| | Tagi: showbiznes05:56, 07.09.2010 /Reuters Tabloid kusi własnym zapachemPERFUMY BRYTYJSKIEJ BULWARÓWKIZapach czerwonego dywanu w twoim domu! Brytyjski brukowiec "The Sun" wprowadza na rynek swój nowy produkt - perfumy dla kobiet chcących się poczuć jak gwiazdy showbiznesu. Zapach sukcesu o nazwie "Buzz" to połączenie bukietu bergamotki, wanilii, jaśminu i drzewa sandałowego.
Cztery w jednym
Przebrana i uczesana w stylu Marilyn Monroe gwiazdka Paris Hilton pojawiła... czytaj więcej » Dzięki perfumom - według projektantów -można się poczuć jak gwiazda na czerwonym dywanie. Nad stworzeniem zapachu sukcesu pracowała znana perfumeria Dove Roja. Zapach ma być mieszanką stylów Sarah Jessici Parker, Sophii Loren, Beyonce Knowles i Cheryl Cole.
Cena zapachu czterech gwiazd? Jedyne 59 funtów za 50-mililitrową buteleczkę.
kcz/mtom/kTabloid kusi własnym zapachemhttp://www.tvn24.pl/26086,1672462,,,tabloid-kusi-wlasnym-zapachem,wiadomosc.html
Pozostałe informacje 13:01 NAUKOWCY IDĄ Z ODSIECZĄMiał być wysoki niebieskooki blondyn o romantycznej naturze, a jest wycofany niski brunet? Jak rozpoznać, czy użytkownik serwisu...czytaj dalej »
11:41 POZNALI SIĘ DZIĘKI SŁONIOMNa słoniu do ślubu - na taki pomysł wpadli nowożeńcy z Indonezji. Nie ma w tym nic dziwnego, skoro młoda para na co dzień zajmuje...czytaj dalej »
10:20 DZIENNIKARZ PRZYJĄŁ WYZWANIE MINISTRAZakładów, w których stawką jest "przebieżka" wokół Stadionu Narodowego ciąg dalszy. W nowym programie "Jeden na Jeden" Bogdan...czytaj dalej »
09:12 NAJLEPSZYM PSIM AKTOREM ZOSTAŁ UGGIEW Hollywood na czerwonym dywanie pojawiają się nie tylko ludzie. Tygodnie przed rozdaniem "normalnych" Oscarów rozdano ich psią...czytaj dalej »
13-02-2012 POMNIK POD PARYŻEM BUDZI MIESZANE UCZUCIAMer podparyskiej miejscowości chce postawić pomnik włoskiej robotnicy z twarzą małżonki prezydenta Francji Carli Bruni-Sarkozy -...czytaj dalej »
13-02-2012 KREACJE NA GALI GRAMMY 2012"Zapewne podczas Grammy modliła się o nagrodę, ale po imprezie o przebaczenie" - tak media wyśmiewały kreację raperki Nicki...czytaj dalej »
13-02-2012 tvnmeteo.pl - JEST WYJAŚNIENIECzemu zebry są w paski i dlaczego w czarno-białe? Na to pytanie od dziesięcioleci próbowali odpowiedzieć biolodzy z całego...czytaj dalej »
12-02-2012 "MOŻEMY BRAĆ PRZYKŁAD"Łódzcy strażnicy miejscy ze swoim komendantem - Dariuszem Grzybowskim - na nudę narzekać nie mogą. Wszyscy pracownicy, a jest ich...czytaj dalej »
12-02-2012 TYLKO SAMBĘ SŁYCHAĆ W BRAZYLIIW Rio de Janeiro rozpoczął się właśnie karnawał. Przez kilka miast w Brazylii przechodzą orszaki tancerzy poruszających się w...czytaj dalej »
11-02-2012 ŚLUB Z OKAZJI WALENTYNEKZ okazji zbliżających się walentynek w jednym z szanghajskich ogrodów zoologicznych odbyła się ceremonia zaślubin dwóch...czytaj dalej »
10-02-2012 MÓWIĄ O NIEJ "NOWA PENELOPE CRUZ"Jedną z najpopularniejszych debiutantek New York Fashion Week jest Polka – 19-letnia Martyna Frankow. Modelka po raz...czytaj dalej »
10-02-2012 TYLKO TO NIE DOM MODY JE WYPRODUKOWAŁPrezerwatywy, które mają wytłoczone kultowe logo Louis Vuitton, a ich opakowania mają ten sam wzór, co torebki paryskiej marki,...czytaj dalej »
10-02-2012 PROJEKTANT ZMIENIŁ ZDANIE PO OSTREJ KRYTYCE MEDIÓW- Chcę powiedzieć Adele, że jestem jej wielkim wielbicielem. Jest moją ulubioną wokalistką i bardzo ją podziwiam. Sam zrzuciłem...czytaj dalej »
09-02-2012 MĄŻ NA FALKLANDACH, POPRAWIŁA SOBIE HUMOR FREUDEMKsiążę William na Falklandach, a jego żona - księżna Catherine (Kate Middleton) zaliczyła właśnie pierwszą bez męża oficjalną...czytaj dalej »
09-02-2012 POMYLIŁA HAMULEC Z GAZEMDo groźnego wypadku doszło podczas jednego z egzaminów na prawo jazdy w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Częstochowie....czytaj dalej »
08-02-2012 ZAMIENIONE TECZKI BYŁYCH MINISTRÓWByły minister sprawiedliwości Zbigniew Ćwiąkalski omal nie spóźnił się na samolot do Krakowa po tym, jak były szef MSWiA Ludwik...czytaj dalej »
08-02-2012 87-LATEK O DYSKUSJI NAD DATAMI PRZYDATNOŚCIJak efektownie włączyć się w dyskusję na temat dat przydatności do spożycia produktów żywnościowych? 87-letni Hans Feldmeier z...czytaj dalej »
08-02-2012 ŻYJE W JASKINI OD 5 LATPięć lat temu stracił dom i nie mając gdzie się podziać, zamieszkał w jaskini. Najpierw jednak musiał przepędzić z niej wilki i...czytaj dalej »
08-02-2012 ZOBACZ LODOWĄ WERSJĘ "POTWORA Z LOCH NESS"Jedni mówią o potwierdzeniu XIV-wiecznej legendy, dla innych to po prostu "jakieś torebki pokryte lodem". Islandia żyje od kilku...czytaj dalej »
07-02-2012 tvnmeteo.pl - WYCIĄGAŁY GO DWA DŹWIGIPakistańczycy znaleźli martwego, ślepego i gigantycznego rekina u wybrzeży Karaczi. Do jego wyłowienia potrzebne były dwa dźwigi....czytaj dalej »
| | Najważniejsze tc0_tabbar_01 Najpopularniejsze tc2_tabbar_01 Wielkie święto w Leverkusen - o 20.45 miejscowy Bayer podejmie broniącą trofeum Barcelonę w pierwszym meczu 1/8... czytaj dalej » czytaj więcej z kategorii: sport » Sejmowa komisja finansów publicznych zdecydowała dziś, że zarekomenduje Sejmowi uchwalenie z poprawkami ustawy o... czytaj dalej »| Kursy walut | | | | USD/PLN | 3.1761 | - | | EUR/PLN | 4.1792 | +0.0003% | | CHF/PLN | 3.4583 | - | | EUR/USD | 1.3153 | +0.0010% |
| Notowania | | mWIG40 | 2429.55 | -0.30% | | WIG | 41423.5 | -0.38% | | WIG20 | 2329.32 | -0.55% |
czytaj więcej z kategorii: biznes » Amerykańskie media żyją niezwykle wzruszającą historią pewnej rodziny z Teksasu. Lekarze spełnili życzenie... czytaj dalej » czytaj więcej z kategorii: Świat » Pięciu milionów złotych odszkodowania za prawie 1,5 roku niesłusznego aresztowania domaga się Paweł Guz, który był... czytaj dalej » czytaj więcej z kategorii: polska » Pogoda: Ciśnienie hPa Kto wykreował podział na Kościół "toruński" i "łagiewnicki"? Dlaczego Kościół musi wtrącać się do polityki? Czemu... czytaj dalej »czytaj więcej z kategorii: kultura » „Kropka nad i” to autorski program Moniki Olejnik, w którym dziennikarka... czytaj dalej » Polska i Świat to codzienny autorski program informacyjny, podsumowujący najważniejsze... czytaj dalej » Program, którego pomysłodawcą jest Roman Młodkowski, prowadzi Rafał Wojda. czytaj dalej » Program poświęcony sprawom i problemom, którymi Polacy żyją na co dzień. Autorzy... czytaj dalej » "Jeden na jeden" to autorski program Bogdana Rymanowskiego.
Dziennikarz... czytaj dalej » Program o tematyce biznesowej skierowany do kobiet, które realizują się zawodowo na... czytaj dalej » Program Grzegorza Miecugowa, w którym autor rozmawia z czołowymi postaciami świata nauki... czytaj dalej » Program, w którym w luźnej i żartobliwej formie komentowane są wydarzenia dnia. czytaj dalej » |