tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Dźgnął matkę nożem, bo nie dała mu 20 złotych

Dźgnął matkę nożem, bo nie dała mu 20 złotych
Foto: KMP w Kłobucku Matka nie chciała dać mu 20 złotych, więc dźgnął ją nożem w rękę i uciekł

Matka nie chciała dać mu 20 złotych, więc dźgnął ją nożem w rękę i uciekł. Po godzinie został zatrzymany. Miał we krwi 3,5 promila - relacjonuje policja. 26-latkowi grozi do 2 lat więzienia.

Domowa awantura z alkoholem w tle rozegrała się w gminie Krzepice.

- Gdy policjanci przyjechali na miejsce, zastali 44-letnią kobietę, która oświadczyła, że jej syn wrócił do domu pijany i zażądał od niej 20 złotych. Ona odmówiła i wtedy 26-latek wyciągnął kuchenny nóż i ugodził ją w rękę - mówi Marta Ladowska z policji w Kłobucku.

Jak relacjonuje policjanta, kobieta natychmiast uciekła z domu, poprosiła o pomoc sąsiadów i wezwała pogotowie. - Na szczęście rana nie była głęboka, 44-latce nic poważnego się nie stało - dodaje Ladowska.

3,5 promila we krwi

- Agresor uciekł z domu przed przyjazdem patrolu, ale w niespełna godzinę policjanci z kłobuckiej drogówki znaleźli go w sąsiedniej wiosce. W chwili zatrzymania mężczyzna miał w organizmie prawie 3,5 promila alkoholu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut uszkodzenia ciała - podsumowuje policjantka.

Na wniosek krzepickich śledczych prokurator objął podejrzanego dozorem policyjnym.

Mapa Polski Targeo
Mapy dostarcza Targeo.pl

Jeśli  chcielibyście nas zainteresować tematem związanym z Waszym regionem, pokazać go w niekonwencjonalny sposób - czekamy na Wasze sygnały/materiały. Piszcie na Kontakt24@tvn.pl.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:

Dowiedz się więcej...

Trwa cisza referendalna, która zakończy się w niedzielę o godz. 21. W tym czasie forum będzie wyłączone.

Pozostałe informacje