tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Klejący sekret piersi Kim Kardashian

Klejący sekret piersi Kim Kardashian
Foto: instagram.com/kimkardashian/ Kim Kardashian ujawniła swój sposób na pięknie wyeksponowany biust

To nie pierwszy raz, kiedy Kim Kardashian West zaskakuje swoich fanów na Instagramie. Tym razem amerykańska celebrytka telewizyjna ujawniła ponad 61 mln obserwujących ją swój sposób na wiecznie uniesiony biust. Okazuje się, że wystarczy rolka solidnej taśmy klejącej.

Miliony kobiet zazdroszczą Kim Kardashian idealnie uniesionego biustu, który sprawia wrażenie, że przeczy prawom grawitacji. W jednym z ostatnich postów na Instagramie amerykańska celebrytka telewizyjna zdradziła, że od lat wykorzystuje staromodny sposób: unosi biust za pomocą taśmy klejącej.

Na zdjęciu umieszczonym na Instagramie Kardashian widoczna jest  ze zdjętą do połowy sukienką, z wyeksponowanym biustem starannie oklejonym taśmą klejącą.

"Wymaga to trochę pracy, ale uwierz mi, to wszystko jest tego warte"

"Podklejasz je lekko do góry tak, że są super uniesione. Wymaga to trochę pracy, ale uwierz mi, to wszystko jest tego warte, LOL" - pisze w opisie zdjęcia celebrytka telewizyjna. Wyjaśnia również, jakiego rodzaju taśmy używa do swojego sekretnego (dotychczas) sposobu na piękny biust. Kardashian stwierdza, że używała do tej pory różnych rodzajów taśmy, ale tą, która najbardziej jej odpowiada, to techniczna taśma klejąca - taka, jaką używa się na przykład do izolowania kabli.

Jak komentują pisma kobiece, efekt prostego sposobu na uniesiony biust jest "spektakularny", jednak może być bardzo bolesny. Gwiazda reality show "Z kamerą u Kardashianów" ma tylko jedną wskazówkę dla swoich naśladowczyń: "upewnij się, że na twoim biuście nie ma żadnych płynów, balsamów czy olejków, zanim uniesiesz swoje piersi taśmą. Tylko bądź gotowa na moment, w którym trzeba będzie to zdjąć, LOL".

Zdjęcie "polubiło" ponad 900 tys. osób, a skomentowało kolejne 91 tys. z 61,5 mln obserwujących na Instagramie osób.

Oglądaj
Klan Kardashianów: Caitlyn Jenner, Kris Jenner, Khloe Kardashian, Kim Kardashian i Kourtney Kardashian
Wideo: Wikipedia ( CC BY SA 3.0), (CC BY SA 2.0) Klan Kardashianów: Caitlyn Jenner, Kris Jenner, Khloe Kardashian, Kim Kardashian i Kourtney Kardashian

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Skopiowano do schowka

Dowiedz się więcej...

Trwa cisza referendalna, która zakończy się w niedzielę o godz. 21. W tym czasie forum będzie wyłączone.

Pozostałe informacje