tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

McDonald's zaatakował Trumpa na Twitterze. "Masz małe dłonie". "Konto przechwycone"

Celebrating 1237! #Trump2016

Post udostępniony przez Donald J. Trump (@realdonaldtrump)

Video: @realdonaldtrump ; Instargram

Niespodziewany komunikat przeczytali w czwartek śledzący na Twitterze oficjalny korporacyjny profil sieci McDonald's. "Jesteś odrażającą namiastką prezydenta, chcemy z powrotem Baracka Obamę. A przy okazji: masz małe dłonie" - napisano pod adresem Donalda Trumpa. Wpis został skasowany po 20 minutach, ale i tak rozpętał burzę w internecie. McDonald's tłumaczy, że konto zostało "przechwycone".

Przedstawiciele marki podejrzewają, że ich profil dostał się w niepowołane ręce i został zhakowany. Nie wykluczają jednak też zwykłej pomyłki któregoś z pracowników, który mógł zapomnieć wylogować się z firmowego profilu.

Choć wpis został skasowany 20 minut po publikacji, jego zapis wciąż krąży w internecie, wywołując falę komentarzy.

Szukają winowajcy

Jak twierdzą przedstawiciele McDonald's, wciąż sprawdzają, kto stoi za publikacją kontrowersyjnego wpisu, który pojawił się w czwartek na oficjalnym koncie na Twitterze. Jego treść brzmiała: "Jesteś odrażającą namiastką prezydenta, chcemy z powrotem Baracka Obamę. A przy okazji: masz malutkie dłonie".

Malutkie dłonie

Żarty z "malutkich dłoni" były często powtarzane przez przeciwników Trumpa w trakcie trwania jego kampanii prezydenckiej. Podobno milioner ma ogromne kompleksy na punkcie ich rozmiaru.

Jak na razie tweet nie doczekał się riposty prezydenta, znanego z aktywności na Twitterze. Donald Trump w przeszłości niejednokrotnie deklarował, że jest oddanym fanem sieci McDonald's.

"Czy McDonald's właśnie stracił swego najlepszego klienta?" - zastanawiają się internauci.
Zobacz też:

Podziel się:

Bądź na bieżąco:

Dowiedz się więcej...

Trwa cisza referendalna, która zakończy się w niedzielę o godz. 21. W tym czasie forum będzie wyłączone.

Pozostałe informacje