tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

"Postrzelił brata, ten stracił oko". Usłyszy zarzuty

"Postrzelił brata, ten stracił oko". Usłyszy zarzuty
Foto: KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim Policjanci zabezpieczyli rewolwer, pistolet na naboje CO2 oraz naboje

Świętokrzyscy policjanci zatrzymali 55-latka podejrzewanego o postrzelenie młodszego o 8 lat brata. W wyniku postrzału 47-latek stracił oko. W środę zatrzymany ma usłyszeć zarzuty, może grozić mu do 10 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w grudniu minionego roku. Wtedy policjanci z Ostrowca Świętokrzyskiego zostali poinformowani, że do szpitala trafił 47-latek z poważnym urazem oka.

- Najprawdopodobniej powstał na skutek postrzelenia z nieustalonej wówczas broni. W wyniku urazu pokrzywdzony stracił prawą gałkę oczną – relacjonują mundurowi.

Może mu grozić 10 lat więzienia

Sprawą zajęli się kryminalni. - W trakcie wykonywanych czynności ustalili, że ciężki uszczerbek na zdrowiu 47-latka spowodował jego 55-letni brat. Do zdarzenia doszło w mieszkaniu sprawcy. Pokrzywdzony został postrzelony z rewolweru hukowo-kinetyczno-sygnalizacyjnego na gumowe kulki – tłumaczą funkcjonariusze.

We wtorek 55-letni mężczyzna został zatrzymany w jednej z miejscowości w województwie śląskim. W środę przeszukano jego mieszkanie. Tam policjanci zabezpieczyli rewolwer, pistolet na naboje CO2 oraz naboje. Teraz 55-latek usłyszy zarzuty spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Za to grozi do 10 lat więzienia.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Skopiowano do schowka

Dowiedz się więcej...

Trwa cisza referendalna, która zakończy się w niedzielę o godz. 21. W tym czasie forum będzie wyłączone.

Pozostałe informacje