tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Prywatne zdjęcia Emmy Watson wyciekły do sieci. Zrobione podczas przymiarki ubrań

Prywatne zdjęcia Emmy Watson wyciekły do sieci. Zrobione podczas przymiarki ubrań
Foto: Shutterstock | Video: tvn24 Emma Watson jest znana ze swojej walki na rzecz praw kobiet

W środę w internecie zawrzało od plotek na temat nagich zdjęć Emmy Watson, które miały rzekomo zostać udostępnione w sieci. Rzeczniczka gwiazdy potwierdziła po południu kradzież prywatnych zdjęć aktorki. Wyjaśniła jednak, że aktorka nie jest na nich naga.

Spekulacje na temat wycieku intymnych zdjęć 26-letniej aktorki pojawiały się w środę od rana. Na portalach społecznościowych użytkownicy chwalili się, że widzieli je w ogólnoświatowej "szarej" sieci (dark web).

Do tych doniesień odniosła się po południu rzeczniczka gwiazdy. Jak wyjaśniła, Watson rzeczywiście ukradziono prywatne zdjęcia. Dodała, że zostały one zrobione kilka lat temu w czasie przymiarki ubrań z udziałem stylistki. - To nie są nagie zdjęcia - podkreśliła jednak. Poinformowała, że o sprawie powiadomieni zostali prawnicy, którzy zostali upoważnieni do wszczęcia odpowiednich kroków.

Broni praw kobiet

Emma Watson znana jest nie tylko ze swoich ról filmowych, ale także z tego, że jako Ambasadorka Dobrej Woli ONZ wspiera projekty związane z równych traktowaniem kobiet. W 2014 r. po jej wystąpieniu na temat równouprawnienia płci grożono jej opublikowaniem w internecie wykradzionych nagich zdjęć.

- Wiedziałam, że to fałszywka. Wiedziałam, że takie zdjęcia nie istnieją - komentowała tę sprawę w 2015 r. - W chwili, gdy zabrałam głos na temat praw kobiet natychmiast zaczęto mi grozić, w ciągu mniej niż dwunastu godzin - tłumaczyła.

W zeszłym tygodniu sesja okładkowa Watson dla amerykańskiej edycji "Vanity Fair" wywołała burzę i gorącą debatę na temat tego, czy feministka powinna pozować półnago na okładce jednego z najbardziej poczytnych magazynów dla kobiet.

W zeszłym miesiącu na dziewięć miesięcy więzienia skazano mężczyznę oskarżonego o włamanie się na prywatne konta gwiazd - w tym aktorki Jennifer Lawrence - i kradzież nagich zdjęć i nagrań.

Watson jest gwiazdą aktorskiej wersji "Pięknej i Bestii", której światowa premiera ma się odbyć w tym tygodniu:

Oglądaj
"Piekna i Bestia" w aktorskiej wersji
Wideo: Walt Disney Pictures Polska "Piekna i Bestia" w aktorskiej wersji

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Skopiowano do schowka

Dowiedz się więcej...

Trwa cisza referendalna, która zakończy się w niedzielę o godz. 21. W tym czasie forum będzie wyłączone.

Pozostałe informacje