tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Mina, która stała się symbolem Złotych Globów. Internauci: dać mu Oscara!

Mina, która stała się symbolem Złotych Globów. Internauci: dać mu Oscara!
Lady Gaga szła po odbiór statuetki

W niedzielę w Stanach Zjednoczonych rozdane zostały Złote Globy. Jednym z głównych tematów po gali stała się reakcja Leonarda DiCaprio na przyznanie nagrody Lady Gadze. Internautom spodobała się na tyle, że już przyznali mu Oscara.

Lady Gaga zdobyła Złotego Globa w kategorii: najlepsza aktorka w miniserialu lub filmie telewizyjnym za rolę w serialu "American Horror Story: Hotel". W drodze na scenę mijała stolik, przy którym siedział  roześmiany Leonardo DiCaprio. Przechodząc zepchnęła jego rękę z oparcia krzesła.

Hit sieci

Wideo pokazujące sytuację trafiło na portal Vine i tam w ciągu zaledwie 8 godzin zostało odtworzone prawie 21 mln razy. Obecnie nagranie wyświetliło już ponad 76 milionów razy.

Entertainment Tonight postanowiło u źródła wyjaśnić sprawę. Kanadyjski prezenter Cameron Mathison podszedł do DiCaprio i zapytał o powód jego reakcji na widok Lady Gagi.

- To jest już trendy, co? - zaśmiał się aktor. Następnie wyjaśnił: ja po prostu nie widziałem, kto mnie mija."Oscar goes to..."

"Incydent" z udziałem Leonarda DiCaprio i Lady Gagi bardzo spodobał się internautom. Wielu z nich jest zdania, że zachowanie aktora związane jest z przyznaniem nagrody piosenkarce. Uważają, że "komentarz" zasługuje na Oscara.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Skopiowano do schowka

Dowiedz się więcej...

Trwa cisza referendalna, która zakończy się w niedzielę o godz. 21. W tym czasie forum będzie wyłączone.

Pozostałe informacje