tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Uchylamy rąbka tajemnicy. Obejrzyj pierwszy zwiastun najnowszej części Star Wars

Uchylamy rąbka tajemnicy. Obejrzyj pierwszy zwiastun najnowszej części Star Wars
Foto: mat. promocyjne | Video: LucasFilm/Walt Disney Pictures Polska Fanom pokazano zwiastun ósmej części "Gwiezdnych wojen"

W piątek zaprezentowano długo oczekiwany przez fanów pierwszy zwiastunfilmu "Star Wars: The Last Jedi". Ósma część gwiezdnej sagi trafi do kin w grudniu.

Pierwszy zwiastun VIII części "Gwiezdnych wojen" pokazano w piątek w czasie odbywającego się w Orlando na Florydzie spotkania miłośników sagi. Zaprezentowano również oficjalny plakat:
 

Premiera w grudniu

Film "Star Wars: The Last Jedi" w reżyserii Riana Johnsona wejdzie do kin 15 grudnia. Wiadomo, że jego akcja będzie się toczyła bezpośrednio po wydarzeniach przedstawionych w filmie "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy".

W ósmej odsłonie "Gwiezdnych wojen" wystąpią aktorzy poprzedniej części, w tym Mark Hamill, Daisy Ridley, John Boyega, Adam Driver, Oscar Isaac, Lupita Nyong'o.

Pojawi się także Carrie Fisher, która zmarła na atak serca 27 grudnia 2016 roku. Będzie to możliwe, ponieważ przed jej nieoczekiwaną śmiercią zdołano nakręcić wszystkie sceny z jej udziałem.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Skopiowano do schowka

Dowiedz się więcej...

Trwa cisza referendalna, która zakończy się w niedzielę o godz. 21. W tym czasie forum będzie wyłączone.

Pozostałe informacje