tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Żołnierka przyjechała do domu na przepustkę. Zobacz, jak przywitał ją pies

Żołnierka przyjechała do domu na przepustkę. Zobacz, jak przywitał ją pies
Foto: Hannah Foraker / youtube | Video: Hannah Foraker / Youtube Po służbie w armii wróciła do domu. Zobacz, jak przywitał ją pies

21-letnia sierżant Hannah Foraker przyjechała na krótkie wakacje do rodzinnego Cleveland (USA) przed powrotem na poligon. Reakcja jej psa zachwyciła internautów.

Sierżant Foraker przyznaje, że przeprowadzka do innego stanu i udział w podstawowym szkoleniu wojskowym to najtrudniejsze, co dotąd w życiu przeszła. Także dlatego, że w rodzinnym domu pozostali jej czworonożni ulubieńcy: koń oraz ukochana 13-letnia suka Buddy.

- Buddy jest już stara. Cierpi na zapalenie stawów, prawie nie słyszy - opowiada Foraker. - Wciąż jednak pamiętam jak wzięliśmy ją do domu, gdy była szczeniakiem - dodaje.

"Dawno nie była taka szczęśliwa"

Gdy młoda kobieta przyjechała na wakacje, spotkanie z pupilką było niezwykle emocjonalne. Od chwili, gdy Hannah pojawiła się w drzwiach, Buddy nie mogła przestać się cieszyć. Reakcja psa zaskoczyła członków rodziny.

- Buddy ma problemy, żeby wejść czy zejść po schodach, ciężko jej pokonywać dłuższe dystanse. Odkąd jestem w domu, wstąpiła w nią nowa energia - podkreśla Hannah. - Gdyby mogła, prawdopodobnie zatańczyłaby z radości - dodaje.

Zamieszczony przez Hannah Foraker film przedstawiający scenę witania jej przez Buddy cieszy się dużą popularnością w serwisie YouTube. W ciągu dwóch tygodni obejrzało go ponad półtora miliona internautów.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Skopiowano do schowka
Trwa cisza referendalna, która zakończy się w niedzielę o godz. 21. W tym czasie forum będzie wyłączone.

Pozostałe informacje