tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Katastrofa smoleńska

Niszczenie dokumentów związanych z katastrofą smoleńską wygląda wprost na zacieranie śladów - stwierdził w "Faktach po Faktach" eurodeputowany PiS Zbigniew Kuźmiuk. - Jest pytanie: zacieranie śladów po czym? - dodał. Z kolei zdaniem posła PO Marcina Kierwińskiego, podkomisja ds. zbadania katastrofy niczego nie wyjaśni, bo powołano ją w "stricte politycznym celu".
czytaj dalej »
- Jest mi trudno się bronić, że nie jestem wspólnikiem w zamachu, którego nie było, bo nie mogę przedstawić dowodów na coś, co nie zaistniało - przekonuje Tomasz Arabski, były szef kancelarii premiera Donalda Tuska w rozmowie z "Dziennikiem Gazetą Prawną". Pod koniec marca ruszy proces, w którym Arabski jest oskarżony w trybie prywatnym przez część rodzin ofiar katastrofy smoleńskiej.
czytaj dalej »
W świecie lotniczym nikt nie ma wątpliwości, co było przyczyną katastrofy z 10 kwietnia - powiedział we "Wstajesz i wiesz" Maciej Lasek. Przewodniczący Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych skomentował także słowa szefa MON Antoniego Macierewicza o rzekomym zniszczeniu ponad 400 kart informacji i meldunków ws. katastrofy smoleńskiej.
czytaj dalej »