tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Katastrofa smoleńska

- Młodzież wyrobi sobie pogląd na temat manipulacji dotyczącej katastrofy smoleńskiej - przekonywał w poniedziałek wiceszef MSWiA Jarosław Zieliński, prezentując zasady nowej edycji Wojewódzkiego Konkursu Historyczno-Literackiego dla uczniów z Podlaskiego. W poszukiwaniu prawdy o katastrofie smoleńskiej - to jeden z tematów konkursu.
czytaj dalej »
W odpowiedzi na wcześniejsze prośby ze strony Polski, Stany Zjednoczone przekazały już wszelkie informacje i pomoc w sprawie śledztwa smoleńskiego i wyczerpały swoje możliwości - dowiedział się korespondent TVN24 i TVN24 BiS w dowództwie wojsk USA w Europie (EUCOM). Z kolei anonimowi przedstawiciele NATO poinformowali, że Sojusz nie otrzymał w tej sprawie żadnej oficjalnej prośby ze strony polskiego rządu.
czytaj dalej »
Okazuje się, że głównym interesem Polski jest to, aby poprosić NATO o to, aby zajęło się katastrofą smoleńską - powiedział w piątek w Gdańsku przewodniczący Nowoczesnej, Ryszard Petru. Po raz kolejny minister Antoni Macierewicz udowadnia, że nie jestem szefem Ministerstwa Obrony Narodowej, tylko ministerstwa katastrofy smoleńskiej – dodał.
czytaj dalej »