tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Uczeń zakładał nauczycielkom profile randkowe. Z zemsty za złe oceny

Uczeń zakładał nauczycielkom profile randkowe. Z zemsty za złe oceny
Foto: Maciej Wężyk | Video: Szymon Sawaściuk / TVN24 Katowice 16-latek zakładał nauczycielkom profile na portalach randkowych

16-latek z zemsty za złe oceny założył trzem nauczycielkom profile na internetowych portalach randkowych i zamieszczał tam ich zdjęcia i oczerniające informacje - podaje policja. Chłopcem zajmie się teraz sąd rodzinny.

Profile funkcjonowały od kilku miesięcy. Gdy nauczycielki dowiedziały o ich istnieniu, zgłosiły się na komendę policji w Jastrzębiu Zdroju (woj. śląskie) i powiadomiły, że ktoś podszywa się pod nie w internecie.

- Uznały, że to działanie je oczernia, sugerując, że szukają nowych partnerów, a mają rodziny. Nastolatek tworząc profile wykorzystał zdjęcia, które te panie same zamieściły w internecie w innych portalach społecznościowych – mówi rzeczniczka jastrzębskiej policji Magdalena Szust.

Miał złe oceny i chciał się zemścić

Policjanci ustalili, że profile założył były uczeń pokrzywdzonych. Chciał się zemścić za złe oceny oraz zawiadomienie, jakie przeciw niemu złożyły na policji. W przeszłości chłopak kierował pod adresem nauczycielek groźby - podaje policja.

Podczas przesłuchania 16-latek przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu. Tłumaczył, że robił to z zemsty. Jego dalszy los jest teraz w rękach sądu rodzinnego.

Jeśli  chcielibyście nas zainteresować tematem związanym z Waszym regionem, pokazać go w niekonwencjonalny sposób - czekamy na Wasze sygnały/materiały. Piszcie na Kontakt24@tvn.pl.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Skopiowano do schowka

Dowiedz się więcej...

Trwa cisza referendalna, która zakończy się w niedzielę o godz. 21. W tym czasie forum będzie wyłączone.

Pozostałe informacje