną agentką gwiazd, ma pieniądze i atrakcyjnego mężczyznę u boku. Kocha życie w wielkim mieście, nie rozstaje się z telefonem. Jej najbliższą przyjaciółką jest Sara Daymer (Magdalena Boczarska), znana aktorka filmowa i celebrytka.

Monika żyje w przekonaniu, że osiągnęła wszystko, o czym marzyła. Jednak w wyniku intrygi w jednej chwili traci wszystko: pracę i przyjaciół. Zostaje odrzucona przez świat show-biznesu, który dotychczas leżał u jej stóp. Trafia do aresztu, a sąd skazuje ją na prace społeczne w szpitalu. Po raz pierwszy w życiu jest absolutnie sama.

- W pierwszym odcinku wielki upadek, a potem już dźwiganie. Upaść potrafimy wszyscy, ale wydźwignąć się jest czasem trudno. Myślę, że to będzie cała historia Małgorzaty Kożuchowskiej i jej kolegów z planu, bowiem obsada jest znakomita - mówił o serialu Miszczak.

Wiosenna ramówka to jednak nie tylko "Druga szansa". Na widzów czekają m.in. zmagania małych kucharzy w "MasterChef Junior", demaskowanie Agenta w blasku afrykańskiego słońca, przemiana buntowniczek w panienki z dobrych domów w programie "Projekt Lady" oraz kolejne edycje znanych i lubianych programów.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ O NOWYCH PROPOZYCJACH W WIOSENNEJ RAMÓWCE

Podziel się:

Bądź na bieżąco:

Dowiedz się więcej...

Z powodu ciszy referendalnej forum zostało wyłączone

Pozostałe informacje