tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Kanye West: nowa muzyka w każdy piątek

Kanye West: nowa muzyka w każdy piątek
Foto: robertcastro CC BY SA Wikipedia Kanye West w każdy kolejny piątek będzie publikować nową piosenkę

Kanye West po raz kolejny będzie udostępniać nową płytę utwór po utworze. Jak poinformowała żona rapera, Kim Kardashian, piosenki będą publikowane w każdy piątek.

Zaledwie w środę świat obiegła informacja o zaskakującej współpracy Kanyego Westa z Sią, a dzisiaj kolejną niespodziankę miłośnikom rapera sprawiła jego żona. Kim Kardashian ogłosiła na Twitterze, że nowa płyta jej męża - Kanye'go Westa zatytułowana "Swish", będzie udostępniana piosenka po piosence w każdy piątek.

Powraca "G.O.O.D. Fridays"

To nie jest pierwszy raz, kiedy Kanye West w ten sposób dzieli się z fanami swoim nowym materiałem. W 2010 roku wystartował z serią "G.O.O.D. Fridays". Przez trzynaście tygodni raper publikował nową piosenkę w sieci za darmo, zanim na rynku pojawił się cały album "My Beautifull Dark Twisted Fantasy".
Pierwsza zapowiedź nowej płyty Westa pojawiły się w Sylwestra 2014 roku. W internecie pojawiła się wówczas piosenka "Only One". 31 grudnia 2015 roku artysta opublikował kolejny "Facts", jednak nie podał daty premiery całego albumu, o którym mówiło się od roku.

Jeśli informacja Kardashian okaże się prawdziwa, cały album pojawi się jako jedno wydawnictwo, zanim do sprzedaży trafi długo wyczekiwany album Rihanny "Anti" oraz owiany tajemnicą nowy krążek Franka Oceana. Z informacji umieszczonych niemal miesiąc temu materiał na nową płytę jest gotowy i jak dodał West, skończył również swoją najnowszą kolekcję.
Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Skopiowano do schowka

Dowiedz się więcej...

Trwa cisza referendalna, która zakończy się w niedzielę o godz. 21. W tym czasie forum będzie wyłączone.

Pozostałe informacje