Agnieszka Radwańska pokonała Venus Williams 6:2, 6:3

Polka awansowała do 3. rundy Rolland Garros

Łukasz Kubot wygrał z Francuzem Florentem Serrą 7:6 (7-0), 6:2, 7:6 (7-4)

Polak jest już w trzeciej rundzie Rolland Garros

Nielegalny wyścig skończył się śmiercią

Foto: fot. Paulina / film TVN24 | Video: fot. Paulina / film TVN24 Nielegalny wyścig skończył się śmiercią

Tragiczny wypadek w Łodzi. Na jednym ze skrzyżowań zginął 22-letni kierowca. Jak wynika z relacji świadków, do zderzenia doszło w wyniku nielegalnego wyścigu.

Informację i fotografię z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy od naszej internautki Pauliny na platformę kontakt TVN24.

Według świadków wypadku, samochody brały udział w nielegalnym wyścigu i zderzyły się z postronnym pojazdem. Świadkowie sugerują, że kierowca przejechał na czerwonym świetle.

Jedna nie żyje, trzy ranne

Policja na razie nie potwierdza informacji nielegalnym wyścigu.

"Z nieustalonych do tej pory przyczyn zderzyły się trzy samochody osobowe: ford sierra kierowany przez 27-letniego łodzianina oraz dwa bmw, którymi kierowali mieszkańcy Kutna w wieku 21 i 20 lat. Jedno z bmw po zderzeniu z samochodami dodatkowo uderzyło w sygnalizator świetlny i latarnię, a następnie pojazd zapalił się. 21-letni kierujący tym bmw poniósł śmierć na miejscu" - czytamy w komunikacie przesłanym przez łódzkich funkcjonariuszy.

Trzy kolejne osoby zostały ranne - pasażer bmw, które stanęło w ogniu, kierowca drugiego i kierowca forda. Przybyła po chwili karetka odwiozła je do szpitala.

Policja prosi o pomoc

Pojazdy zabezpieczono do specjalistycznych badań. Policja bada szczegóły wypadku i prosi o kontakt pod łódzkim numerem telefonu (42) 665 25 00 wszystkich, którzy mają informacje na jego temat.

Okolice zdarzenia w Zumi.pl

ŁUD/sk/k

Dowiedz się więcej...

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24 nie ponosi odpowiedzialności za treść opini.

Pozostałe informacje