Książę Harry tańczy S.O.S. kalipso
Książę Harry zbiera pieniądze dla ofiar trzęsienia ziemi na Haiti. Syn księżnej Diany wybrał formę tyleż widowiskową, co przyjemną. Żeby zebrać pieniądze, zatańczył kalipso na Barbadosie.
Harry na wstępie uprzedził darczyńców, że po tym tańcu mają 25 minut na zebranie 2,5 tysiąca dolarów. Czy udało się zebrać taką kwotę, nie wiadomo, informacja ta nie została opublikowana.
Książę z królem
Książę zatańczył do muzyki nie byle kogo, bo samego króla. Śpiewający dla Brytyjczyka muzyk o pseudonimie Red Plastic Bag wygrał w ubiegłym roku konkurs na Barbadosie i zyskał tytuł Króla Calypso.
Poza tańcem, na pomoc ofiarom książę Harry przekazał własne pieniądze. Nie wiemy jednak w jakiej kwocie.
Pobyt Harry'ego na Barbadosie nie upływa jednak wyłącznie pod znakiem przyjemności. Wcześniej książę spadł z konia.
ŁUD//kdjDowiedz się więcej...
Komentarze (0)
Pozostałe informacje
Kruche i fascynujące piękno korali. Artystyczna podróż pod wodę
Konserwatyści dostali stopę w prezencie
Odciętą ludzką stopę otrzymali w paczce członkowie kanadyjskiej Partii Konserwatywnej. Przesyłka trafiła do siedziby ugrupowania w... czytaj dalej »
Białoruś wybiera najpiękniej śpiewającego słowika
Keira Knightley zaręczyła się z gwiazdą rocka
Keira Knightley, gwiazda "Piratów z Karaibów", zaręczyła się z Jamesem Rightonem, liderem grupy rockowej Klaxons. Para s... czytaj dalej »
Pingiwn-uciekinier schwytany po
3 miesiącach
Wiózł zebrę na tylnym siedzeniu
Policja drogowa w amerykańskim stanie Iowa stała się świadkiem niecodziennego zdarzenia - po zatrzymaniu jednego z samochodów do k... czytaj dalej »
Skoczył z 609 metrów bez spadochronu. Jest cały i zdrów
Odtwórz: Skoczył z 609 metrów bez spadochronu. Jest cały i zdrów
Kaskader Gary Connery skoczył z wysokości ponad 600 metrów. Bez spadochronu. Wylądował bezpiecznie w gigantycznej stercie kartonów... czytaj dalej »
Welodrom na dachu. Obiekt stanie w Chinach
Welodrom na dachu budynku? To możliwe. Holenderscy architekci zaprojektowali kompleks rowerowy z wypożyczalnią, sklepem, kawiarnią... czytaj dalej »
Odkopali mamuta sprzed 10 tysięcy lat
"Dziennikarz" chce całusa, Will Smith policzkuje
- Człowieku, co z tobą? - zapytał oburzony Will Smith pewnego dziennikarza z Ukrainy, który chwilę wcześniej próbował go ucałować.... czytaj dalej »







